Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Biznes Cornery w salonach Orange

Biznes Cornery w salonach Orange

sirmark 31 Maja 2007 15:46

0 0

orange biznes cornerOrange tworzy w salonach sprzedaży Biznes Cornery, czyli komfortowo wyposażone miejsca do prezentacji usług i obsługi klientów.

Biznes Cornery to wydzielone miejsca w salonach Orange, które zapewnić mają klientom biznesowym i prywatnym, komfort w wyborze zaawansowanych produktów i usług telekomunikacyjnych. Obsługę stanowić będą specjalnie przeszkoleni konsultanci, których zadaniem będzie dokładne określenie potrzeb klienta i pomoc w wyborze optymalnej oferty.

Na multimedialnych panelach demonstracyjnych mogą także zaprezentowania jak w praktyce działają poszczególne usługi.




Biznes Cornery są w salonach Orange zlokalizowanych w popularnych centrach handlowych i biznesowych. Obecnie na terenie całego kraju powstaje ponad 40 tego typu punktów, część z nich już funkcjonuje w nowej formule.

Miesiąc temu Era informowała o otwarciu w Galerii Mokotów w Warszawie pierwszego sklepu firmowego z nową wizualizacją i aranżacją wnętrza.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2007-05-31 15:57:32

    To tak będzie pisane: "Biznes Corner" czyli "biznes" w polskiej wersji językowej??? To niech już zrobią "Biznes Narożniki", jak są tacy patrioci ;-).

  • 0

    2.  2007-05-31 15:57:38

    Orange chce się zrobić operatorem dla biznesu. Hmmm - patrząc na niektóre zmiany, powoli im się to udaje...

  • 0

    3. ~dos  2007-05-31 16:03:42  host: dov199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak orange powolutku ma coraz to lepsze oferty.Z promocją potrójne doładowanie przebili wszystkich, oferte biznesową też mają całkiem całkiem także oby tak dalej to szło

  • 0

    4.  2007-05-31 16:07:37

    Orange stawia na ekskluzywność. Za to ich uwielbiam.

  • 0

    5. ~  2007-05-31 16:09:39  host: 212.2.99.5

    Ciekawe jak na multimedialnum panelu prezentowac sie bedzie edge Orange.Zapewne w teorii bedzie tak szybkie , ze klient nawet nie zdazy mrugnac okiem i bedzie po prezentacji;)

  • 0

    6. ~  2007-05-31 16:23:27  host: 80.48.175.10

    #5: jak to jak? Tak jak na reklamie - przeszkolony konsultant zaprezentuje, że Orange Free działa "bziuuuu". Mnie to przekonuje.

  • 0

    7.  2007-05-31 16:29:31

    mimo wszystko sądzę że wszystko się zmienia w dobrym kierunku, patrząc na segment biznesowy w tej firmie. Oby tak dalej!

  • 0

    8. ~evad  2007-05-31 16:36:20  host: 217.205.197.194

    oo, chłopaki, co ja widzę - chyba pierwszy link w tekście, zamiast 'pisaliśmy w _tej wiadomości_'. jestem pod duuużym wrażeniem :DD

  • 0

    9. ~q  2007-05-31 16:50:11  host: edd167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie ma jak blondi za 800zł w Orange d/s ręcznych aktywacji :] Pewnie biorą z Ukrainy tam co druga to Tanja :D

  • 0

    10. ~jojo  2007-05-31 16:55:28  host: eeu82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Skąd oni wytrzasneli te krzesła - z PRL-owskiego lamusa...? A co do potrójnego doładowania, to nie byłbym tego taki pewny... Przebili by "wszystkich", gdyby dopracowali tą promocję. Czyli po prostu zrobili bonus do wszystkich i bez odrębnej daty ważności.

  • 0

    11.  2007-05-31 17:44:50

    Corner ? Jak dla mnie to caly Orange powinien isc do naroznika i stac tak w kacie za kare. Za takie bzdurne promocje robi i slaba oferte (oczywiscie IMO)

  • 0

    12. ~PLANET  2007-05-31 18:48:11  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    jahu: firmowo tez ? Nie zgodzilbym sie :)

  • 0

    13. ~karciarz  2007-05-31 21:39:10  host: 87-205-194-86.adsl.inetia.pl

    w biznesie to nie wiem bo jakoś się jeszcze własnej firmy nie dorobiłem :) ale na karte IMHO mają dobrą oferte no i te promocje, niedawno było 3 razy tyle a teraz 20% więcej za doładowanie dobre i to

Dodaj swoją opinię