Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Blue Connect w wersji multimedialnej

Blue Connect w wersji multimedialnej

WitekT 6 Maja 2005 11:00

0 0

W ramach kampanii reklamowej Ery dla nowej usługi blue connect, agencja interaktywna FFCreation przygotowała prezentację multimedialną.

Celem prezentacji było pokazanie uniwersalności karty blue connect, podkreślenie łatwego i szybkiego dostępu do Internetu.

Prezentacja składa się z 2 części - imagowej i instruktażowej. Główną bohaterką prezentacji jest młoda, aktywna kobieta, która często podróżuje po całej Polsce. Potrzebuje częstego kontaktu z firmą i z kontrahentami. Na nadmorskim na molo, podczas podróży samochodem, przed spotkaniem, czy w domu - dzięki blue connect w każdym miejscu i w każdej chwili może korzystać z Internetu.
Druga część - instruktażowa pokazuje w prosty sposób, co zawiera zestaw blue connect i jak go zainstalować.

Dynamiczny i nowoczesny charakter prezentacji podkreślają efekty, zdjęcia i muzyka. Prezentacja została wykonana w technologii Flash, przy zastosowaniu poklatkowych animacji i zoomów centrycznych. Na potrzeby prezentacji FFC zorganizowało sesję zdjęciową, która została wykorzystana również w materiałach drukowanych i na opakowaniach produktu.

Prezentację można zobaczyć w salonach firmowych sklepów sieci Era, a także w wersji Demo wkładanej do prasy codziennej.

Źródło tekstu: FF Creation     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet