Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Blyk - MVNO z darmowymi rozmowami za oglądanie reklam

Blyk - MVNO z darmowymi rozmowami za oglądanie reklam

WitekT 25 Września 2007 10:35

0 0

Pierwsza w świecie finansowana wyłącznie przez reklamodawców sieć telefonii komórkowej o nazwie Blyk zaczyna funkcjonować w Wielkiej Brytanii, zapewniając abonentom darmowe 43 minuty rozmów i 217 SMS-ów miesięcznie.

Nowej sieci adresowana jest do ludzi w wieku od 16 od 24 lat - czyli grupy konsumentów, do której szczególnie trudno przebić się z reklamami. Użytkownicy będą codziennie otrzymywać po sześć SMS-ów reklamowych, dotyczących ponad 40 marek - w tym Adidasa, L'Oreal i Manchester United. Zestawy reklam będą opracowywane dla każdego klienta indywidualnie, na podstawie wypełnionego wcześniej kwestionariusza zainteresowań.




Blyk, jako MVNO, działa na infrastrukturze Orange. Po wykorzystaniu limitu darmowych usług, minuta będzie kosztować 15 pensów (około 0,81 zł), a SMS - 10 pensów (około 0,54 zł).

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~  2007-09-25 10:42:52  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Ceny ponadlimitowe to całkiem jak z orange.pl ściągnięte. xD

  • 0

    2.  2007-09-25 11:01:14

    Za samo otrzymanie smsa z reklamą miec 43 minuty do wygadania to nie jest zle.

  • 0

    3. ~  2007-09-25 11:16:48  host: abqb49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A są może komórki umożliwiające automatyczne przekierowanie określonych SMS-ów na /dev/null? :) Wtedy to by dopiero była rewelacja!

  • 0

    4.  2007-09-25 11:26:51

    sa:) jakikolwiek symbian:))

  • 0

    5. ~te`  2007-09-25 11:35:50  host: ztpnet-79-043.ztpnet.pl

    Nawet gdy wszyscy zapomna o Tobie, Orange bez bonusow po 5 dziennie smskow bedzie slal... :)

  • 0

    6. ~ziomek zpoziomek  2007-09-25 11:39:24  host: cvt186.internetdsl.tpnet.pl

    no a u nas 5 smsow dziennie dostajemy z reklamami.powinni tego zabronić lub płacić nam za odbieranie tego typu smsow

  • 0

    7. ~  2007-09-25 12:16:51  host: w3cache2.icm.edu.pl

    Najprościej jest zapchać skrzynkę wiadomościami i niech reklamy kiszą się w SMSC aż wyekspirują.

  • 0

    8. ~MrMajK  2007-09-25 12:21:08  host: 212.160.172.70

    dziennie na nr. w abo zawsze coś do mnie przychodzi z orendża... zawsze jak widze nagłówek "Orange" wciskam "C" i "TAK" hehehe (w SE ;) )

  • 0

    9.  2007-09-25 12:41:31

    E tam ciekawa oferta ) Przydałoby się jednak regulować ilość sms dziennie :) Ja bym się zgodził na 12 za 86 minut miesięcznie na rozmowy :D W końcu skasowanie smsa kosztuje mnie 5 sekund :P

  • 0

    10.  2007-09-25 13:57:34

    po miesiacu w takiej sieci mialbym totalnie dosc smskow. chyba jestem za stary na takie zabawy...

  • 0

    11. ~przemek  2007-09-25 15:04:57  host: acy35.internetdsl.tpnet.pl

    tylko czy to sa minuty do wszsytkich czy tylko wewnatrz sieci albo siec+orange?

  • 0

    12.  2007-09-25 16:02:49

    Ciekawa propozycja, na pewno wiele osób się na to skusi. 6 SMSów dziennie to nie wiele w porównaniu do tego co się dostaje w zamian, szczególnie gdy reklamowane są produkty/usługi nas interesujące.

  • 0

    13.  2007-09-25 16:49:09

    szkoda ze tak u nas nie ma, wystarczy prosty program na symbiana i już smsów z podanego numeru, bądź zawierajacego daną fraze by nawet użytkownikowi nie pokazywało, a pogadać za free by można troche..

  • 0

    14. ~tarak  2007-09-25 17:13:16  host: host-201-47.accessnet.com.pl

    ****"Nowej sieci" a powinno byc chyba "oferta nowej sieci":p

  • 0

    15. ~Powitał...  2007-09-25 18:41:30  host: acdb246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale to jest reklama?

  • 0

    16. ~pawel_d  2007-09-25 19:48:45  host: ggi172.internetdsl.tpnet.pl

    Super! Chcialbym takie cos miec:)

  • 0

    17.  2007-09-25 23:17:45

    i od razu najlepiej kupić 31 kart, po jednej dziennie (43 min!)

Dodaj swoją opinię