Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "blue connect e-mail" w Erze

"blue connect e-mail" w Erze

WitekT 12 Października 2005 13:08

0 0

Era, jako pierwszy operator w Polsce, wprowadza na rynek usługę blue connect e-mail wykorzystującą rozwiązanie BlackBerry.

Z usługi korzystać mogą nie tylko firmy, głównie małe i średnie, ale także wszyscy klienci sieci Era – posiadacze kont internetowych umieszczonych, na przykład, na publicznych portalach (Wirtualna Polska, Gazeta.pl, Onet, Interia) oraz użytkownicy poczty elektronicznej eranet. Rozwiązanie to nie wymaga serwera pocztowego, ani specjalistycznego oprogramowania - do jego uruchomienia wystarczy jeden z terminali: Nokia 9300, Nokia 9500, SonyEricsson P910i lub BlackBerry 7290. Blue connect e-mail pozwala jednocześnie na obsługę 10 różnych kont e-mailowych.
BlackBerry na rynku polskim po raz pierwszy pojawiło się w lutym dzięki PTC i kanadyjskiej firmie Research In Motion (RIM). Rozwiązanie to umożliwia swobodne korzystanie z poczty elektronicznej bez konieczności używania laptopa, czy komputera, przy zachowaniu wszystkich możliwości telefonu komórkowego. Pozwala również odczytywać dokumenty wysłane jako załączniki w formatach najpopularniejszych programów biurowych oraz pliki tekstowe i graficzne.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~wasyl  2005-10-12 13:16:42  host: dpz135.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Fajna usługa. Głównie dla biznesu raczej, ale kto wie, moze wsród idndywidualnych też z czasem sie rozprzestrzeni

 • 0

  2. ~komar  2005-10-12 16:07:03  host: r4.ists.pl

  era to powinna się zająć zmodernizowaniem eranetu, obecne parametry konta są nie do przyjęcia (12MB pojemności, 3MB rozmiar przesyłki itp)

 • 0

  3. ~wojtek_kwiatek  2005-10-12 20:51:11  host: dzh227.neoplus.adsl.tpnet.pl

  abo 61 zł brutto i nokia 9300 na niecały 1000 zł netto to jest oferta ery blueconnect e-mail. dodatkowo dochodzą jeszcze jakieś opłaty...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet