Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Biznesowy mix Plusa - "Pod kontrolą" - cennik i regulaminy

Biznesowy mix Plusa - "Pod kontrolą" - cennik i regulaminy

sirmark 19 Marca 2010 13:58

0 0

Od 19. marca Plus wprowadził dla biznesu nową ofertę mix pod nazwą Pod Kontrolą. Prezentujemy pełny cennik oraz regulaminy promocyjnych pakietów.

Szczegółowo o ofercie pisaliśmy w tej wiadomości.




Przypominając. Klient podpisuje umowę na 2 lata na wybrany abonament, płatny co miesiąc na podstawie faktury. Po jego przekroczeniu połączenia są blokowane, można je odblokować za pomocą doładowania (za co można dostać nawet 20% bonusu).

Pod kontrolą

20

30

50

75

100

Abonament

24,40 zł

36,60 zł

61 zł

91,60 zł

122 zł

Minuta (oprócz Play, CenterNet i Cyfrowego Polsatu)

0,49 zł

0,41 zł

0,41 zł

0,35 zł

0,35 zł


W ramach oferty, dostępne są także promocje obniżające koszta:
- Piątka z Plusem, czyli bezpłatne połączenia z 5 numerami w sieci Plus. Koszt to 6,10 zł miesięcznie za zdefiniowany numer.
- Kontakt Plus - możliwość zdefiniowania do 30 numerów (1,22 zł za każdy na 30 dni), w sieci Plus i stacjonarnej, na które połączenia to koszt 0,12 zł (SMS na wybrany numer w Plusie - 0,12 zł).
- pakiet 200 minut do sieci Plus, czyli 200 minut do sieci Plus za 12,20 zł (pakiet na 30 dni).
- Pakiet 50 SMS-ów do wszystkich sieci za 3,66 zł (pakiet na 30 dni).

Zobacz: cennik taryf "Pod kontrolą" (plik .pdf; 507 kB).
Zobacz: regulamin promocji "Piątka z Plusem" (plik .pdf; 160 kB).
Zobacz: regulamin promocji "Pakiet 200 minut" (plik .pdf; 125 kB).
Zobacz: regulamin promocji "Pakiet 50 SMS" (plik .pdf; 123 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 133
  • 2

    115.  2010-03-20 15:36:58

    wlo ja się słówek nie czepiam, ale jak już coś piszesz to pisz tak by cię inni zrozumieli, nie wszyscy są tak uczeni jak ty. Co do "liźnięcia techniki" to możesz być spokojny o moją wiedzę.

  • 1

    116. ~yet  2010-03-20 17:15:42  host: 77-255-51-245.adsl.inetia.pl

    Mało opłacalne stawki i abonamenty. Pakiety też trochę przy drogie. Plus chyba nie chce pozyskiwać a odstraszać potencjalnych klientów. Chcą być liderem tylko ciekawe jak z taką polityką to mogą być jedynie ogonem...

  • 0

    117. ~Sim+  2010-03-20 17:40:34  host: 116.2.rev.vline.pl

    W Simplusie mam po doładowaniu za 50zł (kupując kod na allegro za 41,98zł)-minutę realnie po 24,5 grosza, a sms po 15groszy brutto. Do tego sms do wszystkich w Plusie czy Orange za 1-2 grosze w ..pakiecie internetowym na mini operze;) No niestety, marketingowcy Plusa, nie popisaliscie się:(

  • 0

    118. ~NG  2010-03-20 18:41:49  host: ip-94-42-33-72.multimo.pl

    Zwracam honor, N1610 Plus miała baterię LiIon 400 ładowaną promieniami słońca. Moja wina. Pojechałem po wlo niepotrzebnie. Przepraszam Cię. Ale młody nie jestem, bo dokładnie pamiętam te telefony. :) Nawet pamiętam promocję Plusa "telefony na kartki". :) Od samego początku miałem abo w Plusie.

  • 0

    119. ~toms  2010-03-20 18:59:02  host: duq218.internetdsl.tpnet.pl

    PLAY RULES :P

  • 0

    120. ~Łukasz  2010-03-20 21:06:07  host: aakr130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plus to porażka, najdroższa sieć, czysty wyzysk, brak e-bok, brak bardzo dobrego zasięgu, przeważnie ta sieć działa dobrze tam gdzie ma nie działać a jak ma działać nie zawodnie to są awarie, śmieszne to, muszą się jeszcze sporo nauczyć od zagranicznych operatorów, a dział marketingu niech wezmie się do roboty a nie pierdoły dla klientów prezentuje

  • 2

    121.  2010-03-20 21:40:02

    ~Łukasz - gratulacje! Świetna, rzeczowa, dogłębna analiza stanu rzeczy...!

  • 0

    122. ~Simplusowiec  2010-03-20 21:59:54  host: 116.2.rev.vline.pl

    Co do złego zasięgu Plusa-tu się nie zgadzam-akurat jest najlepszy ze wszystkich sieci w Polsce (ilość BTSów można sprawdzić na stronach UKE). Co do drogich ofert-tu się zgadzam-drożyzna-szczególnie w Simplusie i 36.6 gdzie porównanie z ofertami Orange Free na Kartę (29gr/min i 1gr za 100kB) czy Orange POP (1000 minut onnet i na stacjoanrki za 6zł na 14 dni) wypada bardzo słabo. Marketing tam chyba ma zakaz wszelakich nowatorskich ruchów, póki Orange ma mniej klientów niż Plus.... Zobaczymy zobaczymy;)

  • 0

    123. ~yet  2010-03-20 22:18:07  host: 77-255-51-245.adsl.inetia.pl

    Ilość BTSów nie świadczy o zasięgu zależy gdzie są one postawione:) Zresztą już pomijając zasięg i jakość jednak Plus pogarsza swoje oferty co i raz a to im na zdrowie nie wyjdzie.

  • 0

    124. ~Łukasz  2010-03-21 08:47:25  host: aalr16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plus może i ma dużo stacji BTS ale są one wyjątkowo słabe, najlepsze do tej pory pod względem wydajności tzn największej mocy instaluje IDEA=Orange, pamiętam jak Idea startowała to mogłem odbierać spokojnie zasięg z nadajnika 900 MHZ oddalonego aż o 60 km, wtedy był umiejscowiony na jednym z kominów lokalnego zakładu pracy, sygnał daleko dochodził, a propo zasięgu Czesi mają bardzo dobrze poustawiane BTS, ich sygnał złapiesz nawet pod Krapkowicami, mocne stacje BTS+góry dają daleki zasięg, poza tym Czesi bardzo gęsto kładą nadajniki

  • 0

    125. ~  2010-03-21 14:46:29  host: f143-055.opera-mini.net

    Do simplusowiec: polkomtel robi się powoli (praktycznie już jest) hurtownikiem. Daje bardzo dobre warunki zarówno mvno na zasięgu polkomtela jak i w przetargach rządowi czy jakimś dużym firmom z ileś tam tysiącom kart sim.Tacy mają naprawde dobre oferty i rozmowy wewnatrz wewnętrznej firmy za free w standardzie od lat.Klientów detalicznych zaś(zarówno tych indywidualnych jak i biznesowych) olewają

  • 0

    126. ~  2010-03-21 14:52:52  host: f143-055.opera-mini.net

    125cd: i takie działanie polkomtela widać conajmniej od 2-3 lat gdzie oferty dla klientów detalicznych plusa są coraz gorsze. A ewidentnym przykładem totalnego olewania klientów detalicznych plusa są oferty 36i6, simplus czy samiswoje. Pogorszenie oferty 36i6 i reklamy z superes czy turbodymomenem ewidentnie pokazuje stosunek plusa do klienta. A od kwietnia 2010r. w plusie kolejne podwyżki...

  • 0

    127.  2010-03-21 17:37:47

    Widziałem cennik promocji i trochę ograniczono liczbę dostępnych telefonów w nowej ofercie.

  • 0

    128.  2010-03-22 22:04:33

    @125 no ok ale nasz rynek nie składa się tylko z mega dużych firm. Dla mnie dla oferta dla biznesu to oferta zarówno dla mega wielkiej korporacji i sklepu z narzędziami. Każdy kto ma działalność powinien mieć szanse. Weźmy takie orange, tam oferta optymalna jest od 30-300pln. Pewnie Wielkie korporoacje tez mogą negocjowac ale "zwykły kowalski" ma także szanse na dobre warunki. Więc coś jest nie tak

  • 0

    129. ~kriss  2010-03-22 23:09:51  host: 77-253-106-140.adsl.inetia.pl

    tak orane- dobre warunki gdzie?? A jeśli chodzi o ofertę nie widzicie jej sensu mam pracownika z którym muszę mieć kontakt kupuję najtańszy mix mam fakturę bez zabawy z kartami (a do tego skarbówka potrafi się przyczepić) wiem że nie będzie dzwonić do żonki i nie nabije mi 300 zł np. a za 5 zł netto dzwoni do mnie za darmo . Kontrola kosztów w firmie jest też bardzo ważna.

  • 0

    130.  2010-03-23 13:11:06

    no chociażby w planach optymalnych, wydawało mi się że są ok warunki, przynajmniej patrząc na konkurencyjne oferty. Chodzi kriss o ogólne zalety oferty żeby była uniwersalna. A nie tylko dla małych firm

  • 0

    131.  2010-03-23 17:24:53

    ivey - duże i bardz duże firmy mają indywidualne oferty, a a co najmniej takie, których nie ma w ofercie "publicznej" ;-) To jest polityka firmy... Nie bardzo rozumiem, dlaczego innych miałoby to obchodzić albo interesować?

  • 0

    132. ~Ae  2010-03-25 13:28:52  host: s94.ipt.com.pl

    wlo - interesuje bo każdy chciałby jak najwięcej za jak najmniej:)

  • 0

    133.  2010-03-25 15:46:15

    ~Ae - no jeśli mówimy o zainteresowaniu, jak np. w moim przypadku, jakimś - nie wiem - ferrari z kikusetkonnym silnikiem (ani mnie nie stać ani mi nie potrzebe takie auto, wiec nawet gdyby mnie było stać nie kupiłbym) - to OK! Ale ja nie o takim zainteresowaniu mówię ;)

  • 0

    134.  2010-03-28 17:07:21

    Wady: - stawka za minutę jest niepoważna - mały wybór telefonów - ceny telefonów w ofercie - brak możliwości konwersji - brak darmowych minut Zalety: - kontrola kosztów połączeń - pakiety promocyjne darmowa 5 itp Ciężko klientom biznesowym przekonać się do takiego rozwiązania. Niestety zalety zamiast przysłaniać wady udają że w ogóle nie istnieją.

Dodaj swoją opinię