Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Biedronka: były telefony, to teraz może netbooki?

Biedronka: były telefony, to teraz może netbooki?

LuiN 9 Czerwca 2010 08:54

0 0

acer em1Od 10. czerwca w sklepach Biedronka będzie dostępny tani netbook Acer eMachines EM250-01G16i z 10-calowym ekranem i procesorem Intel Atom.

Obok dystrybucji telefonów komórkowych w ramach oferty tuBiedronka, sieć sklepów Biedronka postanowiła spróbować sprzedaży netbooków. Pierwszy z modeli to Acer eMachines EM250-01G16i oferowany w cenie 799 zł - to o około 100 zł taniej niż u konkurencji.




Netbook Acera wyposażony w procesor Intel Atom N270 taktowany zegarem 1,6 GHz, 1 GB pamięci RAM, podświetlany LED-owo 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, czytnik kart 5w1, kamerę 0,3Mpix, 3 złącza USB, WiFi b/g, wyjście VGA, dysk twardy o pojemności 160 GB i system Windows XP Home Edition.

Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze tylko 1,2 kg można go zabrać zarówno w podróż jak i na spotkanie z przyjaciółmi. Standardowa bateria urządzenia oferuje do 4 godzin pracy.

Źródło tekstu: Biedronka, wł     

Dodaj do:
w sumie: 56
  • 0

    37.  2010-06-10 06:19:34

    21,27: ja wolę modem na usb, bo można go wtedy też w innym kompie wykorzystać

  • 0

    38.  2010-06-10 11:57:50

    W gazetce dostarczonej do mnie do domu jest cena 899zl (bylo 1090).

  • 0

    39.  2010-06-10 12:02:31

    @ViNYL Wszystko ma swoje dobre i zle strony. Wzialem zewnetrzny i to USB, bo myslalem o uniwersalnosci. Teraz sterczy i przeszkadza, a w dodatku jest dosc ciezkawy i obciaza mechanicznie gniazdo. Gdy kupowalem netbooka (1,5 roku temu), to roznica w cenie z i bez modemu (rozne marki sprzetu) byla znaczna, ok. 800zl. Przy cenie 1000H wynoszacej 1449zl przekraczala 50% wartosci netbooka.

  • 0

    40. ~Klex  2010-06-11 10:23:49  host: auq122.internetdsl.tpnet.pl

    Kupielm tego netbooka w Biedronce i dziala ;) Male wymiary, czytnik kart, wi-fi. Akurat na wakacje.

  • 0

    41. ~  2010-06-11 23:14:50  host: c179-154.icpnet.pl

    Mam także tego laptopa z biedronki, wczoraj kupiony, czego więcej chcieć? Polecam ja jestem zadowolony a laptopów już trochę na zmieniałem w życiu :)

  • 1

    42.  2010-06-11 23:23:14

    XP na tym pójdzie ale o Seven można pomarzyć...

  • 0

    43. ~Sas  2010-06-14 11:24:31  host: 178-36-13-65.adsl.inetia.pl

    23. I całe szczęście, że nie można płacić bonami. Zawsze jak te ciamajdy wyjmują te swoje głupie bony, to mnie to wkurza. Bo trwa i trwa.... Faktycznie szkoda, że nie można tam płacić kartą - dlatego m.in. nie kupuję w tym syfie.

  • 0

    44. ~sylwiasylwunia  2010-06-14 20:02:45  host: 109.231.56.176.koba.pl

    hmmm... czy ktoś może mi powiedzieć- zapewne z użytkowników tegoz sprzetu, czy ten netbook oprócz wifi ma kartę sieciową i wbudowany mikrofon??? bo się zastanawiam nad jego kupnem, a obawiam się jeszcze co z nim bym zrobiła jak by mi się zepsuł... do chin bym musiała go wysłać na naprawę:((

  • 0

    45. ~zik  2010-06-14 21:04:23  host: dynamic-87-105-132-252.ssp.dialog.net.pl

    @sylwiasylwunia posiadam go od 4dni , męczę ile wlezie i póki co jestem zadowolony ! Posiada mikrofon obok kamerki internetowej która jak na 0.3 nie jest tragiczna jak na takiego notebook'a. Posiada oczywiście normalne wejście pod rj45. Można śmiało myśleć o win7 ponieważ laptop jest praktycznie kompletnie zdalny do modyfikacji ! Można wymienić ram , dysk twardy i tu o ile się nie mylę wsadzić kartę graficzną. POLECAM osobom które potrzebują netbook'a w przyzwoitej cenie i z dobrymi parametrami. WARTY UWAGI. Gdyby ktoś miał jakieś pytania odnoszące się do niego - 772180 gg

  • 0

    46. ~kit  2010-06-15 10:03:13  host: auq122.internetdsl.tpnet.pl

    A ja wczoraj bylem w galerii handlowej z netbukiem i polaczylem sie z intrnetem przez powietrze. Zgrywam rowniez zdjecia z roznych kart z aparatu. Jak na razie spelnia moje oczekiwania. Nie wiem jak jest z trwaloscia tego sprzetu ale to pokaze czas ;)

  • 0

    47. ~  2010-06-15 10:04:21  host: ip-94-42-51-246.multimo.pl

    Na Allegro chodzą po 900zł, więc chyba też zastanowię się nad zakupem :-)

  • 0

    48. ~mr. Wolf  2010-06-15 11:10:40  host: public72550.xdsl.centertel.pl

    W sam raz dla mojej Wilczycy - nieduży,nienajgorsze parametry,przyzwoita cena... Jak widać,zdarzają się w Robalu rzeczy warte uwagi. :-)

  • 0

    49.  2010-06-15 15:20:22

    @44-Biedronka przyjmuje każdy uszkodzony sprzęt z powrotem i oddaje kasę bez zbędnych pytań.Wystarczy zachować paragon.

  • 0

    50. ~  2010-06-17 21:34:51  host: chello089076103030.chello.pl

    jego karta graficzna obsługuje normalnie gry np.GTA SA??

  • 0

    51. ~do "Play"  2010-06-27 14:00:49  host: chello087206240143.chello.pl

    w7 chodzi bez zarzutu

  • 0

    52. ~  2010-07-01 10:43:15  host: 093105225035.zory.vectranet.pl

    kurcze... kupiony w biedronce. Ale nie mam polskiego WIN XP, tylko angielski interfejs. Wie ktoś czy można to zmienić?:( WIN XP Home Edition ) jedynie język pisania da sie ustawić po polsku;/

  • 0

    53. ~rezi  2010-07-02 16:23:39  host: user-46-112-136-163.play-internet.pl

    kupiłem ta konfiguracje jako aao d250 -to samo za 899plna ale zamiast XP mam W7 starter( kupilem w neonecie). studiuje zaocznie potrzebuje office, autocad i branżowy soft- wszystko śmiga. ramu zdalo by sie wiecej i wiecej pamięci graficznej jest tylko 8mb -stary juz wind ma 64mb. masa i przede wszystkim wymiar dyskfalifikuja lapy 14,15 i wiecej calowe do tachania co likend. atom to badziew -fakt(w farkraja nie potniesz ani w krizisa:)) lepiej kupic małe(10-12cali) jakie np msi na athlonie neo - ma wyjscie hdmi i pociagnie wiele wiecej, ale CENA jest w granicach 1500pln. prawda jest taka ze na moim netbooku robie wszystko procz grania i autocadowania bo w7 starter nie ma wsparcia dla rozszerzonego pulpitu- na zewnetrzym monitorze tylko jest tylko klon.

  • 0

    54.  2010-07-04 18:38:05

    Kupiłem i działa kilka tygodni bez zarzutu.Na wypad-idealna sprawa.

  • 0

    55. ~  2010-07-23 22:40:52  host: v02-15.opera-mini.net

    Mam go, ale coś mnie zastanawia dziwny dźwięk dochodzący z okolicy twardego dysku taki nieregularny (czasem co 0,5 godz. a czasem co 2 godz.)"klik" podobny do zatrzymania dysku podczas zamykania systemu. Czy wypowiadający się powyżej użytkownicy tego netbooka też tak mają? Może to normalne (jakiś system oszczędzania energii) ale trochę denerwujące.

  • 0

    56. ~uważny  2010-07-27 10:34:08  host: nb-155.bialnet.com.pl

    do 52. pewnie w czasie pierwszej instalacji wybrałeś język angielski zamiast polskiego. Ta zmiana jest nieodwracalna.

Dodaj swoją opinię