Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Biały Xiaomi Mi 6 od dzisiaj w sprzedaży

Biały Xiaomi Mi 6 od dzisiaj w sprzedaży

msnet 14 Lipca 2017 13:09

2 3

xiaomi mi6 white

Do dwóch dostępnych w sprzedaży wersji kolorystycznych flagowca firmy Xiaomi dołącza trzeci wariant, biały.

Xiaomi Mi 6 został zaprezentowany w kwietniu bieżącego roku. Ujawniono wtedy, że smartfon ten będzie dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: Coral Blue, Black, Silver i White. Do dzisiaj telefon dostępny był tylko w kolorze niebieskim i czarnym, a teraz dołącza do tego wersja biała. Do kompletu brakuje jeszcze tylko telefonu z obudową w kolorze srebrnym.

xiaomi mi6 white




Cena Mi 6 w kolorze białym to 2499 juanów (około 1360 zł) za wersję 6GB/64GB i 2899 juanów (około 1580 zł) za wariant 6GB/128GB.

Dane telefonu Xiaomi Mi 6
Zobacz dane techniczne Xiaomi Mi 6 na TELEPOLIS.PL

Zobacz: Xiaomi Mi 6 kupisz w Polsce za 1999 zł
Zobacz: Xiaomi prezentuje Mi Note 2 Special Edition
Zobacz: Rośnie sprzedaż Xiaomi w Polsce

Źródło tekstu: playfuldroid.com, wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi | xiaomi mi 6

w sumie: 10
  • -2

    1.  2017-07-14 13:15:50

    Podawajcie ceny...w sprzedaży w Polsce z podatkami xD Ano tak...nie ma w oficjalnej sprzedaży bo firma pewnie nadal łamie patenty innych ? :D

  • 2

    2.  2017-07-14 13:25:34

    @1: przespałeś ostatni rok? Xiaomi od dawna jest w oficjalnej sprzedaży, a przedsprzedaż Mi6 u nas właśnie ruszyła.

  • 0

    3. ~do1  2017-07-14 13:25:45  host: 89-77-170-247.dynamic.chello.pl

    @1 Czarny już jest w przedsprzedaży.

  • 1

    4.  2017-07-14 13:28:42

    @1 w 2016 roku Xiaomi zgłosiło ponad 7 tys. wniosków patentowych. Zatwierdzonych było 2985.

  • 0

    5. ~Hotelarz  2017-07-14 13:39:09  host: ip-37-248-253-208.a2mobile.pl

    Brak LTE 800 MHz dziękuję do widzenia.

  • 0

    6.  2017-07-14 14:07:34

    chiński szrot w białym kolorze, łał normalnie szczena mi opadła.

  • 0

    7. ~Duch  2017-07-14 15:05:11  host: 11-56-15-51.rev.cloud.scaleway.com

    Czarny jest w Polsce za 1998 zł w x-kom http://tlp.is/e6s

  • 0

    8.  2017-07-14 15:34:03

    Brak LTE800 jest bardzo uciążliwe

  • 0

    9.  2017-07-15 04:33:35

    @2 Wycinek ich oferty to raz, a dwa... również do pana @4 - i dlatego ich telefony nie mają w Polsce LTE 800 ? :D Bo to nie jest oficjalna dystrybucja na Europę i USA. Ja nie skłamałem - wy odpowiadacie na pytanie "Która godzina ?", "dzisiaj nie pada parasol ci nie potrzebny". Fajnie, ale mijacie się z prawdą ;)

  • 0

    10. ~Marcin Krosel  2017-07-17 08:10:40  host: host-89.25.164.130.static.3s.pl

    Zależy w jakiej masz sieci telefon chyba najlepiej w PLAY http://tlp.is/e7i

Dodaj swoją opinię