Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BluOnyx udostępni pliki

BluOnyx udostępni pliki

sirmark 20 Grudnia 2006 15:23

0 0

bluonyxFirma Agere Systems przedstawiła przenośne urządzenie z rodziny Mobile Content Server o nazwie BluOnyx. Urządzenie wyposażono w moduł Bluetooth, WiFi, złącze USB oraz złącze kart pamięci SD. Całość ma nieduże wymiary 90x60x15 mm i wagę 140g, a na własnym zasilaniu może pracować do 12 godzin.

BluOnyx pozwala gromadzić dużej ilości danych, a następnie udostępniać innym urządzeniom takim jak telefony komórkowe, smartfony, komputery, sieci LAN itp. Dostęp do danych może być przyznany tylko dla urządzeń autoryzowanych na serwerze. Oprócz przechowywania zdjęć serwer umożliwia videostreaming do więcej niż jednego telefonu w tym samym czasie.
BluOnyx występuje w wersjach o pojemności od 1 do 40 GB, w sugerowanej cenie od 100 do 250 USD. Producent nie podał informacji dotyczącej terminu wprowadzenia urządzenia na rynek.

Źródło tekstu: Agere     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet