Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Blog+TV - 10 minut o Plusie

Blog+TV - 10 minut o Plusie

LuiN 6 Maja 2008 12:29

0 0

Blog+TV to maksymalnie 10-minutowe audycje, na które składają się informacje o charakterze "news’ów" na temat oferty Plusa dla nowych i dotychczasowych użytkowników Plusa.

Producentem audycji, a także wykonawcą zmienionej oprawy graficznej jest firma Unigroup. Materiały o ofercie uzupełniają multimedialne prezentacje usług oraz nowych telefonów, wywiady z pracownikami operatora przybliżającymi jego działalność oraz odpowiadającymi na pytania i wątpliwości zgłaszane przez widzów.

Nowe odcinki ukazywać się będą w cyklu tygodniowym. Odbiorcy mają możliwość komentowania obejrzanej audycji na stronie www.






Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2008-05-06 12:42:45

    Plus nowatorski :)

  • 0

    2. ~marek  2008-05-06 13:02:53  host: aawj136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    byłem na serwisie i nawet nawet:) to nie fakty tvn-u ale i tak ładnie zrobione. na pewno przyda się osobom, które nie lubią czytać, tylko oglądać wiadomości

  • 0

    3.  2008-05-06 13:07:41

    tylko ile to kosztuje :D

  • 0

    4. ~marek  2008-05-06 13:22:34  host: aawj136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no jak to:) za darmoszke, nie za wszystko trzeba płacić psze pana:D

  • 0

    5.  2008-05-06 13:27:47

    to fajnie :D takie rzeczy, to tylko w... Plusie :P

  • 0

    6.  2008-05-06 13:31:02

    Że tak powiem... Staroć. No ale tak to jest jak wszytskich intersują promocyjne ceny telefonów tylko ;-) Od lata zeszłego roku można oglądać te wiadomości. Radzę przejrzeć, szczególnie użytkownikom, co oferuje ich operator. Na pewno wtedy nie będzie "zdiwka". A nawet użytkwnikom innych sieci radzę zbaczyć co konkurencyjne oferują - czasem warto zobaczyć z czego inni mogą korzystać.

  • 0

    7. ~yyy  2008-05-06 16:46:29  host: blaise.carrefour.com

    nie rozumiem, to można oglądać w telefonie za free? bo to, że na www mozna sobie obejrzeć to co to za frajda?

  • 0

    8.  2008-05-06 18:00:14

    ~yyy - no niektórzy oglądają 5 filmów dziennie... bo mają za free... dla mnie to debilizm a nie frajda ;-)

  • 0

    9. ~jojo  2008-05-06 22:44:48  host: eev138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo - ja przeglądam... Dlatego nadal korzystam z Ery TT. ;-)

  • 0

    10.  2008-05-07 09:54:26

    na zdrowie ;-)

  • 0

    11. ~jojo  2008-05-07 09:56:16  host: eev138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo Cię cenię wlo, dlatego Ci podziękuje. ;-)

  • 0

    12.  2008-05-07 09:58:36

    i oczywiście mam nadzieję, że zaraz nie skomentujesz, jako mój zagorzały krytyk, że używam Plusa bo mam filmiki w internecie? Żeby wyjaśnić - a trzeba w wielu przypadkach niestety - oglądałem pewnie drugi odcinek kiedy zobaczyłem, że cos takiego jest i teraz dopiero kolejny raz o tym sobieprzypomniałem jak nagle na wszystkich seriwsach jako newsy ta informacja się pojawiła. Też obejrzałem, bo rzeczywiście inna forma niż w starych. Ale nie sądzę bym regularnie oglądał... Może częściej spojrzę, bo rzeczywiście rozwija się, ale bez przesady.

  • 0

    13. ~miro  2008-05-07 14:35:20  host: cis134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dla mnie świetna sprawa! Dobra informacja dla klienta. Nie chodzi o szpan, tylko o jasnośc przekazu. Jestem za!

  • 0

    14. ~tatinka  2008-05-28 21:37:52  host: cif137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie przegapilam chyba zadnego odcinka blog+ ! Rzetelne informacje i fajne newsy. Jako klientka uważam, ze sie sprawdza.

Dodaj swoją opinię