Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BOK USSD w Orange

BOK USSD w Orange

WitekT 1 Czerwca 2009 11:38

0 0

Od dziś w Orange rusza biuro obsługi dostępne poprzez kod USSD - *100*#. Potem można sprawdzać poszczególne pozycje w menu przez wciśnięcie przycisku "odpowiedz" i wpisanie odpowiedniego numeru z menu, które zostało wcześniej wyświetlone. Wybrana informacja pojawi się na ekranie telefonu po wysłaniu wiadomości.

Z Twojego Menu mogą korzystać wszyscy klienci indywidualni postpaid, mix i prepaid. Poza Twoim Menu *100*#, można dalej korzystać z bezpośrednich krótkich kodów, przy pomocy których można aktywować poszczególne usługi i pakiety. Korzystanie z krótkich kodów i Twojego Menu jest bezpłatne.




Na koniec wielka prośba o Wasze uwagi i spostrzeżenia nt. Twojego Menu *100*# , które są dla nas niezwykle cenne. Pamiętajcie też proszę, że to pierwsze dni nowego systemu. Może się zdarzyć, że jakiś kod jeszcze nie zadziała poprawnie. Myślę, że w tydzień wszystko - jak mawiają spece od IT - powinno się ustabilizować :-) - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 58
  • 0

    39. ~baszar  2009-06-01 17:43:29  host: 82.146.248.94

    @38 a ja sprawdzałem na 3 telefonach w pomarańczy i tam nie jest podawana ważność - tylko kwota.

  • 0

    40. ~berdys  2009-06-01 17:52:01  host: ip-94-42-59-124.multimo.gtsenergis.pl

    dziala od piatku.

  • 0

    41. ~berdys  2009-06-01 17:54:34  host: ip-94-42-59-124.multimo.gtsenergis.pl

    obecnie nie dziala ;) a co do 124 - to pokazuje kwote, date waznosci i wysokosc srodkow promocyjnych.

  • 0

    42. ~berdys  2009-06-01 17:55:10  host: ip-94-42-59-124.multimo.gtsenergis.pl

    znowu dziala poprawnie :) cos im sie wali :D

  • 0

    43. ~  2009-06-01 18:34:25  host: f142-058.opera-mini.net

    Menu działa już od kilku dni w OPOP a w NOG jeszcze dzisiaj nie. Podobno od jutra ma działać wszędzie.

  • 0

    44. ~ba  2009-06-01 18:44:20  host: 188.33.50.28

    no proszę, myślałem że w Orange cos takiego pojawi się za kilkanaście lat. Ale chłopaki się wysforowali. No to chyba tylko tik tak się ostał w lesie?

  • 0

    45. ~jojo  2009-06-01 18:48:44  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    ba (44) nie wiem czy wiesz (pewnie mało osób jeszcze o tym wie) - w Tak Tak-u od kilku miesięcy dostępny jest kod *100#, pod którym można sprawdzić stan usług i je aktywować. Nie można jedynie sprawdzić (NIESTETY i nie wiem dla czego) stanu głównego konta.

  • 0

    46. ~  2009-06-01 19:24:50  host: 88.220.105.186

    @38: wow, już od KILKU dni - normalnie to orange to jest super! Sto lat za murzynami!

  • 0

    47. ~zibi  2009-06-01 19:56:11  host: 91.192.78.161

    Czy juz wszystkie MARUDY ponarzekaly?? Czy moze jeszcze koras ma cos do dodania? Zamiast sie cieszyc, to tylko kłapią dziobami, ze to... ze tamto! Spadajcie do Heyah, do TakTaka, na cholere w Orange jestescie, skoro 100lat za Murzynami! Popaprancy!!

  • 0

    48. ~ba  2009-06-01 20:11:07  host: 188.33.87.162

    #45: o, faktycznie, sprawdziłem. Nawet nie wiedziałem, że tiktak takie coś ma. Szkoda, że salda konta nie można sprawdzić ale lepsze to niż nic. Czyli tradycyjnie Orange na szarym końcu. 100 lat za czarnoskórymi. Dno. ;-)

  • 0

    49. ~  2009-06-01 22:58:28  host: 188.33.6.74

    @44: TikTak to wyprzedza wszelkie formy orangutanów o lata świetlne. @45: stan konta jest pod innym kodem w TakTak-u. I w przeciwieństie do orangutana jest tam podawana także ważność.

  • 0

    50. ~  2009-06-01 23:06:50  host: 188.33.6.74

    @47: z czego się cieszyć? Że orange to gówniana sieć?

  • 0

    51. ~jojo  2009-06-01 23:08:42  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    Do 49 Wiem o tym. A powinien być PRZEDE WSZYSTKIM pod *100#, a opcjonalnie mógłby być i pod starym numerem *101#. Poza tym również sprawdzanie stanu pakietów z pod kodu *103# powinni przenieść pod *100#. Wtedy BOK byłby w miarę kompletny pod JEDNYM klawiszem w telefonie, a nie pod minimum trzema.

  • 0

    52. ~~~as~~  2009-06-02 11:54:37  host: ptkbm.centertel.pl

    Chodzi moze o *100*# ;))

  • 0

    53. ~  2009-06-02 12:28:45  host: f96-035.opera-mini.net

    Zmieńcie w news'ie kod na *100*#, bo ten Wasz nie działa.

  • 0

    54. ~zorro  2009-06-02 12:54:15  host: dpr139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kaman, chłopaki [i dziewczyny?], krok naprzód a wy narzekacie...

  • 0

    55. ~baszar  2009-06-02 18:25:40  host: 82.146.248.94

    W końcu i u mnie działa - wazność konta i nazwa taryfy + środki promocyjne. Jako, że promocyjnych mam 0,00 - pytanie do tych co mają - pokazuje ich ważność? Informacji o stanie pakietów internetowych nadal brak.

  • 0

    56.  2009-06-02 18:58:02

    Tak pokazuje oba konta stan i ważność

  • 0

    57.  2009-06-02 19:02:47

    #53. juz sprawdzilem i zmienilem... jakies dziwne zamieszanie powstawlo z tymi gwiazdkami w kodzie..

  • 0

    58. ~Dina  2009-06-08 11:14:09  host: f143-056.opera-mini.net

    Jojo-dzięki za info o nowym kodzie w TakTaku. Przyda się. :)

Dodaj swoją opinię