Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BlackBerry Curve 8520 w Orange

BlackBerry Curve 8520 w Orange

sirmark 9 Października 2009 12:37

0 0

W ofercie Orange dla biznesu pojawił się nowy telefon BlackBerry Curve 8520. W ofercie dla klientów indywidualnych oraz mix zmieniono ceny kilku telefonów.



blackberry curve 8520 BlackBerry Curve 8520 to kolejny smartfon firmy Research In Motion, przeznaczony dla ludzi, którzy chcą pozostawać w ciągłym kontakcie i korzystają z dostępu do poczty elektronicznej, komunikatorów internetowych, czy popularnych portali społecznościowych takich jak Facebook i MySpace. Urządzenie posiada precyzyjną klawiaturę dotykową typu QWERTY, dzięki której wpisywanie tekstu jest szybkie i wygodne. Smartfon jest także wyposażony w bogate funkcje multimedialne i zapewnia łatwy dostęp do muzyki, gier i innych mobilnych aplikacji.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu BlackBerry Curve 8520 w katalogu.

W ofercie dla klientów indywidualnych oraz mix zmieniono ceny telefonów: Nokia 1661, Nokia 2330 classic, Nokia 2680 slide oraz Samsung C3050.

Zobacz: cennik Orange Abonament (24)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik Orange Abonament (36)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (24)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (30)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (36)
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 24.
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 30.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~horatio  2009-10-09 14:04:30  host: dpx85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    orange daje klientowi indywidualnemu BB... trzseba tylko dobrze poszukać na stronie..

  • 0

    8.  2009-10-09 14:10:32

    @4 Blackberry nie jest nazwą usługi , jest tylko nazwą marka telefonu/smartfonu. Nazwa usługi to BIS , BES.

  • 0

    9. ~raptoos  2009-10-09 15:13:06  host: 188.33.93.201

    piękny telefon ale beznadziejna cena i jego brak w ofertach indywidualnych. Fuj.

  • 0

    10. ~Idea  2009-10-09 15:27:38  host: p10-05.opera-mini.net

    Jaka nazwa i poziom sieci taka nazwa komorki-orangecurve!!

  • 0

    11. ~jarred  2009-10-09 15:32:02  host: dov96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    9. Pewnie jak będzie dobrze schodził w biznesie, to wprowadzą do oferty indywidualnej. Kwestia czasu.

  • 0

    12.  2009-10-09 15:44:53

    @1 dla MSP moze nie, ale ja sobie nie wyobrazam kogos zarzadzajacego wieksza firma, bez PDA albo smartfonu z dostepem do kalendarza, maila i internetu (chocby wifi). w duzych korporacjach obsluga maila w trybie rzeczywistym to podstawa, a tu BB sprawdza sie idealnie z BIS. indywidualni abonenci nie sa targetem RIM, to jest telefon czysto biznesowy i niech taki zostanie.

  • 0

    13. ~  2009-10-09 16:24:13  host: ip-89-174-40-34.multimo.pl

    stonka nie filozuj bo mozliwosc zakupu konkretnego modelu powinna byc w kazdym planie taryfowym

  • 0

    14.  2009-10-09 16:49:02

    @13 rotfl... to jest telefon biznesowy to i jest w biznesie. tyle na ten temat.

  • 0

    15. ~  2009-10-09 19:34:37  host: ip-89-174-40-34.multimo.pl

    marketing eh e51 tez niby biznesowa a mozna kupic ja nawet w mixach

  • 0

    16.  2009-10-10 09:44:20

    15 komentarzy a moze ze 3 na temat. BB jest dla biznesu bo tam sa najintensywniej wykorzystywane cechy bis. Chcesz w ind ofercie to popros o wycene i po sprawie! W cenniku ind. to tylko marketing, bo kupi go co tysieczna osoba. A jak tak cierpicie ze nie ma to kupcie sobie telefon od producenta a uslugi komunikacyjne od operatora tak jak to sie robi w cywilizowanych krajach:))

  • 0

    17.  2009-10-10 12:34:39

    Wyczytałem że usługa BIS jest oferowana w planach dla klientów indywidualnych w cenie ok 24 zł. Umożliwia nielimitowany dostęp do sieci przez APN: blackberry.net. Moim zdaniem usługa rewelacyjna. http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/3383/3464268.pdf

  • 0

    18. ~tho  2009-10-10 13:53:41  host: chello089078192095.chello.pl

    @17 firmy rowniez moga brac abonamenty dla indywidualnych, nic wiec dziwnego ze oferuja BIS.

