Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "bonus 50% za 50zł" w promocji doładowań w Orange

"bonus 50% za 50zł" w promocji doładowań w Orange

sirmark 29 Czerwca 2009 16:56

0 0

Orange przygotował specjalną ofertę dla wszystkich użytkowników kont przedpłaconych w sieci Orange oraz oferty Mix - bonus 50% za 50zł.



Każde doładowanie kwotą 50zł zostanie powiększone o jednostki taryfowe o wartości 25 zł. Dodatkowy bonus wpłynie w ciągu 24 godzin na konto promocyjne i będzie mógł być wykorzystany zgodnie z zasadami funkcjonowania konta promocyjnego, czyli rozmowy, SMS-y, MMS-y do w sieci Orange, połączenia do sieci stacjonarnych oraz na połączenia internetowe.

Promocja trwa do 5. lipca włącznie.




Stan i ważność środków promocyjnych najszybciej sprawdzić można wysyłając SMSa o treści ILE pod nr 1555 (koszt SMSa zgodny z cennikiem obecnej taryfy). Stan środków na koncie głównym najszybciej sprawdzić można krótkim kodem *124*#

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.

Zobacz: regulamin promocji "bonus 50% za 50zł" (plik .pdf; 109 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21.  2009-06-29 18:41:23

    @olo-mniejsze jednorazowe doładowania to bierz popa a jak większe to max korzyści i NOG.

  • 0

    22. ~Mark  2009-06-29 18:59:18  host: gpftor3.privacyfoundation.de

    Dziwna sprawa, ciagle daja to samo. I ten krotki czas okresu promocji. Do tego tylko w sieci i tylko jeden nominal...

  • 0

    23. ~max  2009-06-29 19:33:12  host: 77-253-93-158.adsl.inetia.pl

    Obecnie NOG, karta sim już zarejestrowana tylko czekam na darmowe przejście i użytkownik dawnej Ideii (parę lat minęło) żegna Orange, było fajnie ale ile można czekać na super promocje 25zł w sieci i to zawsze po tym jak doładuję konto czyli mnie już nie obejmuje, teraz mbank - proste zasady i stawka Ok, no i net za free 50Mb.

  • 0

    24.  2009-06-29 19:43:57

    Większość połączeń w Orange to połączenia wewnątrzsieciowe wg. prezes Grażyny, dlatego też, takie a nie inne promocje.

  • 0

    25. ~  2009-06-29 20:07:16  host: t09-16.opera-mini.net

    11 naucz się pisać ("takim promocją")... A promocja beznadziejna - jak zawsze w tej najgorszej sieci.

  • 0

    26.  2009-06-29 20:18:28

    @25-sorry za literówkę,miało być "promocjom".

  • 0

    27. ~Piko  2009-06-29 20:42:46  host: apn-77-112-93-242.dynamic.gprs.plus.pl

    Taki bonus może być ostatnim w tym roku , bo za ten cienki "prestiż" jakim nazywa się Orange trzeba coraz więcej płacić , kiedyś takie doładowania z bonusami były co miesiąc góra dwa , a ostatnio coś takiego miało miejsce w styczniu tego roku więc pół roku minęło jak nic . Cudów nie pokazali w zeszłym roku w maju było 200% więcej do dowolnego doładowania . A teraz chyba Oliwce brakuje na wczasy więc za dużo dać nie można .

  • 0

    28.  2009-06-29 20:55:21

    Jak kogoś stać na 2 fony to w Orange POP można mieć 3 osoby po 3 gr; ja wydzwaniam w ten sposób ok. 1000 min/mieś. Drugi Play Fresh mam do reszty. Promocja Orange OK. Z Playa za tę ilość rozmów do Orange zapłaciłbym 290 zł zamiast 36zł w Orange (1000*0,03 zł+6zł), a płacę jeszcze mniej dzięki krytykowanym promocjom.

  • 0

    29. ~awers  2009-06-29 21:14:39  host: zuzia.ds6.agh.edu.pl

    hahaha do wykorzystania w sieci orange;/ kiedys tam mialem dobre kilkaset zlotych tylko wydzwonic to ciezko bylo a kasa na telefon sla prawie taka sama. zmiana sieci to zmienila;) orange beznadzieja...

  • 0

    30. ~nick  2009-06-29 21:52:55  host: ehu1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    28. paproch - a jęzór cie nie skołczał od tego gadania? Albo mózg nie zlasował się od promieniowania?

  • 0

    31. ~gigamen  2009-06-29 22:03:37  host: bug130.internetdsl.tpnet.pl

    Orientuje się może ktoś czy jak doładuje przez nr 919 (Wolny Weekend) to ta promocja mi też wskoczy? Najlepiej jakby dał ktoś znać co już to sprawdzał w praktyce.

  • 0

    32. ~ZICO  2009-06-29 22:38:54  host: 188.33.83.112

    ...a to jeszcze jest ktoś w tej "sieci" ??? ;-)

  • 0

    33. ~  2009-06-30 10:39:02  host: t04-05.opera-mini.net

    Ja! Jak mi dasz w prepaidzie rozmowy do wszystkich za 13-14gr/min to przechodze do twojej sieci :-)

  • 0

    34. ~  2009-06-30 10:41:51  host: t04-05.opera-mini.net

    Tzn jak bedzie taniej. Bo po co w innym przypadku.

  • 0

    35. ~  2009-06-30 12:46:18  host: t02-16.opera-mini.net

    orange dać o klientów. :P można chociaż kupić u nich z te 25złjakieś pakiety ? czy trzeba wykorzystać to po stawkach standardowych? lol

  • 0

    36. ~  2009-06-30 12:47:03  host: t02-16.opera-mini.net

    *dba

  • 0

    37. ~  2009-06-30 16:05:49  host: t06-03.opera-mini.net

    Problem z Orange jest taki ze nie potrzeba zadnych pakietow. To jest prosta taryfa dla prostych ludzi takich jak ja :-) Mam gole 13-14gr do wszystkich i sie ciesze :-)

  • 0

    38. ~Nygus  2009-07-01 15:40:27  host: 80.51.91.245

    Sms/mms z orange informujacy o promocji jest manipulacja. Nie podaja od razu, ze 50% wiecej dotyczy tylko wykorzystnia w orange i stacjonarnych. Zaleta prepaid w orange jest to, ze nie trzeba doladowywac regularnie telefonu zeby utrzymac numer, a jednorazowe 50 zl = 12 mcy odbierania. Mam fajny numer i chce go utrzymac na przyszłosc bo i tak do wszystkich sieci dzwonie ze sluzbowej komorki hehe.

  • 0

    39. ~blu  2009-07-01 19:25:51  host: chello089074168015.chello.pl

    nie uwierzę, że nie ma w SMSie linku do orange.pl, do strony z regulaminem promocji.

  • 0

    40. ~  2009-07-01 20:38:25  host: 80.51.91.245

    link linkiem, ale chodzi o czytelny przekaz w treści sms,który był poprzednio,a teraz go nie ma:''dodatkowa kwota do wykorzystania w sieci i na stacjonarne'',

Dodaj swoją opinię