Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Biało-zielona komórka dla kibiców Lechii

Biało-zielona komórka dla kibiców Lechii

LuiN 31 Stycznia 2008 18:44

0 0

Lechia Gdańsk będzie pierwszym klubem w Polsce, który zaoferuje swoim sympatykom własne usługi w zakresie telefonii komórkowej - pisze Gazeta Wyborcza.






Informacja jest nieoficjalna, ale pewna. Najpóźniej na początku marca we współpracy z Orange ruszy "biało-zielona" klubowa sieć telefonii komórkowej pod nazwą Lechia-Mobile. Wtedy też podane zostaną do wiadomości wszystkie szczegóły związane przede wszystkim z cenami usług. Kilka rzeczy jest już jednak ustalonych.

Lechia-Mobile będzie ofertą prepaid. Oprócz satysfakcji ze współfinansowania klubu, każdy fan będzie miał dostęp do specjalnie przygotowywanej oferty wiadomości klubowych dostępnych za pośrednictwem SMS. Zostaną również przygotowane specjalne zestawy startowe, w których oprócz telefonu znajdą się gadżety klubowe oraz nakładki na aparat w biało-zielonych barwach.

Źródło tekstu: Gazeta Wyborcza     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~  2008-01-31 18:54:20  host: xdsl-10614.zgora.dialog.net.pl

    lol

  • 0

    2. ~  2008-01-31 18:56:29  host: 213.25.189.50

    LEGIA MISTRZ

  • 0

    3.  2008-01-31 18:58:23

    Slask-Wisełka-Lechia Gdansk A juz na temat - ciekawy pomysl na MVNO. Zobaczymy co z tego bedzie

  • 0

    4. ~ruch  2008-01-31 18:58:50  host: bzv50.internetdsl.tpnet.pl

    ruch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! albo ruch albo nic!!

  • 0

    5.  2008-01-31 18:59:41

    Kiedyś było można dostać bęcki za szalik. Teraz za komórkę :)

  • 0

    6. ~Templariusz  2008-01-31 19:01:40  host: staticline23090.toya.net.pl

    LEGIA SUX :P

  • 0

    7. ~DOBI  2008-01-31 19:02:41  host: 193.238.13.70

    alternator ząbki mobyle

  • 0

    8. ~golfiarz  2008-01-31 19:25:30  host: systemy22.toya.net.pl

    ROTFL.

  • 0

    9.  2008-01-31 19:38:30

    hehe no po prostu rulez :D Az szkoda, ze moja Warta Zawiercie nie chce sobie uruchomic mvno :D Nie dziwie sie, gdyby to byla Legia, albo Warszawa, albo Widzew... jakiej pierwszoligowe duze kluby, a co to wogole jest ta Lechia? O_o Juz ponoc Auchan, albo ktoras z sieci hipermarketow tez szykuje sie na podobny krok... Zal mi, ze sasiad Zdzisiek nie chce uruchomic swojej sieci ;(

  • 0

    10.  2008-01-31 19:40:24

    "...byla Legia, albo Warszawa, albo Widzew...." Chodzilo mi o Wisle, a nie o Warszawe ;) Chociaz Urzad miasta stolecznego Warszawy, tez moglby dla mieszkancow Wawy zrobic Sawa-Mobile //lol

  • 0

    11. ~  2008-01-31 19:44:13  host: hosted.by.pacificrack.com

    Czekamy na As-a lub skalarka by napisali ze w Play jest i tak taniej + kilka bluzgów na użytkowników innych operatorów.

  • 0

    12. ~~aaaby  2008-01-31 20:26:25  host: 77-253-120-104.adsl.inetia.pl

    Pozdro dla fanów Warty Zawiercie!!!

  • 0

    13. ~Darek-gdańsk  2008-01-31 20:37:41  host: 193-34-3-23.chelmnet.pl

    Lechia rządzi!!!

  • 0

    14. ~  2008-01-31 21:19:43  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    SKS STAR STARACHOWICE HOOLIGANS GROUP

  • 0

    15. ~  2008-01-31 21:21:27  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    a ja jestem fanem żydzewa lodz.Templariusz jestes busy busy

  • 0

    16.  2008-01-31 23:06:11

    I pewnie będą dawać biało-zieloną 5200 :-P

  • 0

    17. ~  2008-01-31 23:11:03  host: public-gprs11534.centertel.pl

    # 11 Ty jesteś naprawdę nawiedzony , widzę że przy każdej wiadomości próbujesz dogryść jakiemuś Skalarkowi lub komuś tam jeszcze . Nie bronię go , ale dziecinne komentarze w Twoim stylu , sugerują tylko jedno weź sobie może jakiś gadżet i idź do piaskownicy .

  • 0

    18. ~lechia  2010-10-03 00:25:26  host: d54c5420b.access.telenet.be

    *** legie bo to *** takie bramy puszczac porazka a nadodatek 11 miejsce w tabeli teraz w czolowce jest lechia potem wisla *** reszte oprucz slaska !!!!

Dodaj swoją opinię