Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Billing w panelu iTakTak

Billing w panelu iTakTak

sirmark 17 Marca 2009 07:17

1 0

era taktak billingEra w serwisie iTakTak wprowadziła nową funkcjonalność - billing. Jest to już kolejna opcja po Administratorze konta, którą operator wprowadza w serwisie.

Użytkownik otrzymuje dostęp do danych billingowych na 2 pełne miesiące wstecz. Zakres danych można ograniczyć do wybranego okresu lub konkretnych dni. Trzeba również wybrać typ połączeń - telefoniczne albo SMS albo MMS. Niestety zabrakło typu transmisja danych, nie można także wybrać wszystkich trzech typów danych.




Być może funkcjonalność zostanie jeszcze rozbudowana, a na razie należy się cieszyć, że wreszcie dostęp do billingu został wprowadzony.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    27.  2009-03-17 10:36:08

    tl111: A nie lepiej jak by babcia z mamą dzwoniły na Play? Po co Ci dwa telefony. Play jest najtańszy. Niech rodzina dzwoni do Ciebie na numer Play. Zresztą jak czytam posty to widzę, że wszyscy już od dawna w Play

  • 0

    28. ~wister  2009-03-17 10:39:10  host: public-gprs127964.centertel.pl

    Pewnie rozbudowa serwisu to kwestia czasu. W Plusie chyba tego nie mają. @ 27 - wszyscy od dawna w Play, pewnie dlatego mają max 2 miliony klientów ;)

  • 0

    29.  2009-03-17 10:39:48

    Stawka w simplusie 72 grosze do Play za chwilę będzie nieaktualna. Plus powinien reklamować do wszystkich 72 grosze, a przy * napisać drobnym drukiem dla nielicznych w innych cieciach 29 gr. Przecież wszyscy przechodzą lub już przeszli:)

  • 0

    30. ~dede  2009-03-17 11:13:12  host: public-gprs13967.centertel.pl

    jest nowa usługa dla klientów , to chyba dobrze? @ piotrM - co Ty tak wierzysz w masowe migracje, nigdy ich nie było i nie będzie

  • 0

    31.  2009-03-17 11:19:30

    dede: Ja tylko czytam posty. Przecież wszyscy już w Play lub idą jutro:)

  • 0

    32. ~hk  2009-03-17 11:36:33  host: 248.77.classcom.pl

    no właśne ja i moi znajomi w TAK TAKU tez od kilku dni nie moga włączyć pakietu lojalnosciowego ani tego 30 minut za 6zl, ciągle wyskakuje komunikat usluga chwilowo niedostepna. Chyba maja jakas awarie.

  • 0

    33.  2009-03-17 12:01:47

    Ten biling jest od dobrych paru miesiecy dostepny w Heyah. Identyczny, i to dziwi najbardziej ze z takim opoznieniem zostal wprowadzony do TakTAk.

  • 0

    34. ~zazubi  2009-03-17 12:21:38  host: public-gprs113452.centertel.pl

    Może dlatego , że Heyah ma mniej klientów i łatwiej było wprowadzić? no ale Plsu chyba wciąż nie ma, zatem TT i tak się spisało

  • 0

    35. ~heniek  2009-03-17 12:45:57  host: dsr224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czy Play Fresh też jest podobna usługa? Bo już miałem przenosić numer, a tu spodobała mi się ta usługa...

  • 0

    36.  2009-03-17 13:00:35

    W Play bilingi sa o niebo lepsze niz w TT.

  • 0

    37. ~Wqw  2009-03-17 13:22:29  host: 87-205-54-65.adsl.inetia.pl

    Ksad - dziękuję za wyjaśnienie :)

  • 0

    38. ~dzetex  2009-03-17 20:59:20  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    No no bardzo ladnie, podoba mi sie, coraz wiecej tych opcji. Teraz mozna miec wszystko pod stala kontrola. A takie cos dobre jest. Ja uzywam abonamentu i mam to co prawda od dawna ale naprawde dobrze miec taka mozliwosc sprawdzenia co kiedy ile i za ile.

  • 0

    39. ~lapin  2009-03-17 21:42:36  host: chello084010053166.chello.pl

    PlayUser: a ja mam za inute do wszystkich 29gr!; PlusUser: ja tez, ja tez, co prawda nie do wszystkich i tylko jak wybiore odpowiedni pakiet i zaplace zeta piatke i zrezygnuje z tanich wewnatrz seici, ale mam! HeyahUser: Ha! Co se mylslicie, ja mam za 25gr za niewielka oplata 5,90 miesiecznie EraTTUser: A wezcie sie wszyscy schowajcie z tymi groszowymi kosztami, mydla Wam tylko oczy. Era jest najlepsze bo... bo ma billingi ;)

  • 0

    40. ~tb  2009-03-17 21:45:39  host: nat-mo3.aster.pl

    Dziwne ale coś kombinowali z tym bilingiem bo jużnie można za 2 miesiące wstecz zobaczyć a około południa można było i biling zmienił miejsce z podmenu w usługach w południe do menu głównego teraz

  • 0

    41. ~tb  2009-03-17 21:46:50  host: nat-mo3.aster.pl

    teraz tylko miesiąc można zobaczyc 30 dni

  • 0

    42. ~m  2009-03-18 15:47:44  host: 195.116.40.252

    hehe pewnie poszły skargi o złe naliczanie sprzed kilku miesięcy i zrobili ograniczenie do 1 miesiąca ;p NORMA ;p

  • 0

    43.  2009-03-18 16:08:28

    System dopiero wdrażany, niedociągnięcia to norma. Tak samo- wszedł nowy Play Fresh a starterów dostać nie można ;)

  • 0

    44. ~dede  2009-03-18 17:51:21  host: 80.249.5.100

    a może obniżyc stawki a nie jakies bilingi dawac ero nie śpiji

  • 0

    45. ~jojo  2009-03-18 20:36:20  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    O boziu, boziu - wreszcie biling w TT - nie wierzę! Teraz pewnie kilka lat trzeba będzie poczekać, aż iTakTak dorówna serwisowi Play24... Ech... :-/

  • 0

    46. ~  2009-04-30 01:55:21  host: 87-205-38-105.adsl.inetia.pl