Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Black Eyed Peas dla klientów Ery i Motoroli

Black Eyed Peas dla klientów Ery i Motoroli

WitekT 11 Stycznia 2005 00:20

0 0

BEP2  smallKoncert Black Eyed Peas w Polsce, sponsorowany przez firmy Motorola i Polską Telefonię Cyfrową odbędzie się 28 stycznia br. w Hali Mery w Warszawie.

Koncert jest imprezą zamkniętą dla 3,5 tysiąca osób. Fani, którzy zakupią telefon muzyczny Motorola E398 w sieci Era, premiowani będą podwójnym biletem na koncert BEP. Pojedyncze bilety na koncert w Polsce można kupić na stronie www.ticketpro.pl.
Patronami medialnymi muzycznego wydarzenia są TVN, Onet, Radiostacja i MTV.

Już w październiku 2004 roku Motorola wraz z operatorem sieci T-Mobile International, podpisała kontrakt sponsorski z Black Eyed Peas, którego jednym z głównych założeń było stworzenie programu promocyjnego udostępniającego najnowsze materiały zespołu dla klientów Motoroli i użytkowników sieci T-Mobile, dzięki możliwościom, jaką daje muzyczny telefon Motorola E398.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet