Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BlackBerry oraz chiński NTD: powstaną telefony z Androidem "BlackBerry Secure"

BlackBerry oraz chiński NTD: powstaną telefony z Androidem "BlackBerry Secure"

Isand 30 Września 2017 20:45

2 0

bbm enterprise1 Obecnie BlackBerry to zupełnie inna firma niż kiedyś. Jak wprost przedstawiło to hasło przemian zachodzących w kanadyjskiej firmie: Software is the new BlackBerry. I właśnie licencjonowania oprogramowania dotyczy najnowsza umowa firmy z prowincji Ontario.

BlackBerry oraz NTD (Yangzhou New Telecom Science and Technology Company) zawarły umowę na temat BlackBerry Secure - wersji Androida specjalnie zabezpieczonej przez BlackBerry. Nie jest to jednak taka sama umowa jak ta która połączyła Kanadyjczyków z TCL, Optiemus Infracom czy Merah Putih. Tym razem BlackBerry dostarczy oprogramowanie, które znajdzie się na smartfonach z symbolami innych producentów.
Alex Thurber zapowiedział, że pierwsze urządzenie z BlackBerry Secure będziemy mogli zobaczyć już na początku 2018 roku. Zdradził też, że będzie to model dotykowy (co samo w sobie nie jest wielkim zaskoczeniem).

Źródło tekstu: crackberry, wł     

Dodaj do:

Tagi: blackberry

w sumie: 1
  • 0

    1.  2017-10-01 00:11:21

    Niestety, ale po IOS 10, upgradem dla mnie bedZie inna mniej szpiegująca platforma. Być może to będzie alternatywą.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-195-11.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę Play Pokolenia?

Nowa oferta Play Pokolenia

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet