Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Biały iPhone 4 z nową wersją systemu operacyjnego

Biały iPhone 4 z nową wersją systemu operacyjnego

LuiN 19 Kwietnia 2011 17:11

0 0

apple iphone 4 Wietnamski portal Tinhte.vn opublikował film, na którym prezentowany jest Apple iPhone 4 z kolejną generacją systemu operacyjnego, wyposażoną w nowy interfejs pracy wielozadaniowej.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.





Źródło tekstu: Tinhte.vn     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2011-04-19 17:14:17

    Ta, jasne, zrobione programem z Cydii i tyle.

  • 1

    2.  2011-04-19 17:32:21

    1, narkoman - wskaż ten program, bo coś cała zagranica cytuje Tinhte.vn wskazując nową wersję iOS-u.

  • 0

    4.  2011-04-19 17:41:50

    też coś kojarzę, że w Cydii był taki odpowiednik na 3.x, ale nie mogę sobie przypomnieć...

  • 2

    5. ~kamil  2011-04-19 18:07:36  host: d66-130.icpnet.pl

    skopiowane z samsunga...

  • 0

    7. ~  2011-04-19 18:19:38  host: user-109-243-81-138.play-internet.pl

    Po pierwsze wygląda jak tania, odpustowa zabawka, acz to rzecz gustu w sumie i drugorzędna, po drugie to jak do tej pory wyglądała wielozadaniowość w iP? Może ja czegoś nie wiem, ale czym to się różni od wizualizacji wielozadaniowości w Nokii? Że ikony aplikacji zajmują cały ekran zamiast paska i że nie zamyka się ich "bekspejsem" a nieśmiertelnym krzyżykiem? Ręce mi już opadają.

  • 0

    8.  2011-04-19 18:19:50

    + ikonka kalkulatora jest z softu 3.x ;-) fake

  • 3

    11.  2011-04-19 18:47:50

    To się nazywa płynność przewijania w Androidzie w większości przypadków można o tym pomarzyć :)

  • 0

    12.  2011-04-19 20:09:52

    W 0:55 ekran aplikacji otwiera się sam, bez naciśnięcia przycisku Home. Dziwne mi się to wydaje, może po prostu komuś udało się zgobić downgrade do iOS 3.x + Jailbreak i multitasking?

  • 0

    13. ~  2011-04-19 20:57:47  host: 178-36-189-20.adsl.inetia.pl

    przecież to tani klon sci phone

  • 0

    14.  2011-04-19 21:53:38

    @12 wcisnął i zadziałało z opóźnieniem

  • 0

    15.  2011-04-19 22:17:47

    @LuiN To nie jest nowa wersja iOS. Na nowym filmie widać, że to 4.0, najprawdopodobniej testowy build sprzed premiery iPhone'a 4. http://www.youtube.com/watch?v=-gSqtubjTis

  • 0

    16. ~rain86  2011-04-20 07:35:14  host: 213.155.179.66

    @15 zgadzam się, tym bardziej, że jest kilka ikonek z softu 3.xx

  • 0

    17. ~rain86  2011-04-20 07:36:36  host: 213.155.179.66

    @LuiN koledze zapewne chodziło o program multiflow, jednakże on nieco się różni od tego co widzimy na filmiku

  • 1

    18. ~z  2011-04-20 20:36:35  host: acko67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @LuiN, w kwestii formalnej, piszę się "film, na którym", a nie "film na, którym".

  • 0

    19.  2011-04-20 20:39:54

    18, z - dzięki, poprawione.

Dodaj swoją opinię