Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Bonus" w Happy i Happy Taniej

"Bonus" w Happy i Happy Taniej

WitekT 4 Kwietnia 2006 12:51

0 0
Od 6. kwietnia wraca usługa Bonus w TakTaku – będzie dostępna dla taryf Happy (w tym Happy Taniej).

Za każde 2 minuty połączeń przychodzących spoza sieci Era i Heyah użytkownik otrzymuje 1 Erajednostkę.

Opłata miesięczna za usługę to 1 zł, aktywacja jest bezpłatna. W ciągu miesiąca można zgromadzić minimalnie 10, a maksymalnie 2000 Erajednostek.

Usługę Bonus można aktywować pod numerem 9797 bądź korzystając z kodu *127*1#.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 0

    42. ~harward  2006-04-07 17:17:20  host: dpa241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To naprawde dobra opcja. Dobrze świadczy o tym, że era potrafi wymyślić dla ludzi coś ciekawego

  • 0

    43. ~jorgi  2006-04-10 20:17:37  host: cju52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hehe... aktywowałem pare dni temu i juz mam 27 minut do wygadania.... :D

  • 0

    44.  2006-04-10 23:04:57

    no wlasnie dziwne, jak sprawdzam stan uslugi bonus to mowi ze 20 pare minut lub iles smsow. Ale to juz sa te reajednostki czy to sa polaczenia przychodzace z poza Ery ??

  • 0

    45.  2006-04-10 23:08:15

    no i szkoda ze to tylko do 30.06..

  • 0

    46. ~jorgi  2006-04-12 23:20:45  host: cmu77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak sprawdzasz stan uslugi to podaje Ci ilosc era jednostek (1 minuta = 4 sms-y) ktore zebrales. system sam zlicza polaczenia przychodzace co do sekundy i przerabia je na era jednostki. odbywa to sie chyba w czasie rzeczywistym nawet, bez zadnych opoznienien. czyli jak masz 2 era jednostki to zaliiczyli Ci 4 minuty rozmowy przychodzacej spoza sieci :)
    Promocja do czerwca ale moze zostanie przedluzona!

  • 0

    47. ~jorgi  2006-04-12 23:21:36  host: cmu77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czekam teraz na promocje ROAMINGOWĄ!!! Dobrze by było gdyby zeszli do poziomu 1,00-1,50 PLN za minutę w całej Europie!

  • 0

    48.  2006-04-13 12:02:00

    jorgi : no dzienx. oby tak bylo heheh :)

  • 0

    49.  2006-04-13 14:42:28

    chyba jednak cos zle to liczy. Mialem 25minu lub 100 sms , zadwonil telefon rozmawialem 58 sec i mam 25 minut lub 103 sms :>:>

  • 0

    50.  2006-04-14 20:26:57

    no tylko czemu rozmow ze Skypa mi nie zalicza .. :( w regulaminie nic nie pisaja o tym.. :>

  • 0

    51. ~egzalb  2006-04-15 17:39:47  host: cqj140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lekkie przegięcie żeby jeszcze zliczało VOIP :) poczekajmy sobie troszkę i na pewno będzie

  • 0

    52. ~  2006-04-15 21:26:19  host: ppp129001.ostnet.pl

    czemu nie.. ceny z VOIPa sa ze stawka interconnectowa dla opa :]

  • 0

    53. ~archeo  2006-04-19 13:38:24  host: dpm124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wiem jak wy ale ja sporo zyskałem. więcej takich bonusów!

  • 0

    54. ~fedor  2006-04-19 16:00:24  host: dql90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nabierałem bonusików :) Mam nadzieje, że to nie koniec takich akcji bo to super akcja

  • 0

    55. ~Ricki  2006-04-20 10:16:04  host: diu65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dziś przejechałem się na TakTaku. Miałem włączony bonus od 6 kwietnia a 18 już go wyłaczyłem, bo po świętach był mi nie potrzebny. Zgromadziłem 35 minut lub 140 sms'ów i zgodnie z punktem 5 regulaminu powinienem dostać zwrot środków następnego dnia. Nić takiego się nie stało więc aktywowałem bonus ponownie dziś, aby dozbierać erajednostki i ponownie go wyłączyć. Najlepsze jest to, że na koncie mam znów 0 bonusu, w BOA twierdzą, że wcześniej nie miałem aktywnego bonusa i reklamacja mi nie przysługuje, powiedziałem nawet, że dostałem sms potwierdzający włączenie usługi, ale babka z BOA stwierdziła, że fakt w dniu 6.04.2006 wysłano do mnie sms zachęcający do włączenia Happy taniej po 8 miesiącach, ciekawe jak jeśli 8 miesięcy będę miał 17.05.2006? Ludzie oni lepiej naciągają niż Orange. A miało być tak pięknie jak w reklamia. Oszuści i tyle

  • 0

    56. ~  2006-04-28 17:12:07  host: dtu120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niezły sposób na ściągnięcie kasy - 1PLN od kilku tysięcy użytkowników :)

  • 0

    57. ~Kamil  2006-05-05 22:11:00  host: ccp88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam sposób jak nabijać sobie bonusa. Trzeba uaktywnić aby poczta dzwoniła do Ciebie. gdy obierzesz to sieć Era liczy to jako połączenie z innej sieci. Musisz ją przytrzymać jak najdłużej. Ja zgromadziłem 187 min/748sms-ów w jednym okresie rozliczeniowym. Ta usługa jest super tylko ważna do końca czerwca. Szkoda.

  • 0

    58. ~Ricki  2006-05-10 12:11:06  host: dju111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy możesz coś więcej napisać jak to zrobiłeś?

  • 0

    59.  2006-05-15 11:35:31

    no wlasnie jak to zrobic

  • 0

    60. ~adam_z@onet.eu  2006-05-16 15:15:02  host: caa231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Więcej informacji na moim nicku na temat Bonusa

  • 0

    61. ~Rys  2007-04-12 22:09:36  host: cqd40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czemu nei moge uaktywnic tej opcji??

Dodaj swoją opinię