  • 0

    19. ~tho  2009-10-10 13:56:27  host: chello089078192095.chello.pl

    @16 mam telefon od producenta i co z tego? wiele osob bierze od operatora, bo tak wygodniej i niejednokrotnie taniej, zwlaszcza w biznesie, gdzie przy wysokich abonamentach jest naprawde tanio.

  • 0

    20.  2009-10-11 13:16:12

    @thonka - jak nie wiesz jaki jest target RIMu to sie nie wypowiadaj. Target RIMu to wszyscy Ci co chcą korzystać z usług BIS i BES, dlatego pojawianie się terminali przeznaczonych na rynek masowy, mnogosc taryf BB (W tym taryf prepaidowych - by operator jeszcze latwiej mogl wlaczyc usluge prepaidowca. Raczej w przekonaniu polskich opków rynek prywatny to nie target dla BB.

  • 0

    21.  2009-10-11 15:48:20

    @20 poczytaj strone RIM potem sie wypowiadaj... jak dla mnie fragment 'With BlackBerry at your side, you'll enjoy access to vital email and messaging in real-time, ensuring that you always remain informed, even when you're out of the office. At the same time, BlackBerry smartphones enable you to browse the Web, make or receive phone calls, organize your day and much more' mowi dobitnie o tym, ze chodzi o mobilne biuro po za biurem. konia z rzedem temu, ktory powie, ze nie celuja w przedsiebiorstwa... odsetek indywidualnych odbiorcow korzystajacych z BIS i BES jest znikomy...

  • 0

    22. ~mucus  2009-10-11 21:26:22  host: 193.35.132.150

    A ja pisze ten post z bb wlasnie tego z orange UK I powiem Wam ze RIM produkuje najlepsze telefony!! Nie ma sobie rownych a cena, dostalem za darmo w abo za 20poundow I 500sms,600minut I nielimitowany internet do all sieci minuty! I gdzie takie promo w Polsce?! Aha to bb jest tez na karte za 180funtow.

  • 0

    23.  2009-10-11 21:36:28

    @21 Nie musze czytać stronki bo akurat współpracuje i z polskimi opami i z RIM i wiem co jedna i druga strona chce. A co do stronek to jak wchodzisz na główną strone czy to korporacji RIM czy BB dostajesz po oczach screenami, które są czysto biznesowe (fotki ludzi na plazy, aplikacje do odsłuchiwania muzyki, gierki itp)Ale jeśli chcesz bawić się na cytaty ze stronek BB to proszę np: "The BlackBerry solution provides mobile access to email, IM, music, games, applications, the Internet and more." - tak music i games to rzeczywiście rynek biznesowy. A Ty zanim się wypowiesz to sprawdź ile osób poza granicami Polski (głównie w USA i Kanadzie bo tam to się zaczęło ale też UK, Niemcy czy nasi sąsiedzi Czechy) jest użytkowników BISa i czy są użytkownikami prywatnymi a ile biznesowymi. (A co do BES to chyba jasne jest, że wszyscy BESowcy są klientami corpo)

  • 0

    24. ~fokra  2009-12-13 18:42:48  host: 87-205-45-168.adsl.inetia.pl

    czy ktoś tu coś powie o tym czy ów zwierz telekomunikacyjny jest trwały, jak długo trzyma bateria, czy się łatwo rysuje ekran i obudowa, czy się zawiesza? jakie są jego wady a jakie zalety czy to forum polityki sprzedaży orange i producenta?

  • 0

    25. ~  2010-04-01 12:30:05  host: dynamic-78-8-73-196.ssp.dialog.net.pl

    drogi cegłowaty złom. tyle mam do powiezenia! xD

  • 0

    26. ~  2010-08-07 00:10:27  host: 87-205-245-115.adsl.inetia.pl

    dostęp do kalendarza to jest to czym orange załatwi konkurecje. Normalnie inne sieci tego nie oferują. To jest poprostu funkcja na miare 21 wieku. Brawoo orange

Dodaj swoją opinię