Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BlackBerry na P910i w Erze

BlackBerry na P910i w Erze

WitekT 22 Lipca 2005 15:25

0 0
Z usługi BlackBerry w sieci Era można korzystać na telefonach SonyEricsson P910i. Dotychczas w sieci Era usługa była oferowana tylko na dedykowanych terminalach RIM 7290.

Aby firma korzystająca z BlackBerry mogła używać terminali SonyEricsson P910i wymagane jest wgranie do telefonu aplikacji BlackBerry (symbian). Będzie ona dostępne do ściągnięcia ze strony operatora bądź na płytach CD w punktach sprzedaży.

W niedalekiej przyszłości BlackBerry udostępnione będzie także na innych modelach aparatów.

O usłudze BlackBerry w sieci Era pisaliśmy w tej i tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet