Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Blog rzecznika Play padł ofiarą własnej popularności?

Blog rzecznika Play padł ofiarą własnej popularności?

WitekT 21 Marca 2010 15:04

0 0
Odwiedzający dziś blog rzecznika prasowego P4 Marcina Gruszki widzą napis, że serwis został zablokowany. Wygląda na to, że przekroczony został limit transferu, jaki operator wykupił w serwisie hostującym stronę.

W tej chwili jestem zagranicą i jestem zdziwiony całą sytuacją. Najprawdopodobniej skończył się transfer, ale w niedzielę trudno skontaktować się z firmą hostującą stronę - powiedział TELEPOLIS.PL Gruszka.

Rzecznik dodał, że w ciągu 30 dni jego blog odwiedza około 95 tys. unikalnych użytkowników.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 84
  • 1

    70.  2010-03-21 23:33:08

    Jest jeszcze jeden smaczek w tej sprawie. Ciekawe, kto im wybrał ten hosting :) NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY - NACIĄGACZE. http://www.google.pl/search?hl=pl&rls=com.microsoft%3Apl& ;q=domeny.pl+oszu%C5%9Bci&lr=&aq=0&aqi=g3&aql=&a mp;oq=domeny.pl+osz&gs_rfai=

  • 1

    73. ~freshowiec  2010-03-22 00:03:40  host: 10-225-149-91.cpe.marton.net.pl

    nieda rady - córeczka ma ograniczoną wyobraznie od kilkunastu lat siedzac i placzac na widok rachunkow w abo ERYi potzrebuje do zdalnego sterowania komurkowego mamusi

  • -1

    74. ~  2010-03-22 00:18:40  host: system-1.pansa.pl

    LOL, transfer im się skończył? Co to za amatorka? ;-)

  • 3

    75. ~  2010-03-22 00:42:56  host: hsj171.internetdsl.tpnet.pl

    czy ktoś może pokasować niczego nie wnoszące do tematu komentarze? dziewczyny idźcie się obrażać i sobie ubliżać gdzieś indziej.

  • 0

    76. ~sympatyczny  2010-03-22 01:15:28  host: chello089079048202.chello.pl

    bardziej zenujace to sa (byly?) nagminne pady glownej strony Orange. albo ogolnie ewentualne pady internetowego selfcare u wszystkich 4 najwiekszych operatorow. a tu bloga nie ma przez 24 godziny - jeszcze nie taki problem chyba, co? ;)

  • 1

    77. ~bez przesady  2010-03-22 02:22:47  host: dds92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niepotrzebnie zamieścił Marcin zdjęcia. Strasznie spowalniały przeglądanie i "zjadały" transfer. To jest prywatny blog Marcina, więc o co te żale. Cieszcie się, że mu się chce za free prowadzić, a strona firmowa playmobile.pl działa przecież. Od informacji nikt nie został odcięty.

  • -1

    78. ~qaz  2010-03-22 02:57:55  host: 81-219-200-150.adsl.inetia.pl

    do 77 - prywatny blog? Weź nie żartuj nawet. Tak, rzecznik sobie 'prywatnie' redaguje na nim treść, jest edytorem, ale przecież ten blog to element komunikacji marketingowej Play i pad taki jak ten to kompromitacja. To nie jest jakiś blogasek zenka, tylko 'twarz' - tak jak i sam rzecznik, firmy. Kto dał ciała? Ktoś po prostu nie pilnował transferu (głupota żeby takie coś stało na serwerze z limitem, już by mogło stać (skoro muszą tak oszczędzać) na serwerze gdzie przepustowość spadałaby do kilku Mbps po przekroczeniu limitu (ze zwyczajowych 100, bo 1Gps sensu by nie było dawać na tę stronę) - wtedy jest płynność działania (czuć zwolnienie), padu nie ma, można dokupić transfer). Zabawne tylko że odblokowanie tak długo trwa. Nie może nikt założyć choćby z prywatnej karty za serwer? Muszą czekać do poniedziałku aż jakiś księgowy da zezwolenie?

  • 1

    79. ~  2010-03-22 08:47:27  host: 109.243.135.237

    mnie te komentarze nie dotykają - poprostu ci którzy mają smycz zazdroszczą ze można tanio rozmawiać we własnej sieci - nikt wam nie broni kupić playa a jak chcecie jechać w alpy to najpierw zacznijcie oszczędzać - choć w3 niestety chyba na to zbytnio nie pozwala

  • 0

    80. ~  2010-03-22 08:52:41  host: 109.243.135.237

    niestety w naszym biednym kraju w którym odreagowanie życia można uzyskać poprzez demonstracje używania czegoś drogiego - istnieje kupa osób wyśmiewajaca tych którzy chcą mieć coś taniej - niestety taka prawda ze ci krytykujący play są takimi właśnie ludźmi nie chcącymi się przyznać do swojego problemu - zamiencie play na bardziej markowe orange no i będziecie bardziej poważani ! Nie rozumiem problemu

  • 1

    81. ~elmo  2010-03-22 09:26:59  host: dqa131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jednak gdyby to innej firmie się zdarzyło,to by była jazda an całego. a jak Play - to "nic się nie stało". Odróżnijcie oferty od wizerunku sieci, taka porażka jak ta pokazuję, jak jest zarządzana siec i nawet darmowe rozmowy tego wizerunku nie zmienią

  • -1

    82. ~Th0mas  2010-03-22 10:00:48  host: 109.243.60.130

    ZNOWU BLOKADA!

