Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bonus od Plusa za kłopoty z platformą

Bonus od Plusa za kłopoty z platformą

WitekT 22 Lutego 2006 11:35

0 0

Od dziś Polkomtel rozpoczyna akcję przeprosinową skierowanej do klientów Simplus, MixPlus i Sami Swoi, która ma zrekompensować miesięczną awarię platformy i potężne kłopoty użytkowników z wykonywaniem połączeń.

Wysyłka komunikatów planowana jest do całej bazy prepaid (użytkownicy aktywni i zawieszeni do 60 dni) przez najbliższych 10 dni.

W ramach rekompensaty za problemy systemowe, które wystąpiły klient otrzymuje darmowy pakiet 30 minut na rozmowy w sieci.

Aby skorzystać z pakietu należy aktywować go podanym kodem. Aktywacja bonusowych minut będzie możliwa przez 30 dni od daty otrzymania SMS-a, a korzystanie z nich - przez 30 dni od daty aktywacji.

Dodatkowo nagrane zostały pełne informacje pod bezpłatnymi numerami: 5252 i 5656 dla Simplus i MixPlus oraz 8871 dla Sami Swoi.




Oto komunikaty, które trafią do klientów:

W ramach przeprosin za utrudnienia otrzymujesz od Simplus DARMOWY PAKIET 30 MINUT w sieci PlusGSM. Aktywuj pakiet kodem: *121*11*07# Info pod nr 5656

W ramach przeprosin za utrudnienia otrzymujesz od MixPlus DARMOWY PAKIET 30 MINUT w sieci PlusGSM. Aktywuj pakiet kodem: *121*11*07# Info pod nr 5656

W ramach przeprosin za utrudnienia otrzymujesz od Sami Swoi DARMOWY PAKIET 30 MINUT w sieci Sami Swoi. Aktywuj pakiet kodem: *121*11*07# Info pod 8871


Według informacji, które udało nam się uzyskać, zakończony został już proces zwracania należności za nieprawidłowe obciążanie ich kont w wyniku zakłóceń spowodowanych aktualizacją systemu informatycznego obsługującego usługi prepaid Polkomtela.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 188
  • 0

    169. ~Massacra  2006-03-01 18:32:23  host: aali60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Premia NON STOP to cztery etapy:

    Etap I
    od 90. dnia po aktywacji otrzymasz pakiet 30 darmowych SMS-ów - ważny 30 dni!
    Etap II
    od 121. dnia poa aktywacji dostajesz 10 darmowych minut na rozmowy - ważne 30 dni!
    Etap III
    od 151. dnia po aktywacji dostajesz pakiet 30 darmowych SMS-ów - ważny 30 dni!
    Etap IV
    od 181. dnia po aktywacji masz 5 zł do każdego zasilenia Twojego konta - przez 30 dni!

    wyjątek? tylko dlA tych, ktorzy nie doładowywują za 10 zł...massakra! Uważnie czytajcie co piszą. Dobrze, ze przynajmniet te 30 min. dawają dla wszystkich.

  • 0

    170. ~Pestek  2006-03-02 14:23:15  host: dhcp-212-122-208-153.iweb.pl

    dostaliscie smsa o przekazaniu smsa dalej do 15 osob i gdy sie wysle to zasila konto 30zl?? ponoc w zwaizku z urodzinami 9 plusa...

  • 0

    171. ~ScOObY  2006-03-02 18:04:21  host: host-81-190-235-84.chelm.mm.pl

    spoko....pakiecik za darmo to pakiecik za darmo...moja kobieta dostała tego smsa...no to włączamy..."serwis chwilowo niedostępny. spróbuj ponownie później" próbowałem tak co godzinkę.. udało się dzień później dopiero

