Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Billingi powinny być bezpłatne

Billingi powinny być bezpłatne

WitekT 21 Października 2004 14:10

0 0
Europejski Trybunał Sprawiedliwości orzekł, że operatorzy telefoniczni nie powinni pobierać dodatkowych opłat za szczegółowe billingi telefoniczne dostarczane wraz z rachunkiem. Sprawę w tym zakresie przeciwko Austrii wniosła Komisja Europejska, która w czwartek opublikowała informację o orzeczeniu Trybunału.

Orzeczenie stanowi, że system billingów, który zawiera jedynie liczbę wykonanych połączeń, ogólną liczbę jednostek taryfowych i odpowiednią cenę, nie pozwala na weryfikację i kontrolowanie poniesionych kosztów. Dlatego operatorzy powinni bezpłatnie udzielać bardziej wyczerpujących informacji.


Źródło tekstu: Wirtualna Polska     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet