Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BlackBerry App World otwarty dla aplikacji na tablety PlayBook

BlackBerry App World otwarty dla aplikacji na tablety PlayBook

Ringu 8 Grudnia 2010 13:30

0 0

blackberry playbookSklep z aplikacjami BlackBerry App World rozpoczął przyjmowanie od deweloperów aplikacji na tablet BlackBerry PlayBook. Jednocześnie RIM poinformował, że jeśli stworzona przez nich aplikacja zostanie umieszczona w sklepie BlackBerry App World zanim urządzenie trafi na rynek w Ameryce Północnej, otrzymają oni za darmo tablet BlackBerry PlayBook.

Zainteresowanie wokół BlackBerry PlayBook rośnie, a nas cieszą pozytywne sygnały, jakie dostajemy zarówno od społeczności deweloperów, jak i naszych partnerów biznesowych. Dzięki znakomitej jakości i wsparciu dla biznesu, BlackBerry PlayBook jest doskonałą platformą dla twórców aplikacji, włączając twórców pracujących między innymi w środowiskach Adobe AIR oraz Flash - mówi Tyler Lassard, VP Global Alliances & Developer Relations, Research In Motion.
Samo urządzenie ma się pojawić na rynku z początkiem przyszłego roku. Więcej na temat tabletu BlackBerry pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: RIM     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2010-12-08 16:57:42

    W sumie to naturalny krok ze strony BB, że otwierają sklep ze swoim oprogramowaniem, podobnie robią inne marki (na analogicznej zasadzie działa przecież Nokia ze swoja usługą Nokia Mail). Swoją drogą, na rynku tabletów panuje teraz duża konkurencja(ostatnio przecież i Orange coś wprowadził, i w Plusie były również jakieś premiery, nie mówiąc już o tym, że co chwila wychodzi coś na temat iPadów).

  • 0

    2. ~galtom  2010-12-08 21:08:38  host: 178-37-198-214.adsl.inetia.pl

    na rynku tabletow narazie nie ma zadnej konkurencji. Mozesz kupic duzego iPada albo malego Galaxy Taba - koniec.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-220-72.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze