Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BlackBerry Pearl 2 dostępny we wrześniu

BlackBerry Pearl 2 dostępny we wrześniu

Immortal 10 Sierpnia 2007 20:50

0 0
blackberry pearl2m Jak informują źródła zbliżone do Vodafone, operator we wrześniu wprowadzi do swojej oferty nowy telefon - BlackBerry Pearl 2. Informacje na temat tego modelu nadal są dość skąpe.

Wiadomo, że telefon będzie wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 260 pikseli, aparat cyfrowy 3,2 MPix, wbudowane moduły WiFi i Bluetooth, 64 MB pamięci operacyjnej, slot na karty w standardzie microSD. Dostępnych będzie kilka wariantów kolorystycznych.

BlackBerry Pearl 2 przeznaczony będzie na rynek biznesowy. Cena nie została ujawniona.


Źródło tekstu: mobile-review, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2007-08-10 22:17:52

    "Jak informują źródła zbliżone do Vodafone" nie rozumiem tego zdania... co do telefonu to w tych czasach nie bedzie to rewelacją, chyba ze dla fanów BB.

  • 0

    2. ~zenek  2011-03-06 12:17:49  host: 89-77-243-47.dynamic.chello.pl

    fajny telefon z dużą wadą jak dla mnie - nie ma klawiszy w układzie qwerty - niby drobiazg ale mogli już to zrobić zamiast tego abcd :/ No i idealna była by klawiatura jak w P1i.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet