Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bill Gates jest fanem Apple Pay

Bill Gates jest fanem Apple Pay

orson_dzi 3 Października 2014 22:40

5 8

Chyba ciężko wyobrazić sobie lepszą reklamę niż szczere, bezinteresowne poparcie Billa Gatesa?




W wywiadzie dla portalu Bloomberg, Bill Gates przyznał, że usługa Apple Pay jest fantastycznym pomysłem na biznes mówiąc, że Apple będzie pośrednio pomagać swoim konkurentom w rozwijaniu ich własnych systemów płatności.


Fakt, że w prosty sposób możesz coś kupić w dowolnej aplikacji jest fantastyczny. Fakt, że nie potrzebujesz fizycznej karty płatniczej żeby dokonać transakcji i możesz być pewny, że jest ona bezpieczna, to prawdziwy wkład (w rozwój technologii) - powiedział w wywiadzie Bill Gates.


Dodatkowo Gates przyznał, że sam pracuje nad dostarczaniem bankowości mobilnej i płatności zbliżeniowych niskimi nominałami dla krajów rozwijających się. Produkty Apple nie są tam często spotykane i zastosowanie systemów mobilnych płatności w tanich smartfonach jest bardzo dobrym sposobem na wdrożenie nowych technologii w takich krajach jak Indie lub państwa afrykańskie.

Źródło tekstu: Bloomberg; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | apple pay | bill gates

w sumie: 31
  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    16.  2014-10-04 11:41:43

    Niezły pomysł Apple z tymi usługami. Bill Gates zawsze był zachwycony dokładnie tymi produktami Apple, które odnosiły sukcesy. Miejmy nadzieję, że będzie tak też tym razem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17.  2014-10-04 11:53:48

    fan-tastyczny

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    18. ~Calm7  2014-10-04 11:54:00  host: n08-03-06.opera-mini.net

    16). O masz.. tego znów przyniosło...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    19.  2014-10-04 11:54:45

    @16 z tego co wiem pomysł to coś nowego na rynku a nie wprowadzanie rozwiązań konkurencji po kilku latach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    20. ~  2014-10-04 15:05:50  host: 159-205-46-92.adsl.inetia.pl

    "szczere, bezinteresowne" - padlem. Ten slup powie wszystko co ma powiedziec.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~telepolis się kończy...  2014-10-04 19:56:46  host: n09-06-05.opera-mini.net

    Skąd autor wie, że to szczere i bezinteresowne poparcie a nie wykalkulowany zabieg marketingowy?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    22. ~fan applefana  2014-10-04 20:08:41  host: 213-17-201-42.static.ip.netia.com.pl

    yey! mój góru wrócił!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    23.  2014-10-04 20:35:34

    Bezinteresowne? Błagam. Sam przecież mówi o swoich pomysłach, więc to tylko zagranie marketingowe, żeby wybić się na marce Apple.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    25.  2014-10-04 21:45:47

    Ja tez jestem fanem szarlotki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    26. ~  2014-10-04 21:52:11  host: host-176-221-121-175.dynamic.mm.pl

    Dżem z jabłek łatwo fermentuje. Dlatego uważam, że japka są jednorazowe.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~ja  2014-10-04 21:56:33  host: public-gprs514658.centertel.pl

    I co? Jacy głupcy, szukają jak zaoszczędzić 5PLN i na tym to telecośtam polega!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    28. ~  2014-10-04 22:26:23  host: host-176-221-121-175.dynamic.mm.pl

    @9, chodzi o ilość kliknięć, nie wiesz, nie rozumiesz?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    29. ~  2014-10-04 22:45:05  host: 159-205-213-93.adsl.inetia.pl

    Dobra reklama cook pewnie zaciera rece

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    30. ~JustMe  2014-10-05 01:17:34  host: cpc37-wolv14-2-0-cust377.16-1.cable.virginm.net

    Bezinteresownie to on nawet do kibla nie idzie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    31. ~Bieber  2014-10-05 10:11:38  host: 89-76-22-65.dynamic.chello.pl

    Ej wy tez tu przyszliście z Onetu? xD

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    32.  2014-10-05 10:39:46

    @31 Ja z komputera.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34.  2014-10-05 18:51:49

    W komentarzach na telepolis robi się niezły bur...bałagan co do poziomu ;) I nie chodzi o jakieś spory która marka, telefon jest lepszy, kto nie ma zasięgu etc. tylko jakieś bezsensowne wpisy i niby alter ego tutaj widzę @24 wlo, i parę razy były osoby, które same się pod siebie podszywają (bawi je to?) czy faktycznie ktoś udaje innych użytkowników.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~eryk z podlasia  2014-10-06 10:36:37  host: user-94-254-145-44.play-internet.pl

    ~34. dokłądnie jak piszesz.te calmy wyszystkie czy wlo mutuja sie i duplikuja. replikuja i podszywaja nawet sami pod siebie. to jakies wynaturzenie jest i budzi obawy o psychike tych ludzi. ale widac oni na to nie zważaja. urodzeni podszywacze taka ich ... . uważam ze administrator powinien ich po prostu zablokowac i byłby spokój.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~dav  2014-10-06 11:04:20  host: host-52-81.compi.net.pl

    M$ próbuje już od kilku lat zgapić ten pomysł od Appla, ale coś im to nie wychodzi...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~lis  2014-10-06 18:04:49  host: 213.158.221.11

    Iphone 6 już na dobre wszedł na rynek, iphone 5 schodzi z ceny jednak bardzo powoli. Czy jednak nie ma innego sposobu na zdobycie swojego telefonu marzeń?
    Istnieje wiele stron, konkursów gdzie można wygrać telefon całkiem za darmo. Nie dajcie się na to nabrać, nic nie ma za darmo, a większość tych stron to zwykłe ściemy.
    A co jeżeli istnieje strona gdzie za drobną opłatą ( za przesyłkę płąci się zwykle kilka razy więcej ), można stać się posiadaczem iphone 5S ? Przez tą minimalną opłatę chętnych jest zdecydowanie mniej, przez co szanse na wygraną są znacznie większe.
    Zapisywanie się do darmowych konkursów to kompletny nonses, czy nie lepiej wziąć udział w realnym konkursie opierającym się na sprawdzonym projekcie?
    Wystarczy wejść na stronę, poczytać, porozglądać się a zobaczysz, że to co mówię jest prawdą. A piszę to jako zwycięzca poprzedniego konkursu, gdzie zostałem obdarowany iphone 4S.
    Nie zmuszam, lecz zachęcam. Ja już wziąłem udział : http://tlp.is/44z

Dodaj swoją opinię