Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Bonus 120" w Play przedłużony

"Bonus 120" w Play przedłużony

sirmark 24 Lipca 2008 11:57

0 0

Aktywacja usługi "Bonus 120", którą można uruchomić w ramach promocyjnego startera Nowy Play na Kartę 3 zł, zostaje przedłużona do 31 grudnia.

Starter ten nie jest przeznaczony na sprzedaż i można go otrzymać podczas prowadzonej na terenie całego kraju akcji reklamowej.

W ramach usługi "Bonus 120" użytkownik co miesiąc do 1. sierpnia 2010 roku otrzymuje doładowanie konta w wysokości 5 zł do wykorzystania na dowolne usługi. Warunkiem do otrzymania pakietu jest utrzymywanie aktywnego konta na połączenia wychodzące.




Aby aktywować usługę "Bonus 120" należy wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu krótki kod *111*16*1#. Status usługi można każdorazowo sprawdzić wybierając i zatwierdzając na klawiaturze telefonu krótki kod *111*16*2#.

Usługę "Bonus 120" można aktywować od 25.07.2008 do 31.12.2008 roku.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~  2008-07-24 12:00:11  host: p11-01.opera-mini.net

    takie sobie

  • 0

    2. ~  2008-07-24 16:28:41  host: p11-01.opera-mini.net

    smiech na sali z ich 5 PLN

  • 0

    3. ~  2008-07-24 16:37:49  host: 77-253-248-79.adsl.inetia.pl

    Akcja reklamowa, której nie ma :P

  • 0

    4. ~mimi  2008-07-24 18:21:47  host: 193.120.116.179

    niestety ale do play juz tyle ludzi nie ciagnie jak w starej play karcie. Taka proba pozyskania znow duzej ilosci klientow. Nie wypal ta oferta i tyle. Wiec nie ma co polecac play w takim wydaniu jak teraz!

  • 0

    5.  2008-07-24 20:01:15

    pffffffff..... z czym d ludzi?

  • 0

    6. ~pisul  2008-07-24 20:12:58  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Niestety play spadl z taniosci.Teraz najtaniej w prepajdzie mbank do wszystkich sieci i na stacjonarne bez aktywacji czy jakichs limitow udziwnien po 45 groszy !!!a play 59 groszy zdajsie,orange 60/65 a do playa 75!Poglupieli.niewiem czy nieprzejde do mbanlu ?

  • 0

    7. ~:))  2008-07-24 23:52:33  host: chello089076161248.chello.pl

    po co pisać o czymś co jest dla 5 znajomych królika?

  • 0

    8. ~:))  2008-07-24 23:56:45  host: chello089076161248.chello.pl

    do 6 - nieprawda - po pierwsze 49gr nie 59 a efektywnie PLAY to 35gr, bo przy doładowaniu 50PLN jest premia 20PLN (większe doładowania większa premia) - dodatkowo za 2 minuty przychodzących jest 1 za darmo, dodatkowo są 'premie/pakiety' - np. 15 min po 10gr, oraz ostatnio 3x10 po 10gr, co obniża dalej cenę średnia za minutę (choć to już zależy ile ty rozmawiasz i czy ktoś do ciebie dzwoni) - PODSUMOWUJĄC - jest to nadal najtańsza oferta na rynku

  • 0

    9. ~turin12  2008-07-25 10:31:56  host: host86-130-225-32.range86-130.btcentralplus.com

    8. ~:))---->prawie masz racje bo teraz juz nie dostaniesz playkarty z stara taryfa(moze allegro) i kazdy kto bedzie chcial wejsc do sieci juz nie bedzie mial bonusu do doladowania jak i minut za odbieranie rozmow pozdr.

  • 0

    10. ~bolek  2008-07-25 14:39:43  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    tez prawda play juz nie jest taki tani, wrecz bylo to zagranie marketingowe moze i dlatego mieli takie male przychody, do tego te nabijanie ilosci uzytkownikow, teraz podobno dodaja karte startowa przy zakupie play online

  • 0

    11. ~aron  2008-07-27 20:29:13  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    na poczatku moze i mieli niskie stawki, ale z czasem coraz bardziej zaczeli ciac bonusy i dodatkowe doladowania. z internetem tez nie ma wielkiej rewolucji bo jest dostepny tylko w duzych miastach

  • 0

    12. ~rumcajs  2008-07-28 18:58:38  host: nat-224-245.man.bydgoszcz.pl

    #6 hej no ja mam orange i mam minutę po 50 groszy a w zasadzie po 33 przez rok. do tego 3h z numerem, 3h w weekendy i stałą zniżkę w sieci - minuta po 40 gr. I na dokłądkę 400 smsów więc nie wiem jak ty to liczysz?

Dodaj swoją opinię