Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Blueconnect starter z "Megadoładowaniem"

Blueconnect starter z "Megadoładowaniem"

LuiN 1 Lipca 2010 16:39

0 0

Od 5. lipca Era będzie promowała doładowania kont Blueconnect starter dodatkowymi pakietami danych, w ramach promocji Megadoładowanie.

Do wszystkich doładowań kwotą z przedziału 25zł - 49zł dodawany będzie pakiet 500 MB danych do wykorzystania w ciągu 30 dni. Użytkownicy, którzy skorzystają z doładowania o wartości 50 złotych lub większego otrzymają 2GB. Ważność bonusu to 30 dni.

Aby skorzystać z oferty Megadoładowań należy wysłać jednorazowo pusty SMS pod bezpłatny numer 8070. Środki z doładowania, poza bonusowymi pakietami danych, wykorzystać można na połączenia z Internetem w cenie 3 gr za każde rozpoczęte 100 kB.




Blueconnect starter to usługa przedpłaconego bezprzewodowego dostępu do Internetu. W zależności od technologii w zasięgu działania sieci znajduje się blisko 100% populacji Polski. Ponad 60% ludności mieszka w zasięgu szybkiej bezprzewodowej transmisji danych w technologii HSPA.

Klientom oferowany jest zestaw karta SIM doładowana kwotą 100 złotych oraz modem Huawei E122 w cenie 249 złotych, a także same zestawy startowe w cenie 25 zł.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    33.  2010-07-06 14:15:28

    Pewnie, że jest. Informacje zawsze pojawiają się najpierw na takich serwisach. 30 - jeśli chciałem porównywać Play i Erę pod względem zasięgu to chyba jest kiepski pomysł. Przecież Play nie ma się czym szczycić pod tym względem. Poczytaj w necie - każdy ma problemy z zasięgiem Play, a spróbuj znaleźć narzekania na Blueconnect

  • 0

    34. ~michal  2010-07-06 15:09:39  host: dpk194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    promocja co prawda na kolana nie powala, ale ważne że Era próbują urozmaicać swoje oferty. Użytkownicy internetu na kartę powinni być zadowoleni. Ci pozostali, zresztą też nie mają powodów do narzekań. Ciągle coś nowego się pojawia np. Orange Free z laptopem za 1zł, czy iPlus.

  • 0

    35. ~damian  2010-07-06 21:10:15  host: user-109-243-250-58.play-internet.pl

    Bonus do doładowania spory, Era poprawiła swój internet prepaidowy: BC i niedawno pakiet BC w Tak Taku. Jakość neta w Erze- świetna.

  • 0

    36.  2010-07-06 22:16:39

    No proszę, to teraz megadoładowanie dotyczy już nie tylko tak taka, ale i ofert internetowych :-) jak miło. W ogóle BC to, technicznie rzecz ujmując, naprawdę dobra oferta.

  • 0

    37. ~ignas  2010-07-07 14:09:09  host: user-188-33-122-108.play-internet.pl

    Megadoładowanie w TT dawało dodatkowe minuty do wykorzystania w sieci i na stacjonarne, to po prostu nazwa promocji, która nie jest podwójnym doładowaniem. Po wprowadzeniu bonusów do doładowania Blueconnect na kartę to dobra oferta ;)

  • 0

    38. ~  2010-07-08 15:56:12  host: 94.254.254.237

    Ruszają coś w BC. Bonusy duże :D

  • 0

    39.  2010-07-12 12:08:32

    Wiem o tym, ale po prostu nie zdawałam sobie sprawy z tego, że dotyczy to także innych usług niż klasyczna oferta telefoniczna. :)

  • 0

    40.  2010-07-14 15:17:44

    Jakby nie patrzeć na klasyczną oferte telefoniczną, osobne taryfy do prepaidowego internetu ma każdy operator: simdata w Plusie, Orange Free na kartę i Blueconnect na kartę. BC z bonusami jest znacznie bardziej atrakcyjny niż simdata z bonusami. Era zaczęła pracować nad internetem w prepaidach, bo też w TT - taryfie typu voice, dali pakiet BC max bez limitu.

  • 0

    41.  2010-07-18 15:42:55

    No w TT na porządny internet już był najwyższy czas :-) Nie ogarniam tylko tego, że są osoby, które przy takiej zmianie na lepsze jeszcze potrafią marudzić.

  • 0

    42.  2010-07-23 12:36:04

    Lorrine to megadoładowanie nie dotyczy Tak-taka tylko Blueconnect starter. To przecież odrębne opcje. W Tak-taku mamy pakiet internetowy - 9 zł za 30 i chyba o niego ci chodziło.

  • 0

    43.  2010-07-23 12:48:44

    @forumniak #33 Pomoge znalezc. Korzystam z playonline i jestem swiadom ograniczen terytorialnych. Zdecydowalem sie, bo nawet jezdzac po Polsce w 99% miejsc, w ktorych przebywam, nam zasieg. Kolega, z ktorym jedze sluzbowo, korzysta z BC (identyczne modemy)wiec jestem w stanie porownac sprawnosc obu laczy. Po 1,5 roku porownan kolega zamierza przejsc na Play, bo zazwyczaj gdy ja mam UMTS, to on uzyskuje tylko EDGE. Wlozylem do swojego modemu karte Ery i okazalo sie, ze UMTS miewam jedynie w porywach.

  • 0

    44.  2010-07-25 15:28:44

    forumniak, masz rację. Namieszałam troche - oczywiście, w kwestii poprawy oferty miałam na myśli internet w TT. Chyba mi się okienka pomyliły trochę :) Swoją drogą, wszystkie tego typu oferty weszły idealnie na wakacje, keidy ludzie więcej siedzą poza domem.

  • 0

    45.  2010-07-26 12:21:50

    44 i jeżdżą za granicę. Gdyby jeszcze internet Tak-takowy był dostępny w takiej cenie tam, to już byłaby bajka ;-) Fakt - od początku wakacji wiele dzieje się w ofertach internetowych.

  • 0

    46.  2010-08-11 14:48:16

    Bonusy w BC na kartę to dobre posunięcie, ale kolejnym krokiem powinny być obniżki w cenniku podstawowym. Przy takich bonusach po prostu niezbyt opłaca się korzystanie z neta z głównej puli i niezbyt opłaca się dzwonienie.

  • 0

    47. ~EROWIEC  2010-08-22 13:07:08  host: 78-131-145-31.tktelekom.pl

    Ja uzywam BC i jestem zadowolony.Ktos powie ze mam nadajnik za oknem ... mam bardzo blisko a ze jeszcze mieszkam wysoko to super zasieg. Ale jada pociagiem 700 km mialem zawsze zasieg ale juz nie tak szybki jak w domu ale okolo 75% podrozy pkp mialem szybki net you tube dzialalo plynnie a pozostale 25% to powolny net w sam raz do sprawdzenia maila i odpisania. Kupujac starter BC z modemem zaplacilem 249 zeta z tego minus 100 zeta poszlo na polaczenia /na neta wiec modem kosztowal mnie 149 zeta :-) Taniej niz na allegro! Konsultantka ery doradzila mi aby te 100 zl ktore dostalem kupujac modem zostawic a uzywac neta z doladowania np za 50 zl ... a 100 zeta pozostanie na koncie i nie utracimy go ! A PLEY .... Po pierwsze maja predkosc 1 mega wiec moze byc 1 lub raczej mniej niz 1 mega a w ERZE mam do 7 mega :-)

  • 1

    48.  2010-08-22 13:15:00

    Chcę Cię tylko uświadomić że usługi Play Online zwiększają prędkości do 2-3 Mb/s, stabilne 1Mb/s osiągam w Rawie Mazowieckiej bez problemu w szczycie. 7,2Mb/s jest to laboratoryjna prędkość w rzeczywistości jest to 4-6 Mb/s.

  • 0

    49. ~EROWIEC  2010-08-22 23:28:00  host: 78-131-145-31.tktelekom.pl

    aha no to super ale mam nadzieje ze ERA i inni operatorzy zaczna dbac o swoich klientow bardziej ... ja mam 2 abonamenty,internet BC na karte i dwie karty tak tak ... wszystko uzywane :-)

  • 0

    50. ~  2010-09-05 17:40:26  host: public-gprs97274.centertel.pl

    49, pakiet BC MAX na szczęście przedłużyli, w BC na kartę dali bonusy do doładowania, czyli jest coraz lepiej. 47, stawka podstawowa w BC na kartę to ciągle 3gr/100KB, więc lepiej użytwać bonusów do doładowań. Kasa na koncie bedzie się kumulować, w prepaidach Ery środki tak łatwo nie przepadają. A może za jakiś czas zmniejszą stawki wyjściowe na transfer i połączenia w taryfie data, więc będzie można te fundusze wykorzystać efektywniej.

  • 0

    51. ~BC Max User  2010-09-05 17:44:55  host: v01-15.opera-mini.net

    Ja też się cieszę że przedłużyli. ;) A korzystam już 3 m-ce.

  • 0

    52. ~piotr.ps  2011-01-19 17:10:50  host: inet20909nc-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Ciekawe co będzie po 31 stycznia ale widzę nowe startery z reklamą megadoładowania na stronie ery więc skoro nadrukowali na starterach to pewnie przedłużą ofertę.A do tych co tak chwalą Orange.Testowałem na modemie E 1820 i nikt tam nie słyszał o HSPA+ a szybkość to calkowita klapa.To już play ma szybszy net.Jest po prostu zbyt dużo użytkowników w Orange.

Dodaj swoją opinię