Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BlackBerry Presenter

BlackBerry Presenter

LuiN 7 Stycznia 2010 12:36

0 0

blackberry presenter BlackBerry Presenter jest małym i lekkim akcesorium, które można w prosty sposób podłączyć do projektora lub monitora i za jego pośrednictwem bezprzewodowo wyświetlać prezentację z programu Microsoft PowerPoint wprost ze smartfonu BlackBerry.

BlackBerry Presenter pozwala użytkownikom w prosty sposób kontrolować wyświetlane prezentacje - mogą nawigować po nich, mieć wgląd w notatki, przeskakiwać do kolejnych slajdów, a nawet, wyświetlając jeden slajd, mieć jednocześnie podgląd innego.

Dzięki bezprzewodowemu połączeniu między smartfonem BlackBerry a urządzeniem BlackBerry Presenter (za pomocą Bluetooth), użytkownicy mogą także swobodnie poruszać się po pomieszczeniu w czasie prezentacji (w obrębie ponad 9 metrów od BlackBerry Presenter).
Wymiary urządzenia to 86 x 60 x 23 mm przy 140 gramach wagi. Presenter ładowany jest przez standardowe gniazdo Micro USB. Obraz wyświetlany jest przy użyciu połączenia VGA lub S-Video w rozdzielczościach VGA, SVGA lub XGA.

W zestawie z urządzeniem znalazł się pokrowiec ze skóry syntetycznej. Cena urządzenia to 199 dolarów.

Źródło tekstu: RIM, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważasz zmianę systemu przy najbliższej wymianie głównego telefonu?

Android cieszy się większą lojalnością swoich użytkowników niż iOS

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet