Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BlackBerry Slider 9800 z BB OS 6.0

BlackBerry Slider 9800 z BB OS 6.0

Q! 7 Maja 2010 07:52

0 0

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia nowego telefonu BlackBerry w obudowie typu slider - modelu o roboczej nazwie Slider 9800. Tym razem jednak pracuje on pod kontrolą najnowszego systemu "jeżynek" oznaczonego jako 6.0.

gsmarena gsmarena gsmarena gsmarena

Nowa wersja oprogramowania obsługiwać będzie ekrany dotykowe, jednak zabraknie w niej obsługi funkcji SurePress, znanej chociażby z modelu Storm 2, która posiada dwupoziomowy ekran dotykowy. Szerzej o nim pisaliśmy w tej wiadomości.

BlackBerry Slider 9800 ma być również wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpx, który współpracować będzie z funkcją liquid lens technology. Niestety brak jest bliższych informacji na jej temat.
Obecnie brak jest również informacji na temat dokładnej daty premiery BlackBerry Slider 9800. Nie nastąpi to jednak wcześniej, niż w III kwartale, kiedy to oczekiwana jest oficjalna premiera BlackBerry OS 6.0.Źródło tekstu: gsmarena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2010-05-07 09:31:47  host: t15-06.opera-mini.net

    Liquid lens? Czyzby zamierzali cos zrobic z ograniczeniami optyki i dali jakis nowy cieklokrystaliczny? material? Pozyjemy zobaczymy. Trzeba by sprawdzic ten patent porownujac z urzadzeniem o udokumentowanych Mpixelach

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-108-238.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet