Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BlackBerry 9800 Torch w Orange

BlackBerry 9800 Torch w Orange

Ringu 8 Grudnia 2010 10:01

0 0
blackberry torch 9800W ofercie Orange pojawił się, zapowiadany wcześniej, smartfon BlackBerry Torch 9800.

Telefon działa na systemie BlackBerry OS w wersji 6. Wyposażony jest w 3,2-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 480 x 360 pikseli i wysuwaną klawiaturę QWERTY. Zdjęcia wykonywane są 5-megapikselowym aparatem z flashem.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Wojciech Jabczyński przy okazji zapowiada na swoim blogu, że do końca roku pojawi się pierwszy model z WP7 - HTC 7 Mozart.


Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2010-12-08 11:13:11

    Widzę, że tylko Era śpi.. od ponad miesiąca pojawiły się 2 tablety i chyba pomyśleli, że mają super ofertę... a ja jak głupek czekam cały czas na Desire HD lub jakiś nowy HTC z wp7. Żenada

  • 0

    9. ~Misiek  2010-12-08 12:17:31  host: public-gprs18424.centertel.pl

    Jak ktoś zacznie z BB, to już na zawsze zostanie wierny tej marce. Super wykonanie z najlepszych materiałów, doskonała jakość dźwięku, wydajna bateria. Do tego bezkonkurencyjna obsługa e-maila po BIS/BES. Pracuje od 1,5 roku na 9000 Bold i nigdy mnie nie zawiódł, a telefon jest dla mnie narzędziem pracy. Być moźe nie jest aż tak multimedialny jak iPhone, czy inny sprzęt z Androidem na pokładzie, ale posiadanie terminala BB budzi respekt. Jeszcze musi upłynąć trochę czasu w Polsce na zwiększenie popularności termnali i usług BB, ale słowa uznania dla Orange za wprowadzanie coraz to nowych modeli na rynek.

  • 0

    10.  2010-12-08 13:17:02

    ciekawe właśnie jakim zainteresowaniem będzie cieszył się ten BB? Czy popularnością przebije choćby HTC Deisre, czy nawet Nokie N8, którą Orange tak intensywnie obecnie promuje w planach optymalnych. Sam się zresztą zastanawiam, czy sobie je nie wziąć. Tylko nie wiem jak to będzie z tą dodatkową usługą Nokią Mail, czy będzie współgrała z tym akurat modelem.

  • 0

    11. ~  2010-12-08 13:24:47  host: z18-10.opera-mini.net

    Znając życie to pewnie będzie miał simlocka. /Marian

  • 0

    12. ~felicis  2010-12-08 15:39:44  host: dow125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @11 Oczywiście, że będzie miał simlocka nie wiadomo po co i oczywiście soft Orange, może powinni w przypadku wyższej klasy teli zrobić partię wolną? Ludzie o wiele chętniej by je brali, tak jak działo się to w Erze.

  • 0

    14. ~  2010-12-08 16:46:27  host: dqc177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak dla mnie telefon można zaliczyć do półki biznesowej, więc na spadek cen pewnie trzeba będzie trochę poczekać.Z drugiej strony jest cala masa alterantywnych telefonów (z podobna specyfikacją techniczną- sony ericsson, nokia etc. W nokii można nawet korzystać już z podobnych usług ( nielimitowany dostęp do poczty- nokia mail etc)

  • 0

    15. ~T  2010-12-08 16:54:29  host: dynamic-87-105-67-117.ssp.dialog.net.pl

    Wszyscy zachwycają się emailem w BB, a ja chciałbym się dowiedzieć w czym jest on lepszy od np. gmail na terminalu obsługującym exchange (push), czy przytoczonym wyżej Nokia mail? Pytanie bez uszczypliwości, ja i nikt mi znajomy nie ma styczności z BB.

  • 0

    16.  2010-12-08 18:40:23

    Jest to niewątpliwie telefon z górnej półki tylko o dziwo będzie on drogi tak i tak, pomimo blokady SIM oraz ze zmienionym trochę softem. Konkurencja tego nie stosuje a ceny ma często znacznie niższe. Nawet innych BB. @* jeszcze nigdzie nie ma telefonów z WP7. Mają dopiero być.

  • 0

    17. ~bberrian  2010-12-08 18:56:36  host: 93-186-23-241.rdns.blackberry.net

    Mam stycznosc z BB od 3lat i nie wyobrazam sobie mnie z innym telefonem jak BB!! Polecam szczerze, moze za 3lata i w Polsce sie przyjma;)

  • 0

    18. ~berrian  2010-12-08 19:00:20  host: 93-186-23-241.rdns.blackberry.net

    Troche jednostronnie napisze nokii nie mialem od 3310 i wiele nie stracilem, i duzo z was pisze o BIS/BES jako o obsludze maila (rezeczywiscie swietna) ale BB to wielozadaniowosc i bycie (non stop, online) dzieki BIS wlasnie! A Nokia?! 10lat temu moze bym sie skusil

  • 0

    19.  2010-12-08 20:23:18

    @aszbi no w Orange to obok wysokiej ceny, trochę odstrasza simlock i orangowy soft, ale przecież mówi się o tym od dawna, ale widać Orange nie ma chęci na zmiany w tym zakresie.

  • 0

    20. ~T  2010-12-08 21:25:44  host: dynamic-62-87-167-167.ssp.dialog.net.pl

    @18 Mam Androida- jestem non stop online i mam wielozadaniowość. Gorzej niż BB?

  • 0

    21. ~nautilius  2010-12-08 21:58:25  host: 83.238.201.25

    (1) mylisz sie. Dzis w mm przypadkowo jak ogladalem galaxy s uslyszalem gadke 2 malolat ze bb to to i tamto i taka a nie taka ma i ze super telefon.

  • 0

    22. ~  2010-12-08 22:25:26  host: z20-06.opera-mini.net

    Przypadkiem pare modeli Noki nie obsługuje BIS ? To przecież usługa a nie sprzęt.

  • 0

    23. ~zdepko  2010-12-09 11:49:19  host: dpy88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tel faktycznie z najwyższej półki biznesowej, to i cena tak samo. Osobiście wolę nawet te tańsze Nokie, bo w sumie nie warto kupować czegoś z czego się w pełni nie skorzysta.

  • 0

    24. ~  2010-12-09 13:21:42  host: dqa169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ wszystkie te możliwości o których wspominaliście to chyba dodatkowe usługi ? czy nokia ich przypadkiem nie obsługuje? jeśli chodzi o dostęp do maila to w Orange jest przecież nokia mail ? czy się różni ta usługa od BB?

  • 0

    25. ~M  2010-12-09 14:41:13  host: 87-205-242-167.adsl.inetia.pl

    miałem BB Curve 8520 bodajże i powiem że to straszny tandetny plastikowy badziew. Niby nowy a klawiatura qwerty latała na boki. Sprzedałem ponieważ wyczytałem że szybko się rozklekocze.

  • 0

    26. ~M  2010-12-09 14:47:05  host: 87-205-242-167.adsl.inetia.pl

    8. Grzegorz.Ol Też miałem taki sam dylemat. Wczoraj zamówiłem HTC Desire HD z -400 zł rabatu w abonamencie 99zł. Czekałem na Mozarta ale wyczytałem gdzieś że strasznie słabo się sprzedają tel z Win 7 i postawiłem na androida. Będę go miał w następnym tygodniu. Win 7 może być dobry ale za jakiś rok jak go dopracują:)

  • 0

    27. ~fedro  2010-12-09 16:38:41  host: dpp100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @24 to raczej kwestia przyzwyczajenia do konkretnej marki, komuś od lat pasuje Nokia, to będzie twierdził, że nie może bez niej żyć. No i prawda jest taka, że Nokia obecnie robi też tanie smatrphony, a niezłe, a BB jednak wszystkie raczej są drogie.

  • 0

    28. ~Adaś  2010-12-11 17:12:11  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    To tak samo IPhone też ma swoich stałych klientów i też zawsze do nich dojdzie ten telefon ale to i tak nie zmienia faktu że Orange pomimo że zmiana softu to jeszcze ta blokada SIM, a ceny i tak wysoka... a miało być taniej.

Dodaj swoją opinię