Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BioShock na iPhone'a i iPada

BioShock na iPhone'a i iPada

orson_dzi 4 Sierpnia 2014 17:55

3 1
BioShock, jedna z najwyżej ocenianych gier komputerowych ostatnich lat będzie dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS.



BioShock, to gra z gatunku FPS (first person shooter) z licznymi elementami survival horroru, w której gracz wciela się w rozbitka katastrofy lotniczej w latach 60-tych XX wieku. Główny bohater Jack trafia do podwodnego miasta Rapture. Z założenia utopii, zamieszkana przez elity intelektualne, której rozwój technologiczny przewyższa resztę świata o dziesięciolecia. Szybki wzrost liczby mieszkańców, wojna domowa i eksperymenty genetyczne obracają idealne miasto w ruinę zamieszkaną przez ludzi dotkniętych mutacjami lub problemami psychicznymi. Grę cechuje zawiła fabuła, która do ostatnich minut rozgrywek nie ujawnia jej możliwego zakończenia, które może być różne w zależności od decyzji podjętych w trakcie rozgrywki. Gra zebrała wyjątkowo pochlebne recenzje, uzyskując średnie ocen 95,07% (Xbox 360), 94,58% (Windows) i 93,66% (PlayStation 3) w rankingu GameRankings opartym na opiniach recenzentów.

Gra zostanie w całości przeportowana bez żadnych modyfikacji i ma wyglądać identycznie jak oryginał. Do rozgrywki będzie można użyć bezprzewodowego kontrolera bluetooth. Premiera spodziewana jest pod koniec wakacji. Wydawca gry, firma 2K nie ujawniła jeszcze ceny, ale biorąc pod uwagę poprzednie premiery tytułów takich jak XCOM: Enemy Unknown, powinna wynosić 19,99 dolarów.

Źródło tekstu: Theverge, wł     

Dodaj do:

Tagi: 2k | apple | bioshock | ios | ipad | iphone

w sumie: 21
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    2. ~lol  2014-08-04 18:16:40  host: 88-199-127-113.tktelekom.pl

    Zaczyna być to żenujące. Android 85% rynku, po 8 rdzeni a nie dostaje takich gier lub dostaje je o wiele później od ogryzka. Jakiś bezsens żeby taki lansiarski, ograniczony, mały i badziewny srajfon dostawał takie gry!!! Porażka!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    3. ~Sueshack  2014-08-04 18:19:23  host: 89-76-22-65.dynamic.chello.pl

    @2 Płacący klienci są na iOS, płaczący na Androidzie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    4. ~Fobs  2014-08-04 18:24:48  host: 89-76-117-155.dynamic.chello.pl

    @3 Masz rację, na ios ktoś będzie miał ochotę zagrać to kupi, na antku zaraz by wszyscy z chomika pokradli.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    5.  2014-08-04 18:31:52

    Trzeba jednak przyznać, że ceny gier do najniższych nie należą. O ile jeszcze zapłaciłbym ten 26 zł z groszami za Baldur's Gate na Androida, tak okolice 50 zł za różne części Final Fantasy trochę mnie wstrzymują. @1 iOS nie raz zaskakiwał optymalizacją gier.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6.  2014-08-04 18:37:57

    Android nie ma takich fajnych gier. Wcześniej KOLOR, teraz to... Na szczęście mamy całą masę emulatorów

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7.  2014-08-04 18:46:05

    @6 Dlaczego? Jest GTA SA, a ostatnio całkiem nieźle wypadło Iesabel. Takie Diablo, całkiem grywalne, ale strasznie wymagające sprzętowo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    8. ~xxxx  2014-08-04 19:58:06  host: bzb19.internetdsl.tpnet.pl

    @2 Jak widzisz twój mózg jest za mały aby to ogarnąć, niestety na swoim zrootowanym samsungu galaxy 2 mini nie pograsz :/ jaka szkoda, zmień na Samsung`a ACE 3 a po 6 m`cach wylądujesz w psychiatryku a IP4S stary jak świat uciągnie każdy tytuł bez jednego przycięcia. Pozdrawiam zasmuconego i niedocenionego użytkownika androida.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~Wujek_Zurek  2014-08-04 20:00:33  host: public-gprs517319.centertel.pl

    *7 jakos tez nie widze hitow na adka. Ostatnio pocitam w riptide 2 i hedaless, ale co patrze na te gry to hitu nie widze zadnego :) gta wole 1&2 :D czekam na carmageddon 2 na adka ale to takie moje ciche marzenie. No i kingdom rush ale juz koncze druga czesc :))))

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~Wujek_Zurek  2014-08-04 20:01:44  host: public-gprs517319.centertel.pl

    A Iesabel tez zakupilem ale jakos srednio mi podszedl ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11. ~  2014-08-04 20:06:39  host: user-94-254-195-82.play-internet.pl

    Co tu dużo mówić, Amerykańce wydają najwięcej na gry, a w USA srajfon "żondzi".

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2014-08-04 20:08:53

    @7 GTA SA jest i na iOS a mi bardziej o ekskluzywne porty gier z PC chodziło.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13.  2014-08-04 20:15:33

    Nie do końca jarają mnie tytuły ekskluzywne. Ma być dobre, czy na wyłączność, czy nie, to już mało mnie obchodzi. Ostatnio spędziłem dużo czasu wracając do czasów młodości, kiedy znalazłem grę Re-Volt. Bajka ;) . @9 Oj GTA 1 lub 2 byłoby hitem wg mnie. Ale i tak najlepiej schodzą proste gry. Patrz co robi Angry Birds. Swoją drogą, ostatnia część była przyjemna. Pierwsze skojarzenie z ostatnim South Park: Kijek prawdy :P . Mechanizmy ze sprawdzonym japońskich RPG.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2014-08-04 20:16:16

    @12 Tylko iOS jest ekskluzywny ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15.  2014-08-04 21:16:52

    Mnie ekskluzywność interesuje jeśli tytuł jest na platformie, której nie posiadam. A taki KoTOR/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2014-08-04 21:18:22

    to gra w którą bardzo chętnie bym zagrał na smartfonie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17.  2014-08-04 21:36:05

    @Orson a to całe Iesabel jest po Polsku? Bo jak widzę to z naszego rodzimego studia wyszło na świat.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2014-08-04 22:54:25

    @17 Pewnie, że po polsku ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~lol...  2014-08-04 23:40:13  host: host-n2-75-8.telpol.net.pl

    Dobrze, że jest Fpse i można zagrać w Finala 8/9, chrono cross, mgs, tekkena 3, vagrant story, crash 1/2/3, parasite eve 1/2, resident 1/2/3 , abe 1/2 w open GL i w natywnej rozdzielczości z filtrowaniem wyglądają też całiem ładnie. Ale chyba już stary jestem bo te nowsze gry jakoś mnie nie rajcują, aczkolwiek niech wychodzą bo to nie zaszkodzi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~dav  2014-08-05 09:20:39  host: host-52-81.compi.net.pl

    spokojnie, pewnie miesiąc lub dwa po srajfonie wyjdzie też na Androida :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2014-08-05 10:34:07

    @20 no nie wiem...

Dodaj swoją opinię