  • 0

    172. ~dieselka  2006-03-04 05:11:30  host: w3cache.n.INTELINK.pl

    Mialam jeszcze "koncowke" easy-gadki, gdy aktywowalam te 30 minut. Ale najpierw minuty schodzily z pakietu 30 min (aktywowanego pozniej). Przeciez to nielogiczne i na niekorzysc klienta. Bo jesli mialby ktos jeszcze np. 20 min. gadki, a termin waznosci tego pakietu konczylby sie np. na 2 dzien po aktywacji 30 minut, to minuty schodzilyby najpierw z pakietu aktywowanego pozniej. Nie kazdy rozmawia duzo no i gadka by przepadla. Bez komentarza!!!
    Ale tez jest dobra strona tej rekompensaty. Mialam stara karte sim w sim+, w ktorej oficjalna data na rozmowy przychodzace minela ponad pol roku temu. Akurat podarowalam komus te karte i udalo sie tez aktywac pakiet 30 minut. Mimo ze karta w okresie awarii byla juz dawno oficjalnie 'martwa' :)

  • 0

    173. ~xxx  2006-03-04 20:15:05  host: efe57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dieselka: Właśnie taki jest sim+ z którego zrezygnowałem, nie byłem w nim dlatego, że szczególnie go lubiłem. Niecały rok temu nie było jeszcze takich różnic a do pozostania skłoniła mnie tylko EasyGadka. Ale faktycznie z zasadami tej promocji to istny cyrk jest. Koniec końców przeszedłem do normalnego operatora czyli Era TakTak, od razu załapałem się na Podwójne Doładowanie i NORMALNE zasady pakietów i wszelkie inne oraz oczywiście ceny o połowę w dół dzięki dorzuceniu mi przez Erę 150 zł extra. I to jest właśnie extra oferta bo najlepsza przynajmniej dla mnie. Wypowiadam się w swoim imieniu żeby była jasność. Co do sim+ i oryndz to przyszłość jest jasna: "Ciemność widzę, widzę ciemność" a właściwie to ciemnotę :)

  • 0

    174. ~max  2006-03-04 22:55:40  host: awk146.internetdsl.tpnet.pl

    ciekawe ze moja kobieta dostala pakieciek od + bez wczesniejszych problemow z dzialniem sieci i aktywowala go bez jakichkolwiek problemow pare minut po otrzymaniu tego bonusa . Wiec jestem cikaw jak to jet naprawde z tym problemami o ktorych tu piszecie

  • 0

    175. ~A_N_D_Y_  2006-03-05 12:47:41  host: r8ds.p.lodz.pl

    ależ wszyscy są zbulwersowani. hoho. ja o problemach w sieciach prepaidowych plusa czytam tylko na forum. sam uzytkuje simplusa od ładnych paru lat i NIGDY nie mialem żadnych problemów.a prezent w postaci 30 minut przyjme z uśmiechem na gębie.wynagradzają wszystkich bez znaczenia czy mial czy nie problemów w ostatnim czasie.

  • 0

    176. ~dieselka  2006-03-05 23:28:25  host: w3cache.n.INTELINK.pl

    Kolejny przyklad, ze sim+ nie jest przyjazny uzytkownikom: dzis wlaczyli mi pakiet darmowych 30 smsow do wszystkich sieci ("Rabat obejmuje SMS krajowe do sieci i poza sieć Plus GSM z wyłączeniem SMS Premium oraz SMS w roamingu."). Mam aktywny tez pakiet Easy-SMS, ktory jak wiadomo obejmuje smsy tylko do plusa. Wysalam dzis 26 smsow do pluskwy. Sprawdzilam stan pakietow kodem *121# - i co? Z pakietu Easy-SMS nie zeszlo nic, za to z pakietu 30 smsow do wszystkich sieci zeszlo 26... Na logike - pierwszy powinien zmniejszac sie pakiet aktywowany wczesniej, a tylko wtedy, gdy wysyla sie smsa poza siec, powinien on zejsc z pakietu 30 smsow. Ale po co, nie w simplusie!!
    Podjelam dzis decyzje - przenosze cala rodzine z sim+ do tak-taka, w ktorym mam juz ponad 8 m-cy numer (czyli Happy Taniej po 8 m-cach - minuta do wszystkich bez laski za 59 gr). Tak, zeby doladowac im jeszcze w promocji podwojnego doladowania. Zreszta, jak porowna sie oferte sim+ (a raczej sim-) i tak-taka, wszystko przemawia na korzysc ery. Nawet pomijajac wszystkie problemy, jakie wystepuja w sim-. W tak-taku mozna tez aktywowac podobny pakiet do Easy-gadki - co prawda wychodzi pare groszy drozej, ale jest to jeden pakiet - minuty wymienne na smsy. Pakiet ten nie przepada po 30 dniach i mozna jednoczesnie aktywowac wiecej niz 1 pakiet jednorazowo. W Easy-gadce musze bardzo uwazac (rozmowy przeprowadzam przewaznie dosc dlugie), bo gdy pierwsza rozmowa trwa np. 20 minut, to zostaje mi juz tylko 5. A czasem takie np. niewiadomo co - kilkanascie sekund. I tak przewaznie rozmowa przy takiej koncowce lapie sie juz na rozmowy poza pakietem, wiec tak-tak i tak wychodzi korzystniej. Nie wspomne juz o innych ofertach era tak-tak, bo juz i tak chyba za bardzo sie rozpisalam ;)

  • 0

    177. ~dieselka  2006-03-05 23:31:50  host: w3cache.g.intelink.pl

    A_N_D_Y_ : moze gdybys bardziej wnikliwie przeanalizowal, tez bys doszedl do podobnych wnioskow. Mam numer w simplusie i tak-taku, wiec mam porownanie :) Pozdrawiam!

  • 0

    178. ~Pestek  2006-03-06 11:38:27  host: dhcp-212-122-208-153.iweb.pl

    ale smsy za 16 gr to przeginka

  • 0

    179.  2006-03-06 12:15:04

    Pestek: zawsze mozesz wykupic pakiet, ktory nie przepada po miesiacu i w ktorym smsy masz po 7 gr. ;)

  • 0

    180. ~Pestek  2006-03-06 15:06:58  host: dhcp-212-122-208-153.iweb.pl

    no to lepiej :)

  • 0

    181. ~Anderson  2006-03-07 09:42:13  host: chello083144109183.chello.pl

    Wczoraj dostalam te 30minut... i dla mnie beka, bo ja zadnych problemow z simplusem nie mialam :P

  • 0

    182. ~binart  2006-03-22 10:05:25  host: router.hypermobile.pl

    Plus GSM okradl mnie na polaczeniach przez karte SIMdata.
    Kupilem u nich karte SIMdata i po 2 polaczeniach na karcie za 20zl zostalo mi ok -15zl
    (slownie minus pietnascie zlotych) ;)
    A w sumie sciagnelem i wyslalem 20-30 MB czyli maksymalnie za 9 zl.
    Napisalem do nich pismo z reklamacja i dostalem negatywna odpowiedz.
    Chce zrobic wiekszy dym z blednym naliczaniem oplat.
    Jak znajde wieksza liczbe poszkodowanych osob to podam ich do sadu.
    Wszystkich poszkodowanych prosze o maila na moj adres: a.binczyk@orange.pl

  • 0

    183. ~ps.piotr  2006-03-27 21:14:58  host: apn-100-181.gprsbal.plusgsm.pl

    Własnie dziś uruchomilem już drugi raz bonus na tym samym numerze.Mam nadzieję ,ze nie będę póżniej za to płacił skoro oferta dalej działa. Wpisałem *121*11*07# zatwierdzilem kod i znów bonus 30 minut....

  • 0

    184. ~mecki7@vp.pl  2007-03-16 18:20:08  host: konstytucja.int.pl

    jak mozna sciagnac pakiet z plusa?zeby bylo duzzo darmowych esów?pisac na miala podanego u gory xD z gory dzieki

  • 0

    185. ~uriend  2007-03-16 18:34:16  host: ggd130.internetdsl.tpnet.pl

    to jest fajne działa!!!!

  • 0

    186. ~Shrek  2008-01-05 09:12:12  host: dbg188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cześć ja mam takie pytanie "Jak to jest możliwe,że przez 1 noc mi 21,02zł zajebało z komy!! Do internetu nie wchodzę, na gg nie byłem!! Jeśli znak ktoś logiczne wytłumaczenie piszcie na gg: 4286250 ludz tel: 667638464 Czekam na pomoc ZLITUJCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    187. ~lajner..  2008-11-10 17:54:24  host: wlen.net.pl

    kur** nie moge sie dodzwonic do plusa kato nmi zablokowali doładowałem i kasa nie przychodzi złodzieje!!!!!!!!!!!11

  • 0