Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Błąd w dokumentacji przetargowej

Błąd w dokumentacji przetargowej

WitekT 11 Stycznia 2005 11:05

0 0

Wbrew zapowiedziom Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty nie będzie preferencji dla nowych graczy startujących w przetargu na częstotliwości umożliwiające świadczenie usług telefonii komórkowej UMTS i GSM 1800.
Preferencje miały doprowadzić do wzrostu liczby operatorów, a tym samym zwiększyć konkurencję na rynku i wpłynąć na spadek cen. W opublikowanej w piątek dokumentacji zamieszczono kryteria oceny ofert. Do 300 pkt można dostać za wysokość kwoty oferowanej za częstotliwości. Kolejne 100 pkt - za wiarygodność finansową. Do 30 pkt przewidziano za rozwiązania techniczne zawarte w ofercie. Taką samą liczbę punktów można osiągnąć za studium ekonomiczno-finansowe przedmiotu oferty, a 40 pkt za doświadczenie w działalności telekomunikacyjnej. Aby złożona oferta mogła być rozpatrywana, uczestnik przetargu musi zdobyć minimum 300 pkt. We wzorze jest błąd. Kwoty trzeba podawać w milionach złotych. Dokumentacja zostanie poprawiona. URTiP musi się tylko zastanowić, jak to zrobić.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-149-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że operatorzy telekomunikacyjni w Polsce należycie chronią dane swoich klientów?

Incydent z danymi osobowymi w Aero2

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet