Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Biometria dla komórek

Biometria dla komórek

sirmark 14 Marca 2005 17:32

0 0

EntrePad 1510 to najmniejszy na świecie skaner linii papilarnych. Jego producent - firma AuthenTec – oczekuje, że urządzenie znajdzie zastosowanie w telefonach komórkowych dla biznesmenów.
Sensor o wymiarach 12 x 5 mm i grubości 1,86 lub 1,2 mm (dostępne są dwie wersje) skanuje odciski palców, ale działa też jako touchpad. Tak więc urządzenie podnosi bezpieczeństwo przechowywanych w pamięci telefonu danych i otwiera nowe możliwości dla mobilnej bankowości oraz handlu, a równocześnie ułatwia pracę z zaawansowanymi aplikacjami. Producent zachwala także niski pobór mocy i cenę, która nie przekracza 5 USD za sztukę.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-238-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.