Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BlackBerry Q10 w 24-karatowym złocie

BlackBerry Q10 w 24-karatowym złocie

sirmark 10 Maja 2013 22:55

2 2
Jeden z nowych telefonów BlackBerry - model Q10 - doczekał się już specjalnej, złotej edycji.

blackberry q10 gold blackberry q10 gold blackberry q10 gold

Obudowa telefonu powlekana jest 24-karatowym złotem, ze złota wykonano także panel pod klawiaturą. W komplecie jest także specjalne drewniane pudełko, w którym nabywca można bezpiecznie przechowywać urządzenie. Całość została wyceniona przez Goldgenie na 2066 dolarów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: IntoMobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: blackberry

w sumie: 17
  • -1

    2. ~Arion  2013-05-10 23:29:46  host: aaqe236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @1 Blackberry to nie smartfon dla buraków, a szczególnie nie pozłacany. Dla plebsu to androbieda

  • 0

    3.  2013-05-11 02:13:04

    Takie telefony AFAIK są bardzo popularne wśród zamożnych Rosjan, bez złotego Vertu czy Nokii wstyd na całą wioskę :)

  • 0

    6. ~Red  2013-05-11 08:54:53  host: staticline-31-182-141-127.toya.net.pl

    Najgorzej zainwestowane 2066 dolców :) Blackberry to rynkowy trup i nawet złocone obudowy nic nie pomogą. Z10 miał być rewolucją a okazał się kolejną klapą. Nie powiem, telefon sam w sobie świetnie wykonany (jak większość BB) ale za systemem nic nie stoi. Brak ciekawych aplikacji, brak BIS czy BES.

  • 4

    8. ~Szymon  2013-05-11 10:21:37  host: cpc3-bath6-2-0-cust716.18-1.cable.virginmedia.com

    Wy nic nie rozumiecie, przeczytajcie wiadomość dokładnie. Do telefonu dodane jest specjalne drewniane pudełko do przechowywania telefonu bezpiecznie, czyli on nie jest do dzwonienia tylko do trzymania w specjalnym drewnianym pudełku;-)

  • -3

    10. ~dav  2013-05-11 11:14:10  host: r.escom.net.pl

    Badziew dla lanserów. Kazdy normalny czlowiek woli tanszego i duzo bardziej funkcjonalnego Androida.

  • 2

    11. ~  2013-05-11 11:22:22  host: 088156113195.tarnowskiegory.vectranet.pl

    A sgs4 to nie badziew dla laserów? Bryła plastiku, jak najtańsze nokie

  • 0

    13. ~***  2013-05-11 17:26:45  host: 217.170.169.201

    `12 kompletnie nie zgadzam się z Twoją opinią. Dlaczego twierdzisz, że android jest dla idiotów? dlatego, że dysponuje największymi możliwościami? Dzięki temu, że system trafił do tak wielu odbiorców, producenci aplikacji budują swoje produkty w oparciu o ten system i praktycznie każda wartościowa aplikacja trafia najpierw na systemy iOS i Android. A blackberry? dlaczego, skoro android jest dla idiotów to w BB10 i Playbooku jest możliwość portowania aplikacji z androida? cóż to, deweloperzy nie potrafią zrobić aplikacji dopasowanej do filozofii systemu BB10 czy też potrafią, ale twierdzą, że to strata czasu i pieniędzy, gdyż na androidzie mogą w tym czasie zarobić dużo dużo więcej i trafić do milionów osób? Ja nie twierdzę, że BB się skończyło. Moim zdaniem powoli zacznie budować na nowo swoją pozycję, o ile wszystkie działania podejmowane w następnych latach będą przemyślane. BB10 ma swoją filozofię działania, ale jest jeszcze na początku swojej ścieżki rozwoju. Także na chwilę obecną może konkurować jedynie z Nokią, która ma podobny udział rynkowy i która również wprowadziła stosunkowo niedawno całkiem nowy system. Do poziomu Androida i iOSa jeszcze daleka droga. Blackberry z10 idealny nie jest, BB Q10 trafi jedynie do miłośników bb i wątpię, żeby w przyszłości ukazała się kontynuacja tego modelu z tego względu, że dzisiaj na smartfony w pełni dotykowe przesiadają się (z zadowoleniem) nawet najwięksi fani klawiatur sprzętowych. Zobaczymy jeszcze jak pokaże się system BB10 na playbooku, ale obawiam się, że będzie zrobiony na odpiernicz...

  • 1

    14. ~`12  2013-05-11 17:33:30  host: 217.170.169.201

    12. Statystycznie rzecz biorąc, telefony z androidem mają udział w rynku na poziomie 69,7%, a telefony z systemami blackberry 3,5 %, więc liczba idiotów wśród użytkowników androida będzie wyższa, może nawet obejmować liczbę równą ogólnej liczbie urządzeń z blackberry, ale z drugiej strony, liczba ludzi inteligentnych będzie również znacznie wyższa niż wśród odbiorców bb...

  • 0

    15. ~  2013-05-11 19:43:46  host: 93.154.157.119

    @14, żałosny, pseudonaukowy bełkot.

  • 1

    16.  2013-05-11 22:50:13

    W naszym kraju z pozłacanym telefonem powinni jeszcze pozłacane zęby sprzedawać ;-)

  • 0

    17. ~fiufiu  2013-05-12 17:04:38  host: dpg123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wybaczcie ale mali z Was ludzie. Jak kogos stac i chce miec taki telefon, co Wam do tego???? Pewnie zachwycacie sie plastikowym, skrzypiacym Samsungiem S4. Macie prawo. Pamietajcie jednak, ze to szit nad szitami z zawartoscia, ktorej nie wykorzystacie. Dla mnie telefon musi byc solidny, dobrze wykonany, być ladny.

  • 1

    18. ~JustMe  2013-05-12 20:15:38  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    @*** Czemu tak uważam? Bo kto jak nie fanboje androida czy iPhone oczerniaja i piszą bzdury na temat BlackBerry. Ludzie Ci nie mieli w ręku BlackBerry a się wypowiadają lub też mieli najniższe modele i potem piszą bzdury. Ja juz kiedyś pisałem że udział procentowy nic nie znaczy, bo ile ludzi je kaszanke a ile kawior? Ilu ludzi słucha pop muzyki i ogląda Rambo a ilu ludzi słucha Jazzu i spędza czas na dobrym kinie czy teatrze? Udział procentowy nie oznacza ze cos jest dobre. Lubi ktoś androida? OK, no problem, ja nie wypisuje że to taki czy siaki system. Dla mnie idealny system to BlackBerry, kupiłem Z10 wydalem kasę, miałem wybór. Tak samo jak przy zakupie wszystkiego, od tostera, tv i samochodu. Jechanie po BlackBerry to jakaś dzieciniada. Ot tyle

  • 2

    19. ~Namakon  2013-05-13 08:39:04  host: 81.219.84.18

    Jeden woli androida, inny IOSa, trzeci BB a zdarzają się nawet miłośnicy symbiana (:P) niemniej niezależnie od systemu uważam że obudowy ze złota to debilizm i coś przewidzianego dla chorych na głowę snobów ^^

  • -1

    20. ~ABP  2013-05-13 11:00:28  host: 213-238-122-29.adsl.inetia.pl

    @~Namakon: Tak z ciekawości zapytam: Złote zegarki też uważasz za debilizm i coś przewidzianego dla chorych na głowę snobów?

  • 0

    21.  2013-05-13 19:01:10

    Kto zabroni bogatemu kupić taki telefon. Mi się podoba, ale nie stać mnie na niego. Chętnie bym taki sobie kupił będąc bogatym. Telefon piękny i z klasą.

  • 0

    22.  2013-05-13 19:01:10

    Kto zabroni bogatemu kupić taki telefon. Mi się podoba, ale nie stać mnie na niego. Chętnie bym taki sobie kupił będąc bogatym. Telefon piękny i z klasą. Ja używam BB 9900 i mam też S3. Zdecydowanie wolę BB.

  • 1

    23. ~Kacha  2013-05-13 23:20:32  host: user-46-113-156-247.play-internet.pl

    Pewno zrobili ten telefon dla Obamy, który pewnie zmieni BB 9900 bold na Q10.

Dodaj swoją opinię