Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bonus na powitanie w prepaidach Play

Bonus na powitanie w prepaidach Play

sirmark 17 Lutego 2009 16:51

0 0

Od 18 lutego Play wprowadza promocję Bonusowe Doładowanie na Powitanie. Oferta kierowana jest do osób, które dokonają aktywacji w ramach Oferty Play Karta lub Nowy Play na Kartę i w terminie do 3 dni od daty aktywacji doładują jednorazowo konto kwotą minimum 10 zł.



W ciągu 48 godzin od dokonania doładowania użytkownik otrzymuje 10 zł w prezencie, które może wykorzystać w ciągu 30 dni. Bonusowe złotówki można wykorzystać na połączenia krajowe.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2009-02-17 17:18:30

    6. bo mam taniej do garstki osób w sieci, do wszystkich dzwonię z Playa, ostatnio zauważyłem że więcej dzwonię po za sieć, zastanawiam się nad całkowitym odejściem z pomarańczy.

  • 0

    8. ~ziomek13  2009-02-17 17:29:08  host: bug221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jestem ciekawy czy za 10 lat dalej bede czytał farmazony o rzekomych 70-90 procentach kontaktów w sieci ;rewolucja sie zaczeła juz jakis czas temu i mam nadzieje ze sieci(łacznie z wirtualami) bedzie wiecej niz mam kontaktów w telefonie

  • 0

    9. ~:))  2009-02-17 17:46:07  host: chello084010144209.chello.pl

    ale jeśli ktoś chce z tego skorzystać ZACHĘCAM do wybrania starej karty (są prawie wszędzie), bo wtedy ma zawsze dodatkową premię przy doładowaniach powyżej 50

  • 0

    10.  2009-02-17 17:50:36

    A w Orange promocyjne 5 zł i 10 zł odpowiednio dla doładowań za 25 i 50 zł, oczywiście tylko do własnej sieci. Czas chyba zmienić na Play...

  • 0

    11. ~  2009-02-17 17:59:30  host: f96-016.opera-mini.net

    W starej pk idzie na min sms mms dane a w npnk min sms.to to samo co bonus w orange tyle ze w sieci a p4 do wszystkich.mirekb

  • 0

    12. ~dzetex  2009-02-17 18:03:16  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Super kolejny haczyk na klientow i poscig na ilczbe aktywnych kart. Ciekawe czy ten bonus jest do wykorzystania po wszystkich sieciach?, bo dosyc nie precyzyjnie napisane.

  • 0

    13. ~  2009-02-17 18:08:11  host: aehc6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla mnie mogą się ścigać ile chcą, mogą mieć 1000milionów kart zombie, i tak mam to w doopie. Odpowiada mi to, że za 44.98zł mam 200minut do wszystkich sieci plus bonusowo minuty z 1za2, żaden orangutam, tmobile czy vodafone nie da mi takiej oferty :-D

  • 0

    14. ~  2009-02-17 19:03:10  host: f142-049.opera-mini.net

    Phi w mova za 50zl mam 220min i mam w d.. innych.

  • 0

    15.  2009-02-17 20:23:17

    Nic specjalnego. Ja się nie wyrywam ale jak kto musi nabyć sim Playa to się może wzruszy z powodu tej dychy :)

  • 0

    16.  2009-02-17 21:25:19

    ~ziomek13 u mnie tak było parę miesięcy temu (70% kontaktów Orange) teraz sytuacja zmienia się z miesiąca na miesiąc na niekorzyść sieci Orange.

  • 0

    17. ~mirekb  2009-02-17 22:02:51  host: apn-95-41-97-239.gprs.plus.pl

    te startery będą dużym przyczynkiem do obiecanego 1mln klientów w 2009,potem we wrzesniu podobna promocja,dalej w listopadzie standardowo 200sms tradycyjnie i wyniki zgodne z załozeniami..ciesze sie ze mam wkład w rozwój 3g p4 będac w minimixie abonentem placacym 10pln/miesiac ;-)

  • 0

    18. ~smart  2009-02-17 22:09:33  host: inet20909na-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Widzieliście już relacje na http://www.vimeo.com/user1308034 - spora dawka ciekawostek.

  • 0

    19. ~smart  2009-02-17 22:11:25  host: inet20909na-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Jasne zasady dla bonusa, można go wykorzystać na dowolne połączenia krajowe i oto chodzi.

  • 0

    20. ~  2009-02-17 23:30:02  host: apn-77-115-96-124.gprs.plus.pl

    Damy Ci dychę gratis, a że tylko w nowej niekorzystnej taryfie to już cicho sza. Trochę nieuczciwe podejście...

  • 0

    21. ~  2009-02-17 23:34:21  host: apn-77-115-96-124.gprs.plus.pl

    20 to moje. Łukasz_W

  • 0

    22.  2009-02-18 00:06:06

    20. Czytaj ze zrozumieniem... "Oferta kierowana jest do osób, które dokonają aktywacji w ramach Oferty PLAY KARTA lub NOWY Play na Kartę"

  • 0

    23.  2009-02-18 00:13:41

    Do tego wydłuża ważność poł. wychodzących na 30dni, oferta jest naprawdę dobra.

  • 0

    24.  2009-02-18 00:30:52

    A i jeszcze jedno przydało by się dodać że promocja obowiązuje do 10.03.2009.

  • 0

    25. ~ziomek13  2009-02-18 12:10:23  host: acnd160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kwistas ale #20 myslał moze o takich jak ja co sa np w taryfie PK 200sms zeby połaszczyli sie na dyszke;wtedy jego wpis ma sens ale przypuszczam ze gopsc nie zauwazyl ze dotyczy to zarowno PK jak i NPK

  • 0

    26. ~Łukasz_W  2009-02-18 22:27:19  host: user-89-108-220-86.mobile.playmobile.pl

    @22: Mimo, że wg Ciebie jestem "fan boy" sieci Play, to nie jestem biegły w nazewnictwie prepaidów Playa.

Dodaj swoją opinię