Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Biurkowy interfejs Metro UI na iPhonie [wideo]

Biurkowy interfejs Metro UI na iPhonie [wideo]

Q! 10 Lipca 2012 15:27

0 0

Masz iPhone’a i podoba Ci się biurkowy interfejs Windows 8, czyli Metro UI? Teraz, dzięki aplikacji Metroon, można połączyć te dwa elementy. Jaki jest tego efekt?

Aby móc korzystać z biurkowego interfejsu Metro UI, iPhone musi przejść proces tzw. jailbreaku. Następnie z repozytorium ModMyi należy pobrać paczkę Metroon, która pozwoli na korzystania z interfejsu Metro UI na iPhonie.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie





Pozwala on na dostęp do większości standardowych aplikacji zainstalowanych w iPhonie. Jego obsługa jest bardzo zbliżona do pierwowzoru interfejsu i posiada niemałe możliwości konfiguracyjne. Prędkość działania całego interfejsu jest wzorowa.

Paczka Metroon dostępna jest w cenie 1,50 dolara.

Źródło tekstu: JBN, wł     

Dodaj do:

Tagi: iphone | metro | windows 8

w sumie: 12
  • 0

    2. ~kuba144  2012-07-10 15:54:03  host: sub222-75.elpos.net

    @1 He didn't start the flamewar!

  • 1

    3. ~tenen  2012-07-10 15:54:48  host: 213.216.109.178

    taaa ale najpierw trzeba mu zdjąć kaganiec ;P

  • 0

    4. ~zadowolony  2012-07-10 16:11:13  host: klapa.denko.com.pl

    Nie podoba mi się i trzymam się z daleka od zawieszek.

  • 0

    5. ~gość  2012-07-10 16:24:06  host: z56-15.opera-mini.net

    Tak sobie tłumacz. Gdyby był idealny to by programisci nie tworzyli nakladek, aplikacji zmieniających funkcjonowanie standardowego oprogramowania.

  • 1

    6.  2012-07-10 19:43:21

    @1 idealnym? gdyby był idealny nie trzeba by było robić mu jailbreaku :] dla przykładu na androida wystarczy... zainstalować launcher7 :D bez problemów i z dostępną wersją free :] lub aplikacje metroHD(czy jakoś tak) tworzące kafelki/widgety na dowolnym launcherze :D Sam korzystam z L7 od samego początku.

  • 0

    7.  2012-07-10 20:09:42

    Jakie fajne! :D Szkoda, że trzeba zrobić jailbreak, koszty ewentualnych napraw (jak choćby wymiany baterii) są, jak podejrzewam, niesamowice wysokie jak na taki sprzęt.

  • 0

    8. ~RE_d  2012-07-11 07:29:28  host: staticline-31-182-138-211.toya.net.pl

    Tylko po co ?

  • 0

    9. ~piyoter  2012-07-11 08:09:39  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    @1 i @8 Nie dało wam do myślenia, że niektórzy użytkownicy iphonów mają juz dość tego samego, nudnego, powtarzanego od 5 lat interfejsu? Nawet gotowi zrobić JB, żeby kupić i zainstalować wreszcie coś innego, niż kolejną zaparowaną tapetę.

  • 0

    10. ~  2012-07-11 13:33:25  host: 212.160.172.70

    przeciez uzytkownicy iphonow nie maja swojego zdania

  • 0

    11. ~  2012-07-11 13:33:48  host: 212.160.172.70

    tak wynika z zalozen firmy :)

  • 0

    12. ~Seman  2012-07-11 16:14:00  host: ip-212-126-54-98.dsl.digiweb.ie

    Do 10..... Mają swoje zdanie. Dlatego maja iphona a nie inne badziewie z darmowym androidem.

  • 0

    13. ~piyoter  2012-07-11 17:49:43  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    do 12... Apple wyraźnie mówi, co jest im potrzebne, co nie jest (zwłaszcza co nie jest) w tym badziewnym telefoniku z japkiem na pleckach. Mogą najwyżej mieć własne zdanie co do wyboru jednej ze wspomnianych zaparowanych tapet. Android to posiadanie wyboru. Coś czego w apple-getcie nie uświadczysz... Nawet ten lanczer można zainstalowac dopiero po złamaniu zabezpieczeń - czyli WBREW wydawcy sprzętu.

Dodaj swoją opinię