Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Blueconnect za 29 zł

Blueconnect za 29 zł

LuiN 23 Lipca 2009 10:44

0 0

Od 28. lipca do oferty Ery wchodzi nowy wariant usługi blueconnect, kosztujący 29 zł miesięcznie. Prędkość transmisji ograniczona jest do 1 Mb/s, a limit transferów wynosi 300 MB.

Po wykorzystaniu pakietu prędkość nie będzie ograniczana. Za wysłane i odebrane dane powyżej dostępnego limitu abonent zapłaci 3 grosze za każde rozpoczęte 100 kB. Klient będzie miał do wyboru jeden z trzech wariantów umowy: bezterminową oraz na 24 lub 36 miesięcy z nowoczesnymi modemami, m.in. ZTE MF626 już od złotówki.




Dodatkowo klienci otrzymują nielimitowany dsstęp do HotSpotów Ery. Operator ma obecnie ponad 500 punktów dostępowych rozmieszczonych, m.in., w restauracjach McDonald’s, Pizza Hut, Coffee Heaven, lotniskach, hotelach i galeriach handlowych oraz w wybranych Punktach Sprzedaży sieci Era.

Usługa blueconnect jest dostępna dla ponad 99% populacji kraju. W najszybszej technologii HSDPA dostęp do Internetu jest oferowany w ponad 600 miejscowościach i obejmuje swym zasięgiem blisko 60% populacji kraju.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 178
  • 0

    160. ~oszaleli  2009-07-29 23:29:47  host: static11.tarnow154.tnp.pl

    158. ~Totek - Are you crazy??

  • 0

    161. ~  2009-07-29 23:49:51  host: t04-08.opera-mini.net

    Juz ta oferte tluka w reklamach,wielu sie nabierze.meritum:cyro na24,w abo 1MB 10gr,poza abo30gr.trzeba byc debilem aby 2lata sie tak mordowac.typowo oszukanczy marketing niemcow jednak zadziala..w prepaid taniej a jako modem tela lub modem 3g z era.pl za max100pln i sam sim bc bezterminowo da rade ale nie tak gowniana oferta.mirekb

  • 0

    162. ~dla idiotów  2009-07-31 10:29:16  host: 212.2.99.197

    Oferta dla idiotów i tyle . Sporadycznie to ja moja n95 do kompa podłączam mam w plusie pakiet 500mb za 30zl bez żadnych umów itp i jeszcze w telefonie mam pełny net . Era to fakt sieć dla frajera... Mój znajomy ma mbanka i za 15zl ma 300mb w telefonie i na kompie bez umow , ci co tak zachwalają tą ofertę to albo pracują w erze albo mają nierówno pod sufitem.

  • 0

    163. ~norbin  2009-07-31 17:58:50  host: tor-proxy.robert-marquardt.com

    no to drogo masz w tym Plusie, bo ja w Erze mam 15zł za 500mb a nie 30zł tak jak Ty...

  • 0

    164. ~rafuls  2009-07-31 19:42:37  host: 77.236.14.159

    W aster jest 250 MB za 9 zł i 0,02 gr za 100 kB. Więc gdzie tu promocja? Chyba tylko dla idiotów.

  • 0

    165. ~Hakx  2009-07-31 20:29:24  host: tor.catbull.com

    No dobra ale mówicie o ofertach pakietach w telefonach a tutaj jest z modemem oferta. Więc jest różnica. Dobra jest ta oferta jeżeli jest ofertą dodatkową i nawet ma taki kierunek wg mnie.

  • 0

    166. ~  2009-07-31 23:20:03  host: t12-15.opera-mini.net

    To odpowiedz ptc na pol w fonie tak sobie mysle..dane uzytkownikow bc (abo i karta)przez ostatni rok dziwnie skakaly..bc wygralo w plebiscycie konsumenckim w Rzepie.biada tym ktorzy poza 3g ery,ale wtedy jeszcze 23miesiace cyro.dt jest bezczelne z taka oferta dla Polakow.mirekb

  • 0

    167.  2009-08-01 16:31:35

    156 - play hej - ale jak chcesz mobilny internet to nie u nich... jak by choć na nadajnikach plusa po GPRS pol działało to się można zgodzić... Witek - argument iż to że są młodzi i się budują jest bezsensowny - maja roaming - mają...

  • 0

    168. ~Seti  2009-08-02 11:34:37  host: chaos.tpnet.pl

    Całkiem dobra oferta dla osób niewiele korzytających s netu i nie chcących się chrzanić w pakiety i doładowanaia. Transfer naliczany w pakiecie miesięcznym CO DO KILOBAJTA [a nie co do 100 kB jak u konkurencji i to często liczonego osobno w każdą stronę...]. Do tego mało przeciązona [w porównaniu np. z Play...] sieć.

  • 0

    169. ~Wojtek  2009-08-02 11:41:12  host: chaos.tpnet.pl

    Ludzie, Play to jest dostępny dla jakichś 20% Polaków! Era dla minimum 80%, więc co tu porównywać? Za dostępność w każdej dziurze trzeba płacić i koniec. Poza tym w abonamencie jest modem za pół ceny powiedzmy. Ale gwoli obiektywizmu wspomniec trzeba, że jest opłata instalacyjna = 49 zeta. Generalnie ta oferta to krok w dobrą stronę - net na abonament niewątpliwie tanieje.

  • 0

    170. ~  2009-08-02 16:15:02  host: t08-12.opera-mini.net

    @169 ok,ale: play mowi ze w 3g maja ponad 50%populacji a w bc 29pln to wlasciwie abo bez limitu,a to gorsze niz ograniczenie predkosci po limicie..mirekb

  • 0

    171. ~piotr  2009-08-02 21:17:28  host: chello084010011029.chello.pl

    żenada

  • 0

    172. ~era promotor  2009-08-05 16:10:14  host: 89.231.210.238

    ale to sciema. Cala ta era to łajzy.

  • 0

    173. ~michał  2009-08-12 09:56:53  host: 94.254.229.110

    29 zł za 300 mb to pi razy oko 1 gr za 100 kb. Do sporadycznego korzystania to już lepsza heyah: 2 gr za 100 kb i to w taryfie głosowej, czyli wsjo na jednej karcie, jak nie wykorzystasz na net to wygadasz. A modem E160 to ja kupiłem nowy bez umowy za 129 zł w play bez abonamentu i to ze starterem 1GB.

  • 0

    174. ~franek  2009-08-13 00:17:33  host: 94.254.129.78

    162. dokładnie jak piszesz:) trzy pakiety na raz po 5 zł za 100 MB (max 3 jednocześnie), a mozna wykupic jeden, mozna 10 w miesiącu, zaleznie od potrzeb (1MB wychodzi po 5 gr, w BC29 po 9,6 grosza, a po limicie absurdalne 30 gr). Poza tym abo to ograniczenie wolności. Chyba znowu liczą na naiwnych, takie rzeczy tylko w Erze!!

  • 0

    175. ~franek  2009-08-13 00:18:52  host: 94.254.129.78

    o i w mbanku bez limitu prędkości do 1 Mb/s żeby było weselej

  • 0

    176. ~abonent  2009-08-21 20:37:12  host: inet20909nq-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Szkoda tylko że usługa działa kiedy chce a operator nie bierze na siebie odpowiedzialności za prawidłowe funkcjonowanie usługi. Szkoda nerwów i pieniędzy - NIE POLECAM!

  • 0

    177. ~aro32423  2009-10-28 17:30:43  host: inet20907nq-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    nie polecam tego ludzie napewno nie od ery bo to gówno jest...

  • 0

    178. ~abonent  2009-11-18 10:37:54  host: apn-77-114-4-235.dynamic.gprs.plus.pl

    a iplus to nastepne dziadostwo jakie moze byc

  • 0

    179. ~sylwia  2010-09-19 00:25:13  host: 178-36-81-98.adsl.inetia.pl

    jesli net mam w telefonie, to gdy podlacze przez kabel usb telefon do laptopa to net w laptopie bedzie mi dzialal? z gory dziekuje za odpowiedz : )

Dodaj swoją opinię