Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Biling online w I-BOA w Erze

Biling online w I-BOA w Erze

WitekT 13 Października 2006 16:24

1 0

12. października zostały uruchomione nowe funkcjonalności w internetowym biurze obsługi klienta w sieci Era.

Została wprowadzona całkowicie nowa funkcjonalność do serwisu, jaką są Bieżące połączenia. Bieżące połączenia to zakładka, która pozwala klientowi na oglądanie na bieżąco szczegółowego wykazu połączeń wykonanych przez klienta od pierwszego dnia bieżącego cyklu rozliczeniowego. Wykaz połączeń wykonanych w poprzednich cyklach rozliczeniowych jest również dostępny w serwisie poprzez bezpłatne wygenerowanie rachunku szczegółowego w formie elektronicznej w zakładce Płatności > Historia faktur.




Dane są aktualizowane na bieżąco, jednak mogą się pojawić opóźnienia w ich wyświetlaniu w serwisie.

Kolejną nową funkcjonalnością serwisu jest możliwość podglądu historii zmian zrealizowanych na koncie klienta w ramach programu Era Premia. Ta opcja w serwisie nosi nazwę Historia zmian i znajduje się w kategorii Era Premia.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    23.  2006-10-13 20:42:12

    Tak nie na temat :-) sam się zdziwiłem ale działają videorozmowy z ery na plusa i odwrotnie :) nawet jakość znośna - poznałem swoją kobietę :-) aparaty to nokia n71 w erze i motyka v3x w plusie. To takie info dla tych co może jakieś dzienniki prowadzą ;)

  • 0

    24.  2006-10-13 21:34:17

    No brawo. Demobil (dawniej era) się postarał. No rychło w czas. W orangutanie jest to od dawna. Chyba się pospali, 'lyder' telef. komorkowej.

  • 0

    25. ~Adam  2006-10-13 22:47:39  host: gbw10.internetdsl.tpnet.pl

    Era w przeciwieństwie do Idei (teraz nie wiem jak w Orange)miała i ma do tej pory bezpłatny rachunek szczegółowy w wersji drukowanej. Przydaje się to dla osob, które nie mają dostępu do BOK w internecie

  • 0

    26.  2006-10-13 22:58:58

    Wiem ze moze to nie jest odpowiednie miejsce, ale tu wiecej osob to przeczyta. Otoz Plus zmienil regulamin promocji "Darmowy numer w mixie". Zmienil sie chyba tylko jeden pkt. Mianowicie promocja trwa od 13.10.2006 do odwolania. Pozdrawiam wszystkich MixPlusowcow! PS. W dziale promocje jest jeszcze nie zmienione :)

  • 0

    27.  2006-10-14 02:09:15

    Szalony : apropo Plusa i jego obietnic. u mnie na wsi( nie wstydze sie tego) Plus mial zasieg mizerny ,choc w oknie na 3 piaetrze mojej kaminicy bylo extra( 5 kresek na 6310i), a najlepsze ze nadajnik widzialem z okna w/w kamiency. Okazalo sie ze anteny skieowane sa na Rzeszów( oo zgrozo!! ). ALe mile Panie z BOK Plusa powiedzialy ze w tyczynie bedzie nowy maszt, no i jest ale przez to zasieg zniknał prawie do zera. telefony do Bok i meilenic nie pomogly mimożapewnen ze dzial techniczny sprawdzi. a I ofszem byly kilku specow z plusa jezdzil;i szukali no i pojechali. w Ten sposob stalem sie userem ERy i jestem bardzo happy

  • 0

    28.  2006-10-14 02:10:33

    nieco enigamtycznie napisane, ale ja juz w Plusa nie wierze,

  • 0

    29. ~  2006-10-14 09:11:51  host: apn-100-188.gprsbal.plusgsm.pl

    kazdy będzie kozystal z sieci jada na jego obszarze daje mu najwieksze mozliwosci i tyle,jednemu pasuje net w orange drugiemu w erze bc innym iplus czy simdata,u mnie sie liczy tylko plus bo ze slynnym zasiegiem ptc to nawet do5km niemam zasiegu;-)a ceny w orange odstraszaja pomijajac kosmiczne ceny modemow,ktore i tak trzeba będzie wymieniac jak nie na 3g za rok czy2 lub hsdpa troche pózniej pózniej..jedyne co cieszy ze jednak cos sie w tym rynku powolutku zaczyna zmieniac na lepsze..pozdr

  • 0

    30.  2006-10-14 09:13:21

    Doktor - wiesz trzeba patrzeć na konkretną lokalizację nie można generalizowac :-) jeśli u ciebie Plus ma zły zasięg to bardzo źle i bardzo dobrze że zmieniłeś sieć :) u mnie jest akurat na odwrót Era ma zły zasięg a przez to że nie mieszkam na "wsi" to tym bardziej godne to jest potępienia i także ja uciekam z Ery :) bo nie ma co się łudzić że dla pojedynczych abonentów sieć postawi bts :) Pozdrawiam.

  • 0

    31.  2006-10-14 10:53:33

    Witku: prawda to z tym bilingiem w TT ??

  • 0

    32.  2006-10-14 11:41:10

    Calkiem niezle mogli by jeszcze informacje o biezacych kosztach polaczen zrobic bezplatna.

  • 0

    33. ~zibi  2006-10-14 11:58:38  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    Właśnie skorzystałem z opcji historia fakturb, aby sprawdzić jaki dostanę rachunek z Ery po przedłużeniu umowy 8 września 2006. Wziąłem oczywiście ofertę bez telefonu z tanimi pakietami i promocyjnym pakietem 600 minut. I okazuje się, że te promocyjny pakiet jest nie do końca taki promocyjny. Jako długoletni abonent Ery korzystam z programu Era Premia a zgromadzone punkty wymieniam na comiesięczne pakiety dodatkowych minut. I tu jest pies pogrzebany. Pakiet promocyjny rozliczany jest przed minutami Era Premia. W efekcie "wykupione" wcześnie minuty Era premia przepadają aż do czasu zużycia pakietu promocyjnego. Jestem bardzo rozczarowany. Bardzo.

  • 0

    34. ~Rafal  2006-10-14 12:01:28  host: chello087207173180.chello.pl

    Mam 2 numery na jedno konto Era Premia, wprowadzone zmiany są świetne. Właśnie tego brakowało. Przydałaby się jeszcze informacja na internecie ile darmowych minut jeszcze zostało do wykorzystania.

  • 0

    35.  2006-10-14 13:01:37

    e tam - z rachunku papierowego ja zrezygnowalem 15.01. ub.r., kiedy przeszedlem z ery do simplusa :-P co prawda moj eBOK dziala jakby chcial a nie mogl, ale nie mam klopotu z kontrola kosztow i zapamietaniem kilku liczb, jak zdecydowana wiekszosc piszacych :-P

  • 0

    36.  2006-10-14 14:05:43

    Q! : jaki masz system rozliczania?? wyslesz 5 smsow i Ci kase sciaga, i skad wiesz ez sciagnelo za 5 czy za 6? .Ja np jak mam 134,58 zl to nie wiem jak rozmawialem 35 sec ile mi sciagnelo bo tej kwoty nie pamietam. Problemu nie ma jak sie nie dzowni:P

  • 0

    37.  2006-10-14 14:06:11

    puszczajac ringi i licząc na to ze ktos oddzwoni hehehe :) .

  • 0

    38. ~Ja  2006-10-14 17:08:41  host: bpi14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja tak samo nie mam rachunków papierowych, wszystko się samo opłaca poleceniem zapłaty, i jeśli chcę coś sprawdzić to jest parę możliwości - odsłuchanie historii rachunku w telefonicznym serwisie bankowym, czyli ile i który operator kasy pobrał, można sprawdzić oddzielnie u operatora podając kod abonencki, przez konsultanta można sprawdzić wysokość rachunku, a w Orange wysyłają smsy jaki rachunek został wystawiony. A bieżące zużycie kontroluje się w rózny sposób - można sobie liczyć ile się wykorzystało minut, można to zapisywać w smsie w telefonie, jako notatkę, albo dzwoniąc co jakiś czas na serwis głosowy, czy ewentualnie wysyłając sms i przychodzi odpowiedź, można też sprawdzić to wszystko poprzez internetowe biuro obsługi abonenta, w skrócie ebok. Więc sprawdzenie nie stanowi żadnego problemu.

  • 0

    39. ~papuga  2008-03-22 19:41:48  host: host-81-190-10-38.gdynia.mm.pl

    wiecie jaki jest numer by sprawdzic ile zostało minut w erze? plis pomurzcie :(:(

  • 0

    40. ~szary  2009-04-26 18:08:45  host: 80.50.131.62

    w podsumowaniu połączeń mam inne polaczenia 5 minut za 7,95zł co to moze być jakie to polączenia.Proszę Was o odpowiedź?

  • 0

    41. ~arutr  2009-06-25 14:28:01  host: 80.51.92.142

    ej jak sprawdzic stan sms darmowcyh kupionych za pukntky premia?

  • 0

    42. ~20PaulA  2010-07-07 12:53:06  host: p57a4f742.dip.t-dialin.net

    hejka chciałabym sprawidzić swój biling w erze lecz nie mam przy soie tego kodu era. Jest mozliwosc sprawidzić biling bez tego ?? pozdrawiam

Dodaj swoją opinię