Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Biedronka: Uszczelniany głośnik Bluetooth i solarny powerbank

Biedronka: Uszczelniany głośnik Bluetooth i solarny powerbank

LuiN 23 Czerwca 2017 10:32

4 4

hykker glosnik powerbank

26 czerwca w ofercie sklepów Biedronka pojawią się dwa urządzenia marki Hykker - głośnik bezprzewodowy Splash BT i Power Bank Solar 4000 - każde w cenie 49,99 zł.

Głośnik Splash BT jest przeznaczony dla wszystkich osób, które lubią aktywnie spędzać czas, a jednocześnie nie chcą rozstawać się z ulubioną muzyką. Docenią go również wszyscy spędzający sporo czasu poza domem, w drodze, w pracy czy podczas rekreacji. Głośnik Splash BT został stworzony do bezprzewodowego odtwarzania muzyki z tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i z laptopów. To zasługa wbudowanego modułu Bluetooth. Ulubioną muzykę można również odtwarzać z karty microSD, ponieważ urządzenie wyposażono w czytnik kart pamięci do 32 GB.




W urządzeniu zastosowano przyssawkę do mocowania na różnych powierzchniach, oczko do zawieszania i wzmocnioną, gumową obudowę. Akumulator o pojemności 400 mAh pozwala odtwarzanie muzyki przez 3 godziny (ładowarka 5V/0,5A w zestawie).

Power Bank Solar 4000 oferuje pojemność 3900 mAh i funkcję ładowania słonecznego. Przydatną funkcją, szczególnie podczas wypadów za miasto, jest wbudowana latarka LED. Dodatkowymi atutami są wzmocniona, gumowa obudowa i oczko do zawieszania.

Źródło tekstu: Hykker     

w sumie: 34
  • 0

    16.  2017-06-23 13:42:58

    @6. http://tlp.is/dxl

  • 0

    17.  2017-06-23 14:08:26

    Kupiłem synowi JBL Flip II i nie zamieniłbym go na nic, chyba że na większy model. Ten akurat zapewnia przyzwoitą równowagę tonalną, przy kompaktowym rozmiarze. A Hykker... nawet Sony w porównaniu z moim JBL miało matową górę. Także nie ma o czym mówić.

  • 0

    18. ~Calm7  2017-06-23 14:25:33  host: cpe237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do nr 10). (_|_) .

  • 0

    19.  2017-06-23 14:56:35

    Niby ten głośniczek kosztuje tylko 49,99 zł, ale gra całkiem przyzwoicie :) Więcej szczegółów wkrótce... Jak się dłużej pobawię.

  • 0

    20. ~  2017-06-23 14:58:15  host: host-81-190-140-245.dynamic.mm.pl

    @16 To już jest tylko branding.

  • 0

    21. ~  2017-06-23 14:59:16  host: host-81-190-140-245.dynamic.mm.pl

    Tylko logo.

  • -1

    22.  2017-06-23 15:12:40

    JBL...nie są złe jako przenośne, ale to głównie sam bass i moc. Gdyby w dobrej cenie pojawiły się w Biedronce to pewnie też by zeszły :D

  • 0

    23.  2017-06-23 15:27:31

    18). Od niej pochodzisz.

  • 0

    24. ~Melepeta  2017-06-23 16:44:21  host: n28-01-06.opera-mini.net

    A jest w biedronce pendrive 16gb sandisk? Widziałem tylko 32gb a to za duźy

  • 0

    25. ~marcin  2017-06-23 16:58:00  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    w tym głośniku bateria nie jest aby trochę za mała ? 3 godziny pracy tylko to bardzo mało...

  • 0

    26. ~  2017-06-23 18:59:50  host: host-188-122-16-67.finemedia.pl

    @4 Bowers&Wilkins, Cambridge Audio, Krell, NAD - to są przykłady marek dobrego sprzętu audio. Sony to tandeta dla mas, a JBL czy Denon to tandeta dla mas sprzedawana trochę drozej ;-). Ciekawostka: Cambridge Audio posiada w ofercie wybitne głośniki bluetooth, ale niestety za dużą wielokrotność 49 zł :-D

  • -1

    27.  2017-06-23 19:04:15

    26 - no w każdym domu te marki widać...

  • 0

    28. ~  2017-06-23 19:14:51  host: host-81-190-140-245.dynamic.mm.pl

    @26 Nie znam tych marek, pewnie jakieś współczesne. Obecnie Sony rzeczywiście produkuje tandetę dla mas, ale ja pisałem o Sonym z XX wieku. Wtedy robili naprawdę porządny sprzęt audio.

