Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Black Box - koncepcyjny telefon BenQ Siemens

Black Box - koncepcyjny telefon BenQ Siemens

sirmark 29 Września 2006 15:10

0 0
Podczas IF China Design, BenQ Siemens zaprezentował koncepcyjny telefon Black Box, wyposażony w niestandardowy interfejs użytkownika.

benq black box benq black box

W Black Box wykorzystano ekran dotykowy, który służy za klawiaturę. Są na nim w bardzo przejrzysty sposób prezentowane funkcje, które może wybrać użytkownik.


Źródło tekstu: BenQ, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~jarekt  2006-09-29 16:09:55  host: eba76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Od lat uzywam dotykowych wyswietlaczy i niezaleznie od tego jak dobrze to bedzie zaprojektowane zawsze kompletny brak skoku klawiszy oraz brak mozliwoscia wyczucia ich palcami bedzie skutkowal mocno utrudniona obsluga. Po pierwsze konieczne jest nieustanne korygowanie wzrokiem tego co sie robi (sprobujcie napisac SMSa w samochodzie w czasie jazdy) a predkosc pisania i tak jest conajmniej 2 razy nizsza....

  • 0

    4.  2006-09-29 17:34:36

    tak tylko,ze smsow nie powinno sie pisac prowadzac samochod.fajna zabawka jak dla mnie - bo niby po to jest telfon aby dzwonic i od czasu do czasu cos naskrobac w formie smsu.gdyby byl dostepny pewnie bym go juz zamawial go a tak to ... szkoda

  • 0

    5. ~  2006-09-29 18:06:30  host: duo110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taaa, albo na rowerze :)

  • 0

    6. ~RobertD  2006-09-29 18:14:16  host: 213-238-123-230.adsl.inetia.pl

    Wygląda ślicznie, al;e co fakt to fak to nie telefon dla osób które mają problemy z wzrokiem. A już napewno nie dla niewidomych.

  • 0

    7. ~Derek  2006-09-29 18:40:52  host: aaso39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawee jak ta lsniaca obudowa bedzie wygladala po tygodniu/miesiacu/roku
    Chyba ze telefon ten bedzie oferta dla zblazowanych ktozy co i rusz wymieniaja telefony na te lepsze i lepsze

  • 0

    8.  2006-09-29 18:50:29

    Derek: pewnie dadza do kompletu kawalek szmatki myslac, ze rozwiaza tym problem;)

  • 0

    9.  2006-09-29 18:59:20

    no telefonik piekny tylko jaka cena będzie?? :(

  • 0

    10. ~markul  2006-09-29 19:26:48  host: router.tvgawex.pl

    Mam go od 2 tygodni i jest ... Żartuje, ale bajer jak coś :)

  • 0

    11. ~RobertD  2006-09-29 20:14:10  host: 213-238-120-105.adsl.inetia.pl

    Nie wiedziałem że "Podczas IF China Design" przyjechał jakiś polski dres :P i skroił przedstawiciela "BenQ Siemens"

  • 0

    12. ~nickq  2006-09-29 22:38:09  host: acxg14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fantastyczne, materializacja moich dawnych wyobrażeń telefonu przyszłości - super!

  • 0

    13. ~qr  2006-09-30 08:55:57  host: 89.78.28.18

    Jesli chodzi o tą powierzchnię wyświetlacza to może będzie miał taką jak jeden z niedawno wypuszczonych (jakaś pochodna teflonu czy coś taka nie zostawiająca odcisków palców) A interfejs bajka. Już dawno taki powinien być w tel. Kwestię wyczucia naciśnięcia przycisku mogli by załatwić przez ciche klikanie włączanych funkcji.

  • 0

    14.  2006-09-30 13:28:39

    hehe jak kalkulator wyglada

  • 0

    15. ~man  2006-09-30 14:17:36  host: anonymisa-tor.org

    Motorola K1 wprowadziła fajny lusterkowy materiał na obudowę i widać, iż jest to trend w materiałach...

  • 0

    16. ~centauria  2006-11-15 18:09:17  host: byl13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    crism: wg informacji na stronach Nokii w komplecie z modelem 6080 jest ściereczka...

  • 0

    17. ~marcin6630  2007-01-22 18:52:06  host: bwp187.internetdsl.tpnet.pl

    może być ciekawe jaki aparacik

  • 0

    18. ~Gacek2  2007-02-15 19:14:34  host: xdsl-2312.lodz.dialog.net.pl

    Zgadzam się- DUPNY WYŚWIETLACZ !!!!!

  • 0

    20. ~kentaro666  2008-03-21 19:50:37  host: 87-205-190-12.adsl.inetia.pl

    Za rasizm powinni usuwać komenty!!!

  • 0

    21. ~ken  2008-03-21 19:51:43  host: 87-205-190-12.adsl.inetia.pl

    a telefonik niczego sobie i 4000 nie kosztuje... chyba ze w Polsce w Chinach prosto od producenta nawet 1000 nie dacie!!!

  • 0

    22. ~  2008-06-20 03:44:35  host: eih114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja bede genialny i odpale youtuba ;) moze jakas relacja bedzie :)

  • 0

    23. ~wredn  2008-06-20 03:45:51  host: eih114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tyy panie od 1 komenta szkoda ze nie piszesz esow na padzie od playa ;/ co kogo obchodzi co Ty tam macasz w telefonie ;/

Dodaj swoją opinię