Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BlackBerry natywnie z usługami Bing

BlackBerry natywnie z usługami Bing

Q! 4 Maja 2011 09:58

0 0

Podczas konferencji BlackBerry World 2011, sam Steve Ballmer poinformował, że usługi Bing pojawią się w kolejnych wersjach systemu BlackBerry OS. Zamiast oddzielnych aplikacji, będą one natywnie obsługiwane przez system.

W kolejnych wersjach BlackBerry OS domyślną wyszukiwarką ma się stać microsoftowy Bing. Z tej samej rodziny pochodzić będą mapy oraz nawigacja głosowa, które odnajdziemy w kolejnych wersjach systemu.
Bliższe informacje na temat transakcji nie zostały ujawnione. Wiadomo natomiast, że w marcu 2011 roku wyszukiwarka Bing przekroczyła 30% udział w najważniejszym dla BlackBerry rynku USA (dokładnie 30,01%).

Źródło tekstu: Engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-110-222.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 3000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet