Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Boeing rezygnuje z podniebnego Internetu

Boeing rezygnuje z podniebnego Internetu

WitekT 21 Sierpnia 2006 10:04

0 0
Boeing rezygnuje z systemu Connexion, który zapewniał dostęp do Internetu na pokładzie samolotów jego produkcji. Oferta amerykańskiego giganta nie spotkała się z zainteresowaniem linii lotniczych.

Choć początkowo linie lotnicze rzuciły się, by testować system Boeinga, to jednak nie zyskał on zbyt wielkiej klienteli. Niemiecka Lufthansa udostępniała Internet na ok. 50 trasach długodystansowych, z Connexion korzystały też linie Scandinavian Airlines. W sumie na ofertę amerykańskiego giganta skusiło się tylko 11 linii lotniczych (głównie azjatyckich).


Źródło tekstu: Gazeta Wyborcza     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-170-149.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet