Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Black weekend" w Play

"Black weekend" w Play

WitekT 23 Listopada 2012 14:50

0 0

Play obniża ceny 12 telefonów w ofercie Formuła 4.0. Niektóre modele są tańsze nawet o tysiąc zł.

Co prawda Black Friday jest dziś, czyli w piątek ale zainspirowani tym pomysłem postanowiliśmy zrobić “black weekend" z super wyprzedażami. (...) Dla części telefonów promocja już wystartowała, reszta obniżek pojawi się wkrótce - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.




Obniżka dotyczy następujących telefonów:
BlackBerry: Curve 9380, Curve 9360 oraz Bold 9900,
HTC: One S oraz HTC Sensation XL w wersji Beats i Solo,
LG: P895 Swift Vu oraz Prada 3.0,
Huawei: Ascend P1,
Motorola: MOTOACTV 8 GB z pulsometrem,
Sonim: XP3300 oraz XP5300.

Zobacz: cennik telefonów (plik .pdf; 51 kB).

Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 59
  • 1

    40. ~  2012-11-24 15:11:25  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    W poniedzialek jest jeszcze cyber monday. my powinnismy ywmyslec wlasna nazwe na taki jeden dzien zakupow w roku, troche za duzo tych angielskojezycznych terminow funkcjonuje dookola.

  • 0

    41.  2012-11-24 17:00:41

    Prada i obniżka ceny? super, to dobry telefon, przekaze znajomej, która go chciała, ale był dla niej za drogi

  • 0

    42. ~luki  2012-11-24 17:16:28  host: 93-181-134-65.internetia.net.pl

    Czy to nie jest przypadkiem reklama play bo taka playowa kolorystyka http://www.youtube.com/watch?v=o_e78nU_Bmk

  • 1

    45. ~  2012-11-24 21:18:57  host: v26-12.opera-mini.net

    43. no koments, 8 mln z desperacji wybrało play jak się tak zastanowić coś w tym jest.

  • 1

    46. ~stz  2012-11-24 21:20:45  host: user-46-112-10-104.play-internet.pl

    Od 1998 roku mam telefon na abonament. Tak się przyzwyczaiłem. Kiedyś rozmowy w abonamencie były o połowę tańsze niż na kartę. Teraz na kartę wychodzi nawet taniej, gdyż są dodatkowe bonusy za doładowania oraz różne pakiety. Gdy chcę wysłać sms na numery premium muszę do abonamentu dopłacić, rozmowy w roamingu płatne dodatkowo, internet dodatkowo. Na kartę za powyższe usługi kasa pobierana jest z konta, a nie naliczana dodatkowo. Niewykorzystana kasa w abonamencie przepada, a na kartę nie. Sms w abonamencie kosztuje 18 groszy, a na kartę w Play 9 groszy. Przechodzę na kartę, tym bardziej, że telefony od kilku lat kupuję na wolnym rynku.

  • 1

    48. ~Johny11  2012-11-25 02:48:23  host: ip-94-42-225-33.multimo.pl

    @30 no to napisałeś ;) Porównałeś ofertę promo z normalną. Ja mówię, że jak są promocje to w Orange są lepsze i częściej. A ceny w standardowych ofertach są lepsze, a w szczególności dla firm. Przykład? Popularne ostatnio LG L9 - Pomarańczowi - 149 PLN (teraz 1,23 PLN w promocji) w abo 55 PLN netto, Fioletowi - 293,97 PLN netto. Dziękuje.

  • 1

    49. ~  2012-11-25 09:20:16  host: 213-238-64-185.adsl.inetia.pl

    44, zgadza się play to najgorsza sieć a nie plus nie mają w ofercie wielu telefonów internet nie zawsze działa to samo połączenia nie raz nie możliwe do wykonania i mają drogie telefony

  • 1

    50. ~plusowiec  2012-11-25 09:21:30  host: 89-68-198-213.dynamic.chello.pl

    do 44: jak się nauczysz czytać ze zrozumieniem, to może podyskutuję z tobą. play jest najgorszy.

  • 0

    51. ~  2012-11-25 10:09:39  host: v18-09.opera-mini.net

    Nie, Plus jest najgorszy i nie bede z toba na ten temat dyskutowac bo nie masz racji.

  • 1

    52. ~hantek  2012-11-25 10:52:14  host: 89-70-85-217.dynamic.chello.pl

    @42 luki, nie wydaje mi się, prędzej to jakiś zwiastun do filmu.

  • 1

    53. ~Marcellove  2012-11-25 10:52:23  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    @46 Lepiej późno niz wcale ale moim zdaniem i tak kilka lat za późno.Ja korzystam z telefonu sporadycznie,przeważnie do mnie dzwonią.Oferta na karte z roczną ważnością konta jest dla mnie jak znalazł,doładuje sie raz na rok za 50pln i wystarczy!

  • 1

    54. ~krznow  2012-11-25 18:48:11  host: 159-205-160-24.adsl.inetia.pl

    najlepszy to jest telefon sluzbowy;)

  • 1

    55.  2012-11-25 21:34:41

    W Orange HTC One S jest za 99zł a w abo 89 do tego jakis czas temu byl rabat na bo z polecania 30% to juz calkiem ... faktycznie super oferta. Nie spodziwalem sie ze powiem kiedys ze w Orange jest tanszy telefon.

  • 1

    56. ~mati  2012-11-25 22:52:27  host: evr99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Htc one S juz jedzie. Szkoda że zapomniałem że w sieci są kody na zniżke do 200zł. Bezsensu teraz trzeba bedzie zaplacic 99zł.

  • 1

    57. ~faraa  2012-11-26 00:43:29  host: 89-74-134-39.dynamic.chello.pl

    Własnie stoję przed decyzja zakupu w orange htc one s, o jakich kodach rabatowych mowa?

  • 1

    58. ~  2012-11-26 08:51:48  host: user-5-173-127-77.play-internet.pl

    W przyszlym roku Play powinien zwiekszyc ilosc dostepnych modeli, ida w dobrym kierunku wystarcza 2-3 topowe modele albo po jednym czolowych producentow i duza obnizka.

  • -1

    59. ~prefix  2012-11-26 14:46:56  host: 91.209.141.10

    mnie się strasznie podoba Prada od LG, ale zawsze chamowała mnie cena, teraz jak ją obniżyli chcę ją mieć, jest to tak bardzo stylowy telefon, że trudno by było mu się oprzeć.

  • 1

    60.  2012-11-27 12:16:11

    LG: P895 Swift Vu to świetny model, jestem z niego naprawdę zadowolony

  • -1