Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Blog z aplikacjami - reaktywacja!

Blog z aplikacjami - reaktywacja!

WitekT 25 Marca 2011 16:29

0 0

Ostatnio trochę zaniedbaliśmy nasz blog z aplikacjami. Pora na jego odświeżenie, a także wyraźne powiększenie ekipy go piszącej - i to nie o byle jakie osoby!

Do tej pory wpisy publikował tylko Kamil Brzeziński, wielu Wam znany twórca Smart Gadu, nadzorujący rozwój mobilnej wersji GG, a teraz odpowiadający za usługi mobilne w Grupie Allegro. Będzie pisał dalej, razem z całą naszą redakcją - czyli WitkiemT, SirmarKiem, LuiNem i Ringiem. Ale to nie wszyscy...

Bartek Wachowski były współtwórca mobilnego komunikatora Inspiro. Miłośnik technologii mobilnych. Zaczynał od srebrnego Mitsubishi, a skończył na iPhone 4. Nadal czuje sentyment do Nokii. Będzie głównie zajmował się tematyką iOS, ale inne platformy też go zachwycają.




Michał Walędziak - jak sam o sobie mówi - jest typowym beznadziejnym przypadkiem gracza, który miał szczęście cieszyć się swoim hobby z obu stron barykady: jako gracz-recenzent i jako twórca gier. W przeszłości czas poświęcał głównie konsolom, szczególnie upodobał sobie bijatyki (Tekken 4 life!) i RPG (Final Fantasy). Aktualnie jest programistą aplikacji mobilnych (między innymi gier) i przesiadł się na gry Android-owe (łatwiej wmówić dziewczynie i rodzinie, że nowy wydatek jest potrzebny do pracy), w które grywa w każdej wolnej od zajęć wszelakich chwili.

Kamil Zalewski, gracz aktualnie casualowy, co nie znaczy wcale, ze okazjonalny. Zaczynał od platform popularniejszych, głównie Quake'a (i Need for Speed), z którymi dalej czuje sie związany. A potem przyszedł tytuł Mistrza Europy w Asphalt 5. Jak sam mówi, jego aktualny zawód jest naprawdę ekscytujący jedynie z nazwy (ach, ci agenci), prozaicznie to ubezpieczenia (choć trwa mały hiatus). Z racji (podobno) wiosny zapowiada powrót do treningów wszelakich (przede wszystkim biegania).

Wygląda ciekawie, prawda? :-) Jest nas aż 8, więc wpisów powinno być sporo. Liczymy też na Wasze komentarze pod wpisami na blogu, a także sugestie, które aplikacje powinniśmy wziąć "na warsztat". Nie zapominajcie o zakładce APLIKACJE. :-)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 1

    8.  2011-03-25 17:38:10

    PawełS: eee tam, nic wielkiego - ta belka rzeczywiście jest czasem trudna do zauważenia na pierwszy rzut oka... :-)

  • 0

    9. ~dawid  2011-03-25 18:08:19  host: 212.160.172.70

    Witam. Uwazam, ze fajnie by bylo gdyby pojawilo sie tez cos na temat aplikacji na poczciwy system S40 od Nokii, bo jednak istnieja jeszcze tacy, ktorzy z takich telefonów korzystaja:) Pozdro

  • 1

    10. ~  2011-03-25 18:33:28  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    casualowy-moze trzeba bylo napisac ten.... to.... coś fonetycznie-każiułelowy :)

  • -1

    13. ~uty  2011-03-25 21:12:15  host: user-46-112-15-173.play-internet.pl

    Witak napisał: "a belka rzeczywiście jest czasem trudna do zauważenia na pierwszy rzut oka". Bo łatwiej źdźbło trawy dostrzec w oku bliźniego niż belkę w swoim. (Joke:) [napisał stał czytelnik.] Pozdr.4 all.

  • 1

    14. ~  2011-03-26 00:58:09  host: z18-13.opera-mini.net

    No i dobra, życzę aby pismaki byli obiektywni, a przynajmniej się starali być obiektywni. Gry na telefon? Owszem to przyszłość, dlatego warto załatwić już teraz sobie dobre zaplecze znawców ;) Połamania pióra życzę ;) /Kwistas

  • 1

    15.  2011-03-26 10:27:15

    Szkoda, że nie będzie za dużo recenzji na Symbian S60v3. No ale co tu recenzować? Kilka pozycji na N-GAGE sprzed paru lat? Oczywiście jest kilka fajnych tytułów ale można je policzyć na palcach obu rąk i swoje lata mają.

  • 0

    16. ~none  2011-03-26 14:44:43  host: o144.213.lokis.net.pl

    WitekT: chyba zabrakło wam miejsca na Bade :P Oj ktoś, się nie postarał ;/

  • -1

    17.  2011-03-26 15:21:23

    none: nie wiem gdzie wyczytales, ze Bada zostanie pominieta.

  • 1

    18. ~none  2011-03-26 15:32:10  host: o144.213.lokis.net.pl

    SirmarK: wnioski wyciągniete z braku Bady w belce z podkategoriami

  • 1

    19. ~  2011-03-26 21:21:17  host: z28-04.opera-mini.net

    W wersji mobilnej strony Telepolis brak zakładki Aplikacje, czy można liczyć, że się pojawi?

  • 1

    20. ~denis  2011-03-27 10:24:11  host: c58-44.icpnet.pl

    Bada koniecznie!

  • 1

    21.  2011-03-27 10:50:13

    zaniedbany to jest dział z instrukcjami do telefonów w dziale pliki...

  • -1

    22.  2011-03-27 11:30:02

    ganc2: ten dział raczej zniknie, bo producenci czasem ścigają za umieszczanie ich instrukcji na innych niż ich własne stronach.

  • 1

    23. ~android  2011-03-27 15:33:18  host: public-gprs160442.centertel.pl

    A ja chciałbym aby była aplikacja na wzór "wp.pl" na androida ale dotycząca... strony telepolis.pl.... Szybka.intuicyjna.bez wchodzenia na www dająca możliwość śledzenia newsów... Tele zacnych osób w dziale może ktoś stworzy? :-)

  • 1

    24. ~  2011-03-27 15:36:20  host: z27-14.opera-mini.net

    A nie można przynajmniej podawać aktualnych linków do konkretnych instrukcji? Zawsze to jest jakieś ułatwienie w gąszczu informacji / toms.

  • 0

    25. ~no1  2011-03-27 21:40:04  host: pc-51.mewy.net

    Tak się wtrącę, czy nie dało by się dodawać w temacie newsa w dziale aplikacje oznaczeń? np: iOS, Android, Sym, W7, tak żeby widać było od razu dla jakich systemów dana gra występuje?

  • 0

    26.  2011-03-27 22:25:04

    24: strony producentów często się zmieniaj, nasza praca szła by na marne, bo non stop musielibyśmy je monitorować, a instrukcji pojedyncza osoba szuka raczej rzadko...

  • 0

    27.  2011-03-27 22:26:42

    no1: to zjada niepotrzebnie znaki w tytule - możesz sobie przecież posortowac wiadomości po odpowiednim systemie... Poza tym w tygodniu nie powinno się pojawić wiecej niż 10 opisów, wiec wiele pracy mieć nie będziesz. ;-)

  • 0

    28. ~elwu  2011-03-28 08:42:20  host: 172.239.spine.pl

    Ale coś poza grami również będzie? Na przykład megatest nawigacji na wszystkie platformy?

  • 0

    29.  2011-03-28 12:35:16

    Kompletnie nie mój target, ale cieszę się, że portal się rozwija :)

Dodaj swoją opinię