Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Biznes 1000 – nowa oferta Tele2 dla biznesu

Biznes 1000 – nowa oferta Tele2 dla biznesu

sirmark 29 Kwietnia 2004 10:02

0 0

Tele2 wprowadza nowy plan taryfowy – BIZNES 1000 – skierowany do małych i średnich firm, intensywnie korzystających z usług telefonicznych.

Dnia 2 maja br. Tele2 Polska wprowadzi nowy plan taryfowy o nazwie BIZNES 1000, skierowany do przedsiębiorstw, których wydatki na rozmowy długodystansowe (krajowe i międzynarodowe) oraz z krajowymi sieciami GSM, przekroczą miesięcznie 1 tys. zł netto. W ramach "Cennika usług telekomunikacyjnych preselekcja dla biznesu 1000" Tele2 oferuje przedsiębiorstwom bardzo atrakcyjne ceny połączeń międzymiastowych, międzynarodowych i z krajowymi sieciami komórkowymi.
Koszt jednej minuty połączenia międzystrefowego w godzinach szczytu w tej ofercie wynosi 0,24 zł netto, czyli aż o 40 proc. mniej niż w ramach planu standardowego TP SA. Minuta połączenia na polskie telefony komórkowe w godzinach szczytu kosztuje 0,90 zł netto (22 proc. mniej niż w ofercie standardowej TP SA). Ceny połączeń międzynarodowych w taryfie BIZNES 1000 przynoszą średnie oszczędności rzędu 40 proc.
Aby skorzystać z "Cennika usług telekomunikacyjnych preselekcja biznes 1000" wystarczy podpisać aneks do dotychczasowej umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych poprzez preselekcję dla klientów biznesowych z Tele2.
Warto zauważyć, że kwota 1000 zł netto nie jest – tak jak w przypadku innych operatorów - opłatą minimalną, którą klienci muszą płacić nawet wtedy gdy nie wykonają rozmów na taką kwotę. Dopiero w przypadku gdy wartość rachunków generowanych przez klienta korzystającego z planu BIZNES 1000 przez dwa cykle rozliczeniowe nie przekroczy kwoty 1 tys. zł netto, w kolejnym okresie rozliczeniowym, koszty rozmów będą naliczane według standardowego cennika Tele2 dla biznesu.

Źródło tekstu: Tele2     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-140-29.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Który producent jako pierwszy wprowadzi do sprzedaży zginane smartfony?

LG też ma swój zginany wyświetlacz OLED

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet