Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Bonus" w Era Fun

"Bonus" w Era Fun

WitekT 31 Maja 2007 21:15

0 0
Od 4. czerwca Era wprowadzi w taryfie Fun usługę Bonus, działającą analogicznie jak w TakTaku.

W usłudze za każde 2 minuty połączeń przychodzących spoza sieci Era i Heyah, użytkownik Era Fun otrzyma 1 Erajednostkę. Konto klienta doładowywane jest raz w miesiącu skumulowaną wartością - minimalnie 10, a maksymalnie 2 tys. Erajednostek.

Miesięczna opłata za usługę to 1 zł brutto. Usługę można włączyć przy pomocy kodu *127*1#. Dezaktywacja usługi następuje po wpisaniu kodu *127*2#.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~  2007-05-31 21:50:03  host: eeu82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przepraszam miało być nie wyprzedza. ;-)

  • 0

    6. ~jojo  2007-05-31 21:55:37  host: eeu82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jednak swoją drogą spodziewałemn się raczej obniżek cen, albo podwójnego doładowania. Ale dobre i to...

  • 0

    7. ~aro  2007-05-31 22:04:53  host: gaja.tpnet.pl

    w playu nic nie płace za aktywacje tych bezpłatnych minut po odebraniu 2!!! spoza sieci a i nie czekam jak w erze miesiac(to juz porazka ery) tylko mam od reki gratisowe minuty obecnie w playu mam startówke od 3tyg.z 30zł na start wydzwoniłem 50minut a na koncie mam 15zł! reszta to zwroty za odebrane połaczenia:) to jest super oferta za free a nie za 1pln i miesiac czekania jak w taku taku:)

  • 0

    8.  2007-05-31 22:22:43

    Szkoda, że nie ma tego w abonamencie;-) A uważam, że Jedyna Taka Oferta w Erze jest swego rodzaju konkurencją do Play. Tylko poza pakietem minut są wysokie stawki

  • 0

    9.  2007-05-31 22:30:07

    coraz bardziej rozwazam mozliwosc aby emigrowac z TT do play... jeszcze czekam, jeszcze mam nadzieje ze zareaguje tak, jak kiedys na heyah z opoznieniem, ale powalajac na lopatki przeciwnika...

  • 0

    10. ~aro  2007-05-31 22:37:22  host: w3cache.tpnet.pl

    ja juz nie czekam bo to tylko nadzieja na której zeruja shit stara3ka!!! i przywiazanie nic innego!!! trzeba jak operatorzy robic gdzie taniej tam i ja czyli play:)

  • 0

    11. ~dz  2007-05-31 22:54:51  host: aawb224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 10: przecież możesz wróci do taktak jak sie nie spodoba w playu

  • 0

    12. ~Mka  2007-05-31 22:55:22  host: 83-145-177-94.cable-modem.tkk.net.pl

    Aro co to jest 1 zloty Poza tym juz ci tlumaczyl ze w TT jest liczone sekundowo wiec wiele odebranych minut poprostu ci przepada Co do naliczania po miesciu Nie wiem jak ty ale ja mam ten sam numer od 4 lat i czy bonus dostane od razu po dniu po tyg czy miesiacu Moge sobie sprawdzic caly czas ile sie uzbieralo Wiec jak mam dostac to dostane i je wykorzystam Mi nie zalezy zeby naciagac moich rozmowcoow zeby dociagnac do pelnych parzystaych minut bo zaraz mi dodadza kase I nikt mi nie udowodni ze play jest tanszy od tt Po to wybieramy siec bo wiemy gdzie i do kogo najczesciej dzwonimy A mnie srednio miesiecznie minuta do ery i na stacjonarne (gdzie wykonuje okolo 60-70 procent) rozmow wynosi niecale 20 gr Nie liczac podwojnych doladowan albo jak bylo niedawno 100 darmowych minut za doladowanie 50 zlotowe Smsy za grosz lub 7 mmsy za 6 do sieci wiec tez wychodzi mi o wiele taniej niz play

  • 0

    13.  2007-05-31 22:56:15

    Nie wiem co tak niektórzy jadą na Plusa zapominajac ze w ich mixie jest znakomita usługa "Darmowe Popołudnia i Weekendy w Mixie" gdzie od 16 do 8 rano i całe weekendy mozna dzwonic do Plusa i na stacjon. po 5 gr za minutę. Nikt inny nie tylko nie da czegoś w podobnej cenie ale również sie do tego nie zbliży.

  • 0

    14. ~  2007-05-31 23:03:13  host: 212.160.86.252

    a Kiedy cos dla abonamentowcow ? Olewaja abo na maxa..

  • 0

    15.  2007-05-31 23:09:54

    mbank mobile dali dobrą ofertę!

  • 0

    16. ~T-Bag  2007-05-31 23:21:11  host: nat-mo2.aster.pl

    Dobra opcja, dobrze ze Era nie zostaje w tyle za konkurencja:)

  • 0

    17. ~pa  2007-06-01 01:40:48  host: 80.55.135.142

    tak -tylko słyszalem ze w playu minuty niew darmowe minuty nie przechodza na nastepny miesiac (:

  • 0

    18.  2007-06-01 08:47:51

    ruch w dobrą stronę, ale w dzisiejszych czasach 0,70 poza sieć nie przystoi (no może w ekskluzywnym Orange) - era w pierwszej kolejności to powinna zmienić.

  • 0

    19. ~maciek  2007-06-01 11:33:24  host: staticline604.toya.net.pl

    Do wiadomości pracowników ERY , którzy czytają to forum. Na 4 bardzo dużo wykorzystywanych Tak Takach kończą mi się kwoty z podwójnych doładowań i erajednostki z mega pakietów, i chyba się pożegnamy - bezpłatne startery Play - karty czekają w moim biurku !!!

  • 0

    20.  2007-06-01 14:56:11

    i super. przyda się ta opcja i w funie.

  • 0

    21.  2007-06-01 14:59:11

    a że opcja jest ciekawa świadczy choćby to, że play ją u siebie też wprowadził i hucznie propaguje, podczas, gy w Erze jest już to od dawna.

  • 0

    22. ~wiklef  2007-06-01 15:38:11  host: riviera.nat.student.pw.edu.pl

    No brawo dla Ery :) Chociaż mogła wprowadzić bez opłaty miesięcznej, aż tak bardzo się z tego powodu nie wzbogaci ;) Ale ogólnie jest spoko... Jak jeszcze coś fajnego dorzucą to może z nimi rozmowy nie zerwę ;) Chociaż chwilowo to bardzo bym chciał :(

  • 0

    23. ~rina7  2008-09-24 13:37:46  host: pdc.ipt.com.pl

    a ja bym sie chciała dowiedzieć jak mogę sprawdzic ile mam tych minut z bonusa? jest jakis numer pod ktorym mozna sie tego dowiedziec ?? ;) pozdrawiam !

  • 0

    24. ~anonim  2009-07-21 23:33:23  host: dyo139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moim zdaniem Era nic specjalnego nie wprowadziła. Za 1 zł, może i mało, ale w Play to samo jest za FREE. Dlatego zamierzam zmienić sieć :)

Dodaj swoją opinię