Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Biling w Orange On-line

Biling w Orange On-line

WitekT 31 Października 2006 21:19

1 1
Orange udostępniło biling online w swoim internetowym biurze obsługi klienta.

Wykaz dostępny jest po kliknięciu linka Moje połaczenia na głównej stronie Orange On-line. Pokazuje od szczegółowo zarówno listę połączeń, jak i wysłanych SMS-ów czy przeprowadzonej transmisji danych. Zaawansowane filtry potrafią pokazać wybrane typy połączeń, np. te wykonane w roamingu.

Biling online dostępny jest zarówno dla klientów abonamentowych, jak i prepaid.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22. ~oportunista  2006-11-01 09:14:00  host: host-81-190-251-165.elk.mm.pl

    to k... z tego co to za pytania retoryczne ? Chyba mr.mario miał ciężką noc

  • 0

    23. ~bartoldoo  2006-11-01 09:54:22  host: bzi21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    świetna sprawa. o ile się nie myle to w biznesie taka usługa już jest od dawna : e- biling

  • 0

    24. ~  2006-11-01 10:41:30  host: irfwpr01.ir.intel.com

    oportunista: a wiesz co to pytanie retoryczne?

  • 0

    25.  2006-11-01 11:21:19

    w era TT tez mial tak byc no i cco ?

  • 0

    26. ~  2006-11-01 11:56:41  host: p10-05.opera-mini.net

    E-biling to biling za poprzednie miesiące i to w Orange jest od bardzo dawna.Tu chodzi o BIEŻĄCE połączenia.W Erze działa coś takiego tylko dla abonamentu nie od DŁUŻSZEGO CZASU jak pisze oportunista,a od około miesiąca. Jeśli chodzi o sprawdzanie środków na koncie,to on-line działa to w Orange od prawie dwóch lat i jest to informacja dokładna. A usługa w prepaid na pewno jest przydatna..cdn.

  • 0

    27. ~  2006-11-01 11:59:48  host: p10-05.opera-mini.net

    ... Mój brat bardzo się ucieszył,bo nareszcie będzie mógł zanalizować swoje połączenia i policzyć,jaka taryfa będzie dla niego najlepsza.Wiadomo,usługa jak usługa,nie ma się co gorączkować,ale bzdury na temat,że to nic potrzebnego albo ciekawego albo że wcześniej było w innej sieci są niedorzeczne i po części nieprawdziwe.

  • 0

    28. ~oportunista  2006-11-01 12:31:54  host: irfwpr01.ir.intel.com

    oportunista: I co? Szacuneczek :)

  • 0

    29. ~Ja  2006-11-01 13:00:40  host: avz6.internetdsl.tpnet.pl

    Po co liczyć swoje połączenia - wystarczy logicznie pomyśleć jakie usługi w sieci są dostepne i ile numerów i w jakich sieciach się ma zapisanych na karcie sim czy w telefonie i wszystko jasne, nie trzeba analizować rachunków.

  • 0

    30. ~r  2006-11-01 14:29:33  host: chello087206151164.chello.pl

    #29: to ile się ma numerów zapisanych nic nie znaczy. Bo mogę mieć zapisane np. 90%numerów w orange a dzwonię pod jeden numer w heyah i co wtedy ?

  • 0

    31. ~ksad  2006-11-01 15:01:36  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Należy powołać komisję śledczą w kwestii najnowszej usługi Orange. Komisja oceni, czy jest to usługa potrzebna,, efektywna, niezbędna - czy wręcz przeciwnie: szkodliwa. Komisja wypowie się także, czy za nową usługą nie stoją służby specjalne - stare i nowe. Oczywiście wnioskuję o to, by zbadać także tę usługę w Erze oraz uzyskać miarodajną odpowiedź, dlaczego nie ma jej jeszcze w Plusie - i komu to służy.

  • 0

    32.  2006-11-01 15:22:30

    @oportunista: myslisz sie i to bardzo, uzywam billingow online w orangutanie od... roku? tylko ze wtedy 'zamawialo' sie to online i po ok. minucie billing byl dostepny jako plik pdf. A teraz jak widze z opisu mozna go zobaczyc od razu. Takze nie wiem dlaczego robia z tego wielka sensacje jesli to juz dzialalo dłuuuuugo. A twoj demobil (dawniej era) wprowadzila tą usluge niedawno. Pieprz... lyder tel. kom. w PL. Eh....

  • 0

    33.  2006-11-01 16:27:19

    Fajna usługa, czekam na ruch ery w tym temacie (TT)

  • 0

    34. ~badenov  2006-11-01 17:23:54  host: 82.160.255.199

    W Erze to bardzo fajnie działa. Tylko faktycznie taktaki by sie mogły pojawić ale to chyba kwestia czasu

  • 0

    35.  2006-11-02 11:07:26

    a Itaktak dalej nie dziala

  • 0

    36. ~  2006-11-02 12:08:45  host: egl62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chyba tylko u Ciebie "doktor", bo u mnie działa bez problemu. ;-)

  • 0

    37. ~lolek  2006-11-02 15:08:00  host: dqt37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi itaktak tez działa bez problemu. I cały czas działał. Może to tylko u niektórych nawala? Ale czemu by miało tak być

  • 0

    38.  2006-11-05 21:47:51

    juz dziala :)

  • 0

    39. ~Koval  2006-11-07 19:53:27  host: chello087206000244.chello.pl

    Coś tam działa, jakiś tam biling jest, tylko brakuje podsumowania kwotowego (rozpieszczony jestem przez biling on-line w erze w taryfie firmowej - dzięki mojemu prezesowi). Eh...

  • 0

    40. ~blablabla  2006-11-09 01:16:23  host: dti16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja słyszałem coś o promo w popie że płaci się za ostatnią minutę połączenia.. wie ktoś o co chodzi? Zasłyszałem to w radiu w reklamach:) Ale na orange.pl cisza, telepolis też o tym milczy.. chyba mi się coś pomerdało:)

  • 0

    41. ~wxn  2006-11-09 10:37:04  host: abqr100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    # 40 Jest regulamin na stronie POP-a w promocjach.

Dodaj swoją opinię