Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bilet na mecz za umowę w Orange

Bilet na mecz za umowę w Orange

WitekT 18 Lutego 2013 14:56

0 4

Do 24. lutego w Orange trwa promocja, w ramach której można zdobyć bilet na mecz Polska-Ukraina. Spotkanie będzie miało miejsce na Stadionie Narodowym 22. marca.



Wejściówkę na mecz dostaną ci, którzy przeniosą numer, kupią nowy abonament bądź przedłużą umowę z telefonem Nokia Lumia 510, Sony Xperia U lub Samsung I8190 Galaxy S III mini. Promocja dotyczy Smart Planu Halo lub Smart Planu Multi z abonamentem za minimum 59,90 zł.




Ofertę znajdziecie w naszym e-sklepie. Od razu informuję, że liczba biletów jest ograniczona, więc kto jest zdecydowany, warto się pośpieszyć - pisze na blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Więcej szczegółów na stronie orange.pl.

Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 11
  • 0

    2.  2013-02-18 15:02:17

    Pewnie niedługo laptopy będą dawać całkiem gratis-byle tylko jelenia złapać.

  • -1

    3. ~mila  2013-02-18 15:15:22  host: 212.160.172.70

    czy to zły dodatek jak ktoś i tak planuje kupić u nich telefon? (ale ja przedłużyłem umowe w salonie: 48,92 abonament: 700 minut do wszystkich + 1GB netu + 6mcy do orange free i jeszcze mam smsy bez limitu do wszystkich choc nie wysyłam.... A i Galaxy Advance za 1 zł? To znajdźcie "jelenie" taką ofertę" u konkurencji... Powodzenia.

  • 0

    4. ~M.  2013-02-18 15:30:45  host: n39ip124.piekary.net

    Dlaczego taka promocja nie jest skierowana też "dla firm"?

  • 1

    5. ~  2013-02-18 16:40:50  host: v41-07.opera-mini.net

    A gdzie gumowce i płaszcz przeciwdeszczowy. :) Przecież mecz będzie na stadionie narodowym.

  • 0

    6. ~* Calm7 *  2013-02-18 16:51:32  host: v28-09.opera-mini.net

    Mila. Fiu, fiu... Nawet ja nie mam tyle minut na kartę co Ty! :-)

  • 1

    7. ~  2013-02-18 17:25:12  host: ip-93-154-252-122.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Rany, a co mają minuty i smsy do meczu? Jak dla mnie to jakby do pary butów zimowych dodawać gratis puszkę sardynek...

  • 0

    8. ~retry  2013-02-18 19:09:10  host: v60-06.opera-mini.net

    tonący brzytwy się chwyta :-)

  • 0

    9. ~Calm7  2013-02-18 20:37:34  host: v28-09.opera-mini.net

    Retry - jaki tonący..? Od kiedy Orange tonie? Bo nie zauważyłem :-D

  • 0

    10.  2013-02-19 08:12:11

    Już lecę do salonu Orange po bilet, a potem będę się bujał z drogimi rozmowami i drogim abonamentem przez 2 lata ? Frajerów szuka ?

  • 0

    11.  2013-02-19 08:48:12

    2 lata abo wzamian przyjemnosc ogladania jak polscy kopacze dostaja baty od ukraincow. Mogliby dac jakis karnet na mecze siatkowki wiecej by mieli z tego kibice - przynajmniej by ogladali zwyciestwa.

  • 0

    12.  2013-02-19 12:45:03

    już pędzę ;), z wypowiedzeniem

Dodaj swoją opinię