  • -1

    83.  2010-03-22 10:03:19

    Może dlatego, że Marcin napisał, że zmieni dostawcę? :P

  • 1

    84. ~rappy  2010-03-22 10:07:16  host: acx122.internetdsl.tpnet.pl

    Już wstało

  • -1

    85. ~mirekb  2010-03-22 10:09:52  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    w przypadku blogu tp to nie do pomyślenia,ale trudno.jest jak jest..tak z i nej beczki:czy w mixturze:30,50,80 naprawde jest do kwoty doładowania 30zł,50zł,80 zł przyznawany pakiet smsów,odpowiednio 100/200/300 sztuk na 30 dni??mam ulotke play z błędem(mixtura ze słonecznym lg)piszą o tych pakietach smsów a w tabeli mówią o liczbie minut-za taki błąd tez ktos powinien odpowiadać,bo zapewne nie bedzie winnych temu ze blog nie chodzi ;-)

  • 1

    86. ~znawca  2010-03-22 12:21:13  host: chaos.tpnet.pl

    @81. Ty lepiej naucz się odróżniać ofertę oraz funkcjonowanie sieci komórkowej w jej głównej domenie od hostingu bloga rzecznika danej sieci. To są co najmniej dwie różne sprawy. Gdyby blog TP (w tym Jabczyńskiego) "wyłożył się" to nie miałbym praktycznie żadnej pretensji. Szczególnie, że większość krytycznych uwag nie przechodzi tam przez sito cenzury ;(. Przykładowo pod wpisem pana Marka Wajdy o TP "przyjaznej klientom", umieścił on informacje, że kolejki są także pod POS'ami sieci kablowych, osób które rzekomo chcą złożyć reklamacje. Na to ja mu odpisałem, że nie powinien pisać o sytuacji, której dobrze nie zbadał, gdyż moim zdaniem to te osoby stoją tam w celu zamówienia Internetu w opcji 25,30,50 lub 125 Mbps a takiej w TP nie dostaną. Jedynie do 20 Mbps i to jak mają szczęście mieszkać do 500 metrów od centrali lub wyniesionego DSLAM. Uważasz, że taki wpis powinien się ukazać, czy jednak wymagał cenzury?

  • 1

    87. ~znawca  2010-03-22 12:25:43  host: chaos.tpnet.pl

    86cd. Jak to mówią takie rzeczy tylko w Orange. http://www.blog.tp.pl/korporacyjny/entry/przyja%C5%BAni_klientom . Jakoś dziwnym trafem do tej pory mało kogo zdziwiło, że pod wpisami na blogach tak dużej firmy jaką jest TP znajduje się tak mało wpisów. Wazeliniarzy niestety nie ma aż tak wielu ;).

  • 1

    88. ~znawca  2010-03-22 12:29:24  host: chaos.tpnet.pl

    @85. A tym MirkuB, najpierw naucz się szukać informacji na stronach operatora a później stawiaj oskarżenia o błędy w ulotkach. Promocja z SMS'ami za doładowania nazywa się "Wielka Migracja". Link: http://www.playmobile.pl/pl/play-mix/promocje/Promocja-SMS/index .html.

  • 1

    89. ~console  2010-03-23 20:48:28  host: client-86-23-42-21.brhm.adsl.virginmedia.com

    Ranking firm hostingowych - Najgorszy hosting: http://hostranking.pl/najgorszy-hosting

  • 0

    90. ~XW  2010-03-24 17:26:45  host: egv101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najlepiej ponarzekać...Jestem w Play od 2 lat i nie mam żadnych problemów ani z rachunkami ani z połączeniami... A co do zasięgu to mam porównanie z Plusem i Era. Play ma najmocniejszy bo (jeżeli ktoś nie wie a się mądrzy) posiada nadajniki PLUSA i własne.

  • 0

    91. ~ARNOLD  2010-08-26 12:14:36  host: adkr121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PLAY TO ZŁODZIEJE NAJPIERW DALI DUŻO ZBAWILI LUDZI NA HACZYK A TERAZ ZABIERAJĄ OSZUŚCI !!!

Dodaj swoją opinię