  • 0

    30. ~Tak  2017-06-24 10:51:40  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    @3 Tak się składa że rok temu dostałem jako gadzet dokładnie taki sam powerbank, jedynie bez loga. zawsze sądziłem że solarne to starszne dno, natomiast odziwo ten daje radę! Po zostawieniu go na słońcu naładowanie go z ~50% do pełna zajęło jakieś 3 godziny, także wszystko działa lepiej niż się spodziewałem. Co do pojemności absolutnie każdy bank energi ma rzeczywiście mniejsza pojemność niż zadeklarowana, w sumie coś jak z internetem mobilnym masz niby 150mb/s stojąc przy antenie, tak na prawdę jak dolecisz do 80mb/s to już bajlando. Także takie urządzenia oddają mniej niż faktycznie mają gdyż jakaś część zużywaja na to by tą energie oddać. Kupując takie cudo zawsze musimy mieć na uwadzę że pojemność jest mniej-więcej o 1/3 niższa.
    Podsumowując - fajny gadźet, ale jeśli chcemy coś solarnego, lepiej zainwestować w coś droższego, najlepiej z rozkładanymi panelami.

  • 0

    31. ~Triest  2017-06-24 11:25:29  host: public-gprs376237.centertel.pl

    Jakieś dwa lata temu kupiłem dwa (jeden dla siebie, drugi na prezent) identycznie wyglądające solarne powerbanki, z tym że o pojemności deklarowanej 5000 mAh - kosztowało mnie to 45 zł za sztukę. Natomiast w gazetce Selgros, która będzie obowiązywać od 27 czerwca do 10 lipca 2017 roku taki solarny powerbank 5000 mAh kosztuje 36,78 zł z Vatem.
    Tak więc cena tego solarnego powerbanku w Biedronce jest kiepska i lepiej kupić go gdzie indziej.
    Co do samego solarnego powerbanku to dość wolno się ładuje na słońcu (wiadomo - nieduży panel fotowoltaiczny), no i jak to w chinolach jego pojemność jest znacznie niższa od deklarowanej. Niemniej jednak ogólnie zdaje egzamin i do podładowania prostego telefonu, a nawet smartfonu wystarcza.

  • 0

    32. ~Triest  2017-06-24 11:33:38  host: public-gprs376237.centertel.pl

    Aha... Tak z doświadczenia - ten biedronkowy Power Bank Solar 4000 o deklarowanej pojemność 3900 mAh najprawdopodobniej będzie w stanie naładować do pełna urządzenie z akumulatorkiem o pojemności około 1500 mAh.
    Mój o pojemności 5000 mAh ledwo daje radę naładować Lumię 735 z akumulatorkiem 2220 mAh.

  • -1

    33. ~  2017-06-24 12:34:47  host: 188.146.70.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Wychodzilem i nadal wychodze z zalozenia, ze Jaki sklep, taki produkt. Po ostatnim kontakcie w tym sklepie z brudnym lepiacym sie koszykiem i porozwalanymi produktami na polkach i kartonami na podlodze, nie mam ochoty kupowania tam czegokolwiek.

  • 0

    34. ~asss  2017-06-24 12:43:18  host: host-89-229-9-149.dynamic.mm.pl

    solarne ładowarki, powerbanki itp. maja zapewnić pracę urządzeń jak nie ma możliwości ładowania w inny sposób. Kilku dniowa wędrówka po górach, kajaki (każdy pewnie zna inne przypadki) i odcięcie od cywilizacji (gniazdka 230V) pozwala zachować kontakt w razie potrzeby.

  • 1

    35.  2017-06-24 19:00:21

    33- a kto te koszyki ubrudził i porozwalał towar na półkach? Pracownicy Biedronki? Nie sądzę. Raczej takie buraki, które później psioczą na forach o bałaganie, który sami wcześniej zrobili.

  • 0

    36. ~Karol  2017-06-26 23:35:04  host: 83-143-99-223.internetia.net.pl

    Kupiłem tego splasha i jestem zawiedziony, do porównania mam Lamax sphare który nie ejst jakosć kosmicznie droższy a różnica w dźwięku jest kolosalna, bas w splashu nie istnieje. Dźwięk jest zniekształcony. Najchętniej bym go oddał :(

Dodaj swoją opinię