Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Błąd w oprogramowaniu telefonów Siemens serii 65

Błąd w oprogramowaniu telefonów Siemens serii 65

WitekT 27 Sierpnia 2004 13:05

0 0
Siemens poinformował o problemie występujących w jego nowej serii telefonów - 65. Obejmuje ona ogólnodostępne modele C65, CX65, M65, S65, SL65, a także modele wyprodukowane dla konkretnych operatorów - CV65, CT65, CXV65 i CXT65.

Problem pojawia się podczas połączenia, kiedy to telefon wyłącza się ze względu na niski poziom baterii. W pewnych okolicznościach aparat odtwarza dźwięk animacji pożegnalnej na najwyższym poziomie dźwięku, co może spowodować uszkodzenia słuchu.

Do momentu opublikowania poprawionego oprogramowania Siemens zaleca wyłączenie dźwięku animacji pożegnalnej.


Źródło tekstu: infoSync World     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~sami  2004-08-27 21:07:00  host: cmu185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda ze Siemens nie przyznal sie do błedów w poprzednich modelach np st55, ktory powinien wycofac z rynku. Panowie a gdzie niemiecka solidnosc....? chyba na Tajwanie albo w Malezji została :)

  • 0

    2. ~hehe  2004-09-10 08:47:00  host: pc2041.et.put.poznan.pl

    To ciekawe w tych Siemensach...bateria juz rozładowana, a tu jeszcze pożegnać się zdąży :)))) Moze jeszcze pomacha i zawibruje;) Marnotraswo energii. W starym ericssonie bateria litowo-polimerowa starczala na 7 dni...w ostatnim dniu zaczął piszczeć i wypisywać ze niski poziom bateri, potem sie wyłączał po kilku godzinach. Ale moglem go jeszcze włączyć i przeprowadzić "awaryjna" rozmowe. To jest telefon!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet