Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Boeing i Samsung: prace nad polepszeniem poziomu rozrywki oraz komunikacji ziemia-powietrze

Boeing i Samsung: prace nad polepszeniem poziomu rozrywki oraz komunikacji ziemia-powietrze

sirmark 22 Października 2012 22:21

0 0

Firmy Boeing i Samsung poinformowały o podjęciu współpracy w celu poprawy jakości komunikacji ziemia-powietrze oraz dostarczenia pasażerom bardziej angażującej rozrywki na pokładzie samolotu.Firmy początkowo zajmą się opracowaniem zaawansowanych technologicznie ekranów i systemów łączności bezprzewodowej. Celem prac będzie polepszenie poziomu rozrywki oraz komunikacji ziemia-powietrze. Z założenia nowe produkty i rozwiązania mają być lżejsze i bardziej energooszczędne. Ponadto firmy rozważają możliwość współpracy przy projektach dotyczących wydajności i mobilności pracowników firmy Boeing, którzy będą wykorzystywać obecne oraz przyszłe produkt i rozwiązania firmy Samsung w urządzeniach mobilnych.

Branża lotnicza to jedno z najbardziej złożonych i wyrafinowanych środowisk biznesowych, które każdego dnia służy milionom pasażerów i pracowników. Wykorzystamy nasze doświadczenie w dziedzinie multimediów i technologii informatycznych, aby zapewnić pasażerom bogatsze, bardziej satysfakcjonujące wrażenia - powiedział Bumcoo Cho, starszy wiceprezes grupy Enterprise Business Team w Samsung Electronics.

Współpraca z Samsungiem będzie koordynowana przez Boeing Research & Technology, centralny dział badawczo-rozwojowy firmy Boeing. Organizacja ta skupia się na opracowywaniu przyszłych rozwiązań lotniczych oraz optymalizowaniu żywotności, kosztów, jakości i wydajności bieżących systemów.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~  2012-10-22 23:35:25  host: user-94-254-129-18.play-internet.pl

  Coś jeszcze?

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2.  2012-10-23 07:06:39

  Moze frytki do tego ;)

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3.  2012-10-23 15:53:51

  wole rakiety Ziemia-powietrze

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-58-